Furman AC-210 A E - černá

Furman AC-210 A E - černá

Výrobce: Furman

Filtrační jednotka pro televizor, AV přijímač, integrovaný zesilovač, blu-ray, nebo videoprojektor, satelitní přijímač…. Kompaktní rozměry spolu s možností skryté instalace a funkcí AutoReset předurčují tento model především k ochraně video komponentů. Je dostatečně dimenzován také pro AV přijímače, nebo integrované zesilovače. Poslechněte si rozdíl před a po úpravě napájení, budete příjemně překvapeni. Technologie LiFT zaručuje lineární filtraci veškerých rušivých artefaktů v nejširším možném frekvenčním pásmu, což se příznivě projevuje na barevné hloubce a rozlišení obrazu, stejně jako na výrazně dynamičtějším zvukovém projevu reprosoustav. SMP přináší nejvyspělejší ochranu proti přepětí, EVS pak monitoruje stav sítě a spolu s ochrannými obvody pečuje o stabilní a bezpečné napájení připojených zařízení.

Produkt se již neprodává

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

Popis
Kompaktní kondicionér napájecího napětí představuje revoluční SMP technologii Furman. Je to spojení ochranných obvodů proti napěťovým špikám Multi-Stage (SMP), exkluzivního lineárního filtru (LiFT)a automatického odpojení přístrojů při přepětí (EVS). Spolu tyto technologie představují bezesporu nejvyspělejší a komplexní péči o napájecí napětí přístrojů. Filtrované napětí je k dispozici na dvou výstupech se zásuvkami C 14. S přístrojem je dodáván odpojitelný přívodní kabel a dvě redukce s univerzálními zásuvkami SCHUKO.
Jako zvláštní příslušenství je možné dokoupit stíněné kabely SUPRA s kvalitními koncovkami C13 / C 14 SCHURTER.

  • Exkluzivní SMP Technologie Furman poskytuje nejvyšší úroveň ochrany proti přepětí a příchozím napěťovým špičkám
  • LIFT přináší lineární filtraci napájecího napětí pro zajištění čisté energie pro audio nebo video zařízení
  • Obvod Auto-reset EVS detekuje nebezpečné přepětí a bezpečně odpojí připojené zařízení
  • LED indikátory poskytují informace o kvalitě elektrické energie a provozním stavu jednotky
  • Vestavěný 10ti amperový proudový jistič pro větší ochranu přístrojů
  • Kompaktní konstrukce šasi umožní jednoduše přimontovat k jakékoliv televizi s plochou obrazovkou

SMP (Séries Multi-Stage Protection Plus)
Obvody Furman SMP potlačí přepěťový náraz bez následných servisních zásahů. Tradiční přepěťové obvody obvykle vyžadují demontáž a opravu když jsou vystaveny přechodovým napěťovým špičkám napětí. S obvodem SMP jsou přechodová přepětí bezpečně snížena a absorbována.
Unikátní Furman SMP obvody jsou navrženy nad běžné specifikace. Zatímco většina ochran má nastavenou ochranu vysoko nad špikou 300VAC, Furman SMP potlačuje špičky od 376VAC, nebo 275 V AC RMS a je testován na mnohonásobné přepětí 6000VAC - 3000 Amp ! Tato bezprecedentní úroveň ochrany je k dispozici pouze s SMP technologii Furman.

LIFT (Linear Technology Filtering)
Tradiční AC filtry / kondicionéry napájecího napětí pro AV přístroje bývají navrženy pro nereálné laboratorní podmínky a mohou spíše uškodit než skutečně zlepšit zvuk nebo video. Jejich zastaralá konstrukce se vyznačuje rezonančními vrcholy. Za určitých podmínek proto mohou tyto konstrukce ve skutečnosti zhoršit příchozí rušení až o více než 10 dB ! Ještě horší je ztráta digitálních dat, nutnost restartu zažízení, nebo zničení digitálních převodníků, které často způsobí vysoké napěťové špičky a rušení znečišťující napájecí síť. Furman je SMP s LiFT má jiný přístup zajišťující optimální výkon pomocí lineární filtrace bez svodu na zem.

E.V.S. (Extreme napětí Shutdown)
Spolehlivý přepěťový obvod Furman chrání připojené přístroje proti náhodnému příliš vysokému napětí jejich odpojením od sítě. Jejich opětné připojení je automatické při dosažení optimální hodnoty.


Další informace a zkušenosti naleznete v recenzi na webu Hi-Fi Voice:

Furman AC-210 A E
Čtvrtek, 12 Květen 2016
Kalifornská firma Furman vyráběla od svého vzniku v roce 1974 širokou škálu produktů - audio a video signálové procesory, velké systémy inteligentní distribuce energie a (což zajímá audiofily) také mnohá řešení pro vyčištění napájení přístrojů. Právě kvalitní...

Technické parametry

Počet vývodů 2
Maximální proud  10 A AC
Potlačení rušení (0,05 - 100 Ω) >40 dB / 100 kHz
>50 dB / 500 kHz
Ochrana proti vysokému napětí   275 V AC (Auto-Reset)
Ochrana proti přepěťové špičce  376 V do 6000 V / 3000 A
Rozměry 127 x 45 x 216 mm
Hmotnost 1,36 kg

Máte dotazy? Napište nám ...