Dynaudio Stand 20 - černá
  • K vidění
    ve studiu
  • Doprava zdarma

Dynaudio Stand 20 - černá

Výrobce: Dynaudio

Reproduktorový stojan pro regálové reprosoustavy od Emit 20 až po Contour 20 nebo Special Forty. Celohliníkový design s prostorem pro protažení kabelů. Přední část stojanu je možné naplnit pískem. Stojan má hroty nastavitelné z horní strany základny. Na stojan je také možné přidělat volitelné adaptéry pro starší modely Contour 1.4, a Confidence C1.

Barevné varianty
Skladem
13 790 Kč
588,92 €
Cena za set (ceny jsou udány včetně DPH)

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

Praktické vlastnosti

Stand 20 má v přední části dutý vnitřek a dodává se s plastovým pytlem, který usnadňuje plnění stojanu pískem bez rozsypání. V zadní části se nachází šikovná přihrádka na kabely s velkým výřezem v horní části, což umožňuje snadné vedení reproduktorových kabelů bez rizika ohnutí. Základna je standardně vybavena gumovými nožičkami, které se používají při umísťování stojanu na tvrdé podlahy. Součástí jsou také praktické hroty, které jsou ručně nastavitelné z horní strany základny. Horní deska je osazena nepřilnavými gumovými podložkami, které poskytují dostatečné tření, aby reproduktory nespadly ani při naklonění stojanu v rozmezí 10 stupňů, a zároveň minimalizují nechtěné vibrace.


Vizuální vlastnosti

Stand 20 má celohliníkovou konstrukci s jemným strukturovaným povrchem. Tvar sloupku i základny odpovídá designovému stylu nejnovějších reproduktorů Dynaudio. Logo je nenápadně integrováno v odlitku základny, což v porovnání s běžným nalepeným logem poskytuje prémiový vzhled a dlouhotrvající odolnost. Stand 10 je k dispozici v černé, bílé nebo stříbrné saténové povrchové úpravě.  • Stabilní základna - Stand 20 poskytuje stabilní platformu všem kompaktním stojanovým reproduktorům od modelu Emit 20 až po Special Forty a Countour.
  • Praktické vychytávky - Dutý vnitřek naplníte pískem pomocí přibaleného plastového pytle jednoduše a bez rozsypání. Šikovná přihrádka s velkým výřezem v horní části zajistí bezproblémové vedení kabelů.
  • Zvládnou všechny typy podlah - Stojany se dodávají s gumovými nožičkami pro tvrdé podlahy, ale také praktickými hroty, které jsou ručně nastavitelné z horní strany základny.
  • Zapadnou do každého interiéru - Celohliníková konstrukce s jemným strukturovaným povrchem je k dispozici v černé, bílé nebo stříbrné saténové povrchové úpravě.

 

Technické parametry

Výška 599 mm
Výška s hroty 613 mm
Velikost horní základny 150 x 210 mm
Velikost spodní základny 316 x 379 mm
Hmotnost 4,6 kg

Máte dotazy? Napište nám ...