Heco Aurora 1000 - černá
 • Doprava zdarma

Heco Aurora 1000 - černá

Výrobce: HECO

Vlajková loď v modelové řadě Aurora je 3 - pásmová podlahová reprosoustava s dvojicí basových reproduktorů o průměru 200 mm (8") a dvojicí bassreflexových portů na zadní straně pro hluboké a silné basy. Stejně jako reproduktor pro střední pásmo o průměru 165 mm (6,5") mají basové reproduktory membránu z papíroviny vyztužené vlákny - Heco kraft paper pro přirozenou a neutrální reprodukci. Nový vysokotónový reproduktor Fluctus s hedvábnou kalotou o průměru 25 mm používá magnetický obvod s dvojitým magnetem a ferrofludové chlazení.

Barevné varianty
Skladem
31 990 Kč
1 300,88 €
Cena za pár (ceny jsou udány včetně DPH)

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

Vychutnejte si dokonalý poslech !

Přední německý výrobce kvalitních reprosoustav přichází se zcela novou audiofilsky pojatou sérií pod označením Aurora. Reprosoustavy mají nově navržené masivní pravoúhlé, příčně vyztužené ozvučnice. Barevné provedení v hedvábně matném černém nebo bílém laku přední stěny a s prvky imitace přírodní dýhy na ostatních stranách se perfektně hodí do moderního interiéru. Přední krycí mřížky jsou magneticky aretovány. Připojovací terminály jsou robusní, pozlacené a umožňují bi-wiringové i bi-ampingové propojení. Bass-reflexové porty jsou pevně přišroubovány k ozvučnici a jejich geometrie je optimálně řešena s přihlédnutím k eliminaci turbulencí a komprese nízkých frekvencí.

Osazení je zbrusu nové !
Nová řada Aurora v sobě zahrnuje všechny unikátní a nové technologie používané značkou HECO. Aurora je osazena zcela novou řadou reproduktorů. Nový vysokotónový reproduktor Fluctus s hedvábnou kalotou o průměru 25 mm využívá nový zvukovod a počítačově navrženou a optimalizovanou přírubu pro dokonale vyrovnané směrové vyzařování. Reproduktor má magnetický obvod s dvojitým feritovým magnetem a ferrofluidové chlazení pro možnost vyššího zatížení. Výsledkem je čisté výškové pásmo, které je nositelem jemných detailů a určuje přehlednost a lokalizaci. Basové a středopásmový reproduktor mají pevný ocelový koš a konstrukce membrány využívá patentovanou technologii HECO kraft paper pro přirozenou a neutrální reprodukci. Výhybky jsou osazené Audio Grade součástkami a mají optimalizovanou fázi a příkon pro reproduktory. Připojení zajišťují kvalitní pozlacené šroubovací terminály s možnost připojení Bi-wiring / Bi-amping.

Kromě čistoty, síly, emotivnosti a moderního designu je nová Aurora zcela vyjímečná a technicky nadčasová. Právě díky všem precedentům je zvukový zážitek úžasně vyvážený, živý a přirozený i při nízké úrovni vybuzení.

Přednosti:
 • atraktivní a moderní provedení
 • originální design a vývoj HECO
 • vylepšená konstrukce reproduktorů
 • zcela nový vysokotónový reproduktor HECO Flutus
  s 28. mm hedvábnou kalotou, dvojitým magnetem a chlazením ferrofluidem
 • basové a středobasový reproduktor mají ocelové koše
  a jsou k ozvučnici pevně přitaženy osmi resp. šesti šrouby
 • výhybka osazená Audio Grade součástkami
 • možnost připojení Bi-wiring / Bi-amping
 • barevné provedení v hedvábně matném provedení s prvky imitace dýhy
  černá - Ebony Black, bílá - Ivory White
 • magnetické uchycení mřížek
 • pevné nožky opatřené nastavitelnými kuželovými hroty
  pro maximální stabilitu

Technické parametry

Systém 3-pásmová reprosoustava s bassreflexem
Výškový reproduktor 1 x 28 mm
Středobasový reproduktor 1 x 165 mm
Basový reproduktor 2 x 200 mm
Zatížení - jmenovité RMS / špičkové 230 / 380 W
Frekvenční rozsah 22 Hz - 42,5 kHz
Dělící frekvence 260 Hz / 3300 Hz
Doporučený výkon zesilovače 30 - 380 W
Citlivost (2,8 V / 1m) 93 dB
Impedance v rozsahu 4 - 8 Ω
Hmotnost 26.6 kg
Rozměry (š x v x h) 235 x 1200 x 393 mm
305 x 1258 x 393 mm (s nožkami a terminály)
Provedení černá - Ebony Black
bílá - Ivory White

Máte dotazy? Napište nám ...