Dynaudio Emit 50 - ořech
-20%
Ušetříte10 000 Kč
  • Doprava zdarma
  • Vystaveno ve studiu

Dynaudio Emit 50 - ořech

Výrobce: Dynaudio

Velké sloupové reproduktory s odvozenou technologií z ultra high-end řady Confidence, Contour a Evoke,2x 180 mm MSP středobasovým měničem, cívkou z hliníkového vodiče, magnetickým dvojitým feritovým systémem a vysoce kvalitním výškovým měničem Cerotar.

Barevné varianty
Skladem
Původní cena: 49 990 Kč
39 990 Kč
1 659,14 €
Cena za pár (ceny jsou udány včetně DPH)

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

Řada Emit

Emit je cestou k opravdovému dánskému high-end hiFi. Díky technologií, převzatým z úžasných řad Dynaudio Confidence, Contour a Evoke, si užijete poslech hudby a sledování filmů tak, jak to dosud v této cenové kategorii produktů nebylo možné. Ať je vás vkus jakýkoliv, uslyšíte výsledek téměř 45 let pečlivého výzkumu, vývoje a testovacích poslechů. Od proprietárního materiálu MSP, použitého na membrány basových a středopásmových měničů a měkké textilní kaloty výškového měniče, které Dynaudio používá od roku 1977, až po poslední výsledek vývoje, kterým je vnitřní vrchlík Hesix nebo nový systém magnetů. Emit vás zkrátka uvede do high-endu klubu a to s grácií. Emit 50 je vysoce výkonná regálová reprosoustava odvozená z řad Dynaudio Evoke, Contour i a Confidence. Představují hvězdnou kombinaci detailu a údernosti pro malé a střední místnosti.


  • Navrženo a vyvinuto v Dánsku - Celá série Emit prošla poctivým testováním v prvotřídní laboratoři Jupiter v Dynaudio Labs. Inženýři zacházeli s těmito reproduktory stejně jako u jiných oceňovaných řadách Dynaudio.

  • Výškový reproduktor Cerotar - Reproduktory Dynaudio Emit využívají vysoce uznávané výškové měniče Cerotar z vyšší série Evoke.

  • Jednoduchý a čistý design - Každý reproduktor série Emit byl navržen tak, aby svým vzhledem vyhovoval moderním standardům interiériového designu.

High-end měniče a výhybky

Proprietární MSP (Magnesium Silicate Polymer) membrány jsou přímo převzaté z řad Evoke a Contour. MSP membrány mají naprosto přesnou kombinaci lehkosti, pevnosti a tlumení, která vede k čistšímu zvuku vycházejícímu z membrány - hudbu díky tomu uslyšíte tak, jak interpret chtěl abyste ji slyšeli. Řada Emit má také nízkoztátové výhybky, které byly optimalizované v testovacím zařízení Jupiter a poté podrobeny dlouhým poslechům v Dynaudio Labs. Rozsáhlá měření pomohla firmě Dynaudio jemně vyladit dělící frekvence výhybek pro vylepšení rozptylu zvuku a časování mezi měniči. Co to znamená pro vaše uši? Přirozené podání s velkou zvukovou scénou, která se rozšiřuje mnohem dál za reproduktory.


Povrchová úprava a příslušenství

Řada Emit je dodávána ve třech atraktivních povrchových úpravách: černý saténový lak, bílý saténový lak a v kvalitním ořechovém dekoru. Všechny reprosoustavy v této řadě mají černé magneticky uchycené textilní mřížky. Obsahem dodávky jsou taktéž pěnové ucpávky bassreflexů. kterými můžete doladit podání bassů podle polohy reprosoustav ve vaší místnosti.


Technické parametry

Typ 3 pásmová se zadním bassreflexem
Citlivost 86 dB (2,83V/1m)
Výkon 240 W
Impedance 4 Ω
Frekvenční rozsah 33 Hz - 25 kHz
Frekvence výhybky 4400 Hz
Reproduktory Basový -2x 180 mm MSP
Středobasový - 150 mm MSP
Výškový - 28 mm Cerotar (Hexis)
Hmotnost 25,96 kg
Rozměry (š x v x h) 205 x 1140 x 312 mm
Provedení černá
ořech
bílá

Máte dotazy? Napište nám ...