Gigawatt PF-1 EVO + LC-1 EVO
  • Doprava zdarma

Gigawatt PF-1 EVO + LC-1 EVO

Výrobce: Gigawatt

Gigawatt PF-1 EVO je nejnovější upravená verze základní napájecí lišty pro kvalitní distribuci čisté energie a ochranu audio systémů. Součást setu je kvalitní síťový kabel LC-1 EVO - délka 1.5m. Hlavní změna verze EVO je vnitřní kabeláž založená na měděné sběrnici Gigawatt Powerlink OFHC s průřezem 4mm. Velmi kvalitní konstrukce.

Skladem
14 990 Kč
640,17 €
Cena za kus (ceny jsou udány včetně DPH)

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

V PF-1 EVO jsou použity kvalitní materiály a součástky. Upravená konstrukce zařízení je založena na řešeních používaných v řadě energetických kondicionérů řady EVO. Jedná se o speciální produkt v nabídce GigaWatt, který překvapí svou pevnou konstrukcí a řemeslnou kvalitou výroby za příznivou cenu s pozitivním vlivem na zvuk.

Konstrukce z vysoce kvalitních součástí. Deformace je filtrována v bloku filtrování RLC a je vyrobena z metalizovaných polyesterových kondenzátorů s nízkou indukčností a filtrovacím jádrem IP (Iron Powder). Všechny součásti filtrů jsou připájeny stříbrem k masivní desce s velkým průřezem.

V tomto filtru jsme také upustili od používání tradičních ochranných prvků, jako jsou drátové nebo tepelné pojistky, které škrtí volné proudění do chráněných obvodů a tím mají negativní vliv na zvuk. Ochrana proti přepětí a nadproudu je zaručena vícestupňovým ochranným obvodem, který se skládá z plazmových jiskřišť a nové generace varistorů UltraMOV. Ty prvky, které pracují společně s dobře navrženou, moderní rozvodnou sítí, zaručují komplexní ochranu proti nadproudům a přepětí.

PF-1 EVO využívá inovativní systém distribuce proudu, který je vlastním vývojem společnosti. Je založen na masivních rozvodných sběrnicích druhé generace, vyrobených z leštěných, vysoce čistých katodových měděných desek (Cu-ETP). Tento systém rozděluje proud přímo na každou dvojici výstupních zásuvek, a to pomocí krimpovaných a šroubovaných propojek včetně kabeláže Gigawatt PowerLink vyrobené z OFHC měděných vodičů s průřezem 4mm2.
Použití topologie hvězdicového vedení a vysoká vodivost a masivní průřez asi 30mm2 každé z masivních sběrnic, zaručuje rovnoměrné a stabilní rozdělení energie bez ohledu na zatížení kteréhokoli z výstupů filtrační lišty.


Filtrační zásuvková lišta PF-1 EVO je vybavena šesti vysoce výkonnými zásuvkami GigaWatt G-040 Schuko. Mosazné konektory těchto zásuvek byly postříbřené v továrně, aniž by byly používány meziprodukty jako měď nebo nikl, které by mohly způsobit nepříznivý sériový odpor a ztrátu napětí. Zvýšená plocha styku a tlustá vrstva stříbra zaručují jistý kontakt se kolíky zástrčky. Zásuvky byly dodatečně podrobeny kryogenní modifikaci a procesu demagnetizace. Za účelem účinné ochrany dětí byly zásuvky G-040 vybaveny integrovanými protiproudovými uzávěry (zvýšená ochrana proti dotyku, v souladu s VDE 0620).
 
Masivní a odolný spodek lišty je vyroben ze silného kovu jako celá konstrukce této zásuvkové lišty. Tím vzniká dokonale uzavřený kryt, který chrání vnitřní filtr a distribuční systém před RFI šumem. Napájecí část je rovněž vybavena LED indikací signalizující správnou funkci a napájení dostupné na zásuvkách.
Lišta je také vybavena vysoce kvalitní zásuvkou IEC, která umožňuje uživateli připojit jakýkoli napájecí kabel i případně jiného výrobce.


Součástí setu je kvalitní napájecí kabel  LC-1 EVO o délce 1,5m. Kabel GigaWatt LC-1 EVO je nejnovější základní napájecí kabel určený pro Hi-Fi audio-video systémy. Tento kabel je také standardní výbavou našich kondicionérů a filtračních lišt.

Technické parametry

Počet vývodů 6
Druhy zásuvek EU (Schuko), US (Nema 5-20R), AU (AS/NZS 3112)
Síťové napětí 100-240V/50-60Hz
Maximální proud 16A
Celkový příkon 3680 W
Rozměry (Š x V x H) 420 x 75 x 57 mm
Hmotnost 3.05 kg

Máte dotazy? Napište nám ...