HANA UR
  • Doprava zdarma

HANA UR

Výrobce: HANA

Elektrodynamická MC přenoska s nízkou výstupní úrovní a 1/2" uchycením. Hrot Microline z přírodního diamantu. Chvějka z boronu, tělo Auricle™ z hliníkové slitiny AA7075 a ebenového dřeva, výstupní úroveň 0,4 mV, kmitočtový rozsah 15 Hz až 50 kHz, impedance 6 Ω /1kHz. Hmotnost 10,5 g, Barva těla červená - leslý Urushi lak.

Skladem u dodavatele
92 880 Kč
3 959,37 €
Cena za kus (ceny jsou udány včetně DPH)

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

Gramofonové elektrodynamické MC přenosky 華 , neboli „HANA“ vyrábí společnost Excel Sound Corporation v Tokiu. HANA je synonymem pro „brilantní a nádherné“, což výstižně charakterizuje zvukový projev těchto produktů. Přenosky HANA využívají pro chvějku speciálně zpracovaný vysoce kvalitní hlikový materiál a přesně vybroušený hrot. Spolu s kvalitně navrženým magnetickým obvodem tak dosahují vskutku „brilantní a nádherný zvuk“, jaký byl doposud obvyklý jen u cenově mnohem dražších produktů. Levnější varianty s označením "SH" a "SL" mají hrot z přírodního diamantu s výbrusem Shibata, základní modely „EL“ a „EH“ jsou pak osazeny hrotem eliptickým ze syntetického diamantu.
Přenosky Hana „ML“ a „MH“ mají proti původním oblíbeným modelům řadu vylepšení. Na hrot používají čistý přírodní diamant vybroušený do tvaru Microline. Tělo je vyrobené nově použitého materiálu Delrin, snižující nežádoucí vibrace, které mají negativní vliv na zvuk. Materiál ze kterého jsou vyrobeny díly magnetického obvodu jako je přední vahádko, střední a zadní díl, prochází Kryogenním procesem - hlubokým zmražením, kdy se molekuly kovu přeskupí do svých přirozených pozic. Vinutí snímacích cívek je z mědi s nejvyšší čistotou. Rovněž je zlepšeno připevnění přenosky do hlavičky raménka a tím i jejich dokonalejší mechanické spojení. S novými materiály má vynikající kmitočtovou charakteristiku, vyšší transparentnost a vynikající čitelnost zvukových nahrávek.

Hana UR je nejnovější přírůstek do rodiny z přelomu roku 2020 / 2021. Top model v sortimentu přenosek zn HANA. Tělo vyrobené z kombinace ebenového dřeva a hliníkové slitiny AA7075 používané ve vojenských, leteckých a kosmických aplikacích.

Technické parametry

Výstupní úroveň 0,4 mV / 1 kHz
Tvar snímacího hrotu Microline
Materiál hrotu Přírodní diamant
Chvějka Boron
Kmitočtový rozsah 15 - 50.000 Hz
Separace kanálů 1kHz 30 dB
Nerovnováha kanálů 1 kHz < 1,5 dB
Snímavost na 315 Hz 70 μm / 2 g
Impedance 6 Ω / 1kHz
Doporučený zatěžovací odpor > 60 Ω
Doporučený přítlak na hrot 2 g
Hmotnost 10,5 g
Materiál těla Auricle™ (hliníková slitina AA7075, ebenové dřevo)
Barva těla Červená (Urushi lesklý lak)
Kontakty Zlacené 24k

Máte dotazy? Napište nám ...