Potřebujete poradit? Volejte (Po-Pa: 9-17 hod) 731 488 859272 730 448
Akční produkty
Naše výhody

Gramofony

V naší nabídce máme gramofony od několika společností, firma Pro-ject patří k absolutní světové špičce ve výrobě gramofonů pro hifi a high end aplikace navazuje na tradici výroby gramofonů v Litovli v České republice. Vyrábí velmi široký sortiment technicky velmi vyspělých gramofonů, jejich konstrukce je maximálně podřízena co nejlepšímu zvuku. Firma Thorens je známá jako legenda mezi gramofony, podobně jako naše oblíbené přístroje od NADu.

Výrobce:
Cena:
od
do
Zobrazit:
Řazení:

ELAC Miracord 90

 Nový špičkový gramofon legendární značky ELAC. Gramofon ELAC Miracord 90 Anniversary čerpá z letitých zkušeností v konstrukci a výrobě hifi zařízení. Cílem bylo navhnout gramofon, který splňuje nejvyšší zvukovou kvalitu. Použité materiály a technologie stejně jako zpracování a přesnost výroby mechaniky odpovídají nejvyšším standardům. Poskytuje stejně vyjímečný zážitek z poslechu jako ostatní zdroje zvuku špičkové audioaparatury.
Na objednávku
66 000 Kč 2 547,86 €

Pro-Ject Xtension 10 Evolution (bez přenosky)

High End gramofon s 10" ramenem a magneticky "odpruženým" subšasi. 22 kg těžký High End gramofon s 10" ramenem. Základní šasi vyrobené z MDF desky dotované kovem zajišťuje téměř dokonale bezrezonanční základnu gramofonu. Nožky jsou magneticky odpružené a Sorbotanem tlumené a šasi tak prakticky levituje ve vzduchu. Sorbotanem je tlumený i talíř sendvičové konstrukce uložený na obráceném keramickém ložisku s magnetickým nadnášením, které zajišťuje jeho přesný a tichý chod. Osvědčený řemínkový pohon s asynchronním motorem napájeným z vestavěného generátoru střídavého napětí s přesnou frekvencí. Elektronické přepínání otáček 33/45/78. Osazeno je inovované 10" raménko Pro-Ject 10cc Evolution z uhlíkových vláken opět tlumené Sorbotanem. V ceně je plexi kryt a kabel Connect it 5P-C.
Na objednávku
90 990 Kč 3 300,00 €

T+A G 2000 R + MC-2

High-endový gramofon řady R s raménkem Clearaudio Carbon-2 a přenoskou MC-2. Speciální težké šasi, řemínkový převod otáček ze synchronního motorku na subtalíř. Hlavní hliníkový talíř o hmotnosti 3,8 kg vyrobený tlakovým litím. Elektronická volba rychlostí 33 a 45 (rpm), otáčky talíře s minimální odchylkou a kolísáním zajišťuje řízení synchronního motorku DSP procesorem.
Na objednávku
180 000 Kč 6 948,71 €

Zpět nahoru