Dynaudio Evoke 50 - černá lesklá
  • Doprava zdarma

Dynaudio Evoke 50 - černá lesklá

Výrobce: Dynaudio

Velká trojpásmová sloupová reprosoustava Dynaudio Evoke 50 s technologiemi z vyšších řad Contour a Confidence, basové měniče 2x 180mm MSP Esotec+, středový reproduktor 1x 150mm MSP Esotec+, výškový reproduktor 28mm Cerotar s textilní kalotou a vnitřním vrchlíkem Hexis.

Barevné varianty
Skladem u dodavatele
Do 3 dnů
119 990 Kč
4 978,24 €
Cena za pár (ceny jsou udány včetně DPH)

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

Řada Evoke

Značka Dynaudio vytváří reproduktory, které svým přednesem popírají jejich fyzické rozměry a to již více než 40 let. Nová řada modelů Evoke proto není žádnou výjimkou. Cílem řady Evoke je nabídnout v dané cenové kategorii přidanou hodnotu pomocí technologií odvozených z řad Contour a Confidence, vestavěných do čistých linií elegantních skříní s povrchovou úpravou vysoké kvality.

  • Výškový reproduktor Cerotar s keramickým magnetem uhličitanu strontnatého Ferit+ pro mnohonásobně lepší citlivost.
  • Basové reproduktory Esotec+ z MSP materiálu.
  • Hexis kopule vnitřního výškového reproduktoru.

Dědictví značky Dynaudio

Každý reproduktor středního/basového měniče s velikostí 180mm je vyroben z MSP (magnézium silikátového polymeru), které stejně jako všechny ostatní reproduktory značky Dynaudio používají po celá desetiletí. Chcete znát tajemství basového reproduktoru? Membrána je tenká 0,4 mm, což poskytuje přesně tu správnou kombinaci lehkosti, tuhosti a tlumení pro zajištění optimálního výkonu. Je proto vyroben z jednoho kusu a je spojen přímo s cívkou ze skleněných vláken pod vyvažovacími žebry, které uvidíte kolem středové kopule. To znamená, že se celá jednotka pohybuje předvídatelným způsobem jako jeden celek a aby dosáhla ideální rovnováhy mezi basami a středními tóny. 38mm cívka je vyrobena z hliníku, díky čemuž je extrémně lehká. To znamená, že vinutí cívky nám dává mnohem větší kontrolu nad pohybem kužele, což znamená větší kontrolu nad zvukem - dokonce i při vysokých hlasitostech a vysokých frekvencích.


Dánský Design

Řada Evoke je k dispozici ve čtyřech nádherných povrchových úpravách: Black High Gloss, White High Gloss, Walnut Wood a Blonde Wood. Nové lakovací techniky vyústily v luxusní, téměř skleněnou úpravu. Dřevěné verze používají otevřenou strukturu přírodní dýhy. Ořech má teplé, hluboce tmavé tóny. Světlé dřevo je vyrobeno z překrásné světlé dýhy meruňky. Měniče jsou vybaveny nově navrženými krycími kroužky upevňovacích vrutů, dodávajícími reprosoustavám stylový čistý vzhled, který zdůrazňuje kvalitu povrchové úpravy skříně a pohyblivých součástí měničů. Krycí kroužky jsou odlévané jako jeden kus, proces odlévání zahrnuje také povrchovou úpravu kroužku a není tak potřeba kroužek lakovat. To zaručuje, že kroužek neztratí pěkný povrch ani po letech používání reprosoustavy. Reprosoustavy Evoke 50 jsou dodávány s dvoudílnými pěnovými ucpávkami, které uživateli umožňují vyladit vyústění bassreflexu ve třech krocích: plně otevřený, polouzavřený, zcela uzavřený. Uživateli je tak umožněno nastavit podání basů v souladu s umístěním reprosoustav a parametry poslechové místnosti.


Technické parametry

Typ 3 pásmová se zadním bassreflexem
Citlivost 87 dB (2,83V/1m)
Impedance 4 Ω
Frekvenční rozsah 35 Hz - 23 kHz (± 3 dB)
Frekvence výhybky 430/3500 Hz
Reproduktory 2x Basový - 180 mm MSP
1x Středobasový - 150mm MSP
Výškový - 28 mm Cerotar (Hexis)
Hmotnost 26,9 kg
Rozměry (š x v x h) 215 x 1140 x 307 mm
Provedení černá lesklá
ořech
bílá lesklá
světlý dub

Máte dotazy? Napište nám ...