Gigawatt PC-1 EVO + kabel LC-2 MK3 - stříbrná
  • Doprava zdarma

Gigawatt PC-1 EVO + kabel LC-2 MK3 - stříbrná

Výrobce: Gigawatt

PC-1 EVO je primární síťový kondicionér určený k ochraně audio-video systémů proti nežádoucím vlivům elektrických rozvodů.

Barevné varianty
Skladem
55 990 Kč
2 194,36 €
Cena za kus (ceny jsou udány včetně DPH)

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

Nejlevnější kondicionér PC-1 EVO v nabídce polské společnosti je optimální pro napájení  video a audio zdroje, nebo zobrazovacího zařízení. Nejen účinně chrání proti rušení a přepětí v napájecí síti, ale hlavně zajišťuje výrazné zlepšení kvality zvuku a obrazu. Toto zařízení se vyznačuje robustní konstrukcí, použitím vybraných součástek, vysokou kvalitou a špičkovým designem.

Modulární konstrukce PC-1 EVO je vybavena oddělovacím transformátorem, ze kterého jsou paralelně napájeny vícestupňové filtrace. Dvě nezávislé větve filtru jsou samostatné pro každou dvojici zásuvek. Díky této metodě filtrování je každý samostatný obvod přizpůsoben povaze zátěže, pro různé typy zařízení - digitální a analogové.

Technologie kondicionéru opustila používání tradičních bezpečnostních prvků, jako jsou pojistky nebo tepelné jističe, které udusily volný tok proudu k chráněným obvodům a mají negativní vliv na zvuk. Přepěťová ochrana kondicionéru poskytuje startovní blok, který obsahuje zapalovací plazmu, novou generaci UltraMOV varistorů s předfiltrem. Tyto prvky poskytují komplexní ochranu proti přepětí a nadproudu a přitom nijak nelimitují jmenovité proudové zatížení.

PC-1 EVO je vybaven čtyřmi kvalitními síťovými zásuvkami Gigawatt G-040 Schuko. Všechny interní prvky kondicionéru jsou uzavřeny v tuhé, ocelové a hliníkové skříni, která spočívá na vibrace pohlcujících podložkách. Přední strana zařízení je vyrobena z jediného, ​​leteckého hliníkového profilu. Přední panel je povrchově zdrsněný a jodizovaný a je k dispozici ve dvou barvách - stříbrné a černé. PC-1 EVO je standardně dodáván s napájecím kabelem LC-2 MK3 o délce 1,5 m. Aby bylo možné využít maximální potenciál PC-1 EVO je doporučeno použít síťový kabel LC-3 MK3 .

GigaWatt LC-2 MK3 je napájecí kabel, jehož vynikající elektrické vlastnosti přinášejí zřetelné zlepšení kvality reprodukce zvuku a obrazu. Jasný a plný zvuk LC-2 MK3 má za následek zejména expresivní  hudební reprodukci s ideální rovnováhou mezi všemi spektry zvukové frekvence. Živý, hluboký a hmatatelný zvuk je hlavním přínosem LC-2 MK3  LC-2 MK3 se prodává v ekologickém dřevěném krytu.

Technické parametry

Počet výstupů 4 (2 x analog, 2 x digital)
Druh zásuvek EU Shuko
Standardní síťový přívod IEC C14 jištěný pojiskou
AC 100-240VAC/50-60Hz
Celkový příkon 3680 W
Provedení černá, stříbrná
Rozměry (š x v x h) 320 x 90 x 330 mm (Š xV xH

Máte dotazy? Napište nám ...