DENON Home Sub - černá
 • Doprava zdarma

DENON Home Sub - černá

Výrobce: DENON

Subwoofer Denon Home se bezdrátově připojuje k domácímu soundbaru Denon Home Sound Bar 550 nebo k jakémukoli domácímu bezdrátovému reproduktoru. Toto dokáže  vstavěný systém HEOS, který umí subwoofer bezdrátově spárovat se soundbarem  Denon Home Sound Bar 550, ale můžete k němu přidat i další dvojici bezdrátových reproduktorů Denon Home a vytvořit tak skutečný prostorový zvuk 5.1.,

Barevné varianty
Skladem u dodavatele
Do 3 dnů
10 990 Kč
469,16 €
Cena za kus (ceny jsou udány včetně DPH)

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

Subwoofer Denon Home se bezdrátově připojuje k domácímu soundbaru Denon Home Sound Bar 550 nebo k jakémukoli domácímu bezdrátovému reproduktoru Denon a v elegantní kompaktní skříni dodává silné a detailní basy pro přehrávání hudby a filmů. Díky vestavěnému systému HEOS lze nový subwoofer Denon Home bezdrátově spárovat se soundbarem Denon Home Sound Bar 550 a můžete k němu přidat i dvojici bezdrátových reproduktorů Denon Home a vytvořit tak skutečný prostorový zvuk 5.1, který oživí vase kino. Chcete-li vytvořit maximální výkon pro jednoreproduktorové nebo stereofonní systémy s vestavěným systémem HEOS, přidání subwooferu Denon Home zajistí bohatou basovou odezvu, kterou si dnešní nahrávky s vysokým rozlišením zaslouží. Nastavení výstupní úrovně, dolnopropustného filtru a fáze lze upravit v aplikaci HEOS a optimalizovat tak subwoofer pro náročnou akustiku místnosti.

 • spáruje se snadno s jakýmkoliv reproduktorem nebo soundbarem Denon Home
 • skvěle zapadá k prémiovému designu ostatních komponentů Denon Homes
 • s minimálními rozměry skvěle zapadne do vašeho interiéru
 • stačí zapojit do zásuvky a bezdrátově přes Wi-Fi spárovat s Denon Home - žádné další kabely
 • možnost nastavení přes aplikaci HEOS a to včetně pokročilých nastavení
 • snadné spojení s Denon Home Soundbar a dvojicí reproduktorů Home pro plnohodnotný prostorový zvuk 5.1
 • Úžasný zvuk založený na více než 110 letech inovací
  Jako první japonský výrobce audio elektroniky s hlubokým dědictvím prvenství je Denon určující japonskou audio společností. Společnost byla založena v roce 1910 a umožňuje prožívat okamžiky, na kterých záleží, díky neúnavné snaze o kvalitu, inovace a zvukový výkon. Inovujeme pro lepší zážitky.


  Párování s libovolným reproduktorem nebo soundbarem Denon Home
  Subwoofer Denon Home lze kombinovat s libovolným soundbarem Denon Home a reproduktorem Denon Home a dodá domácímu kinu a hudbě hluboké basy. A to díky 8" subwoofer reproduktoru. 


  Krásně splyne s vaším interiérem
  Subwoofer Denon Home s proslulým vzhledem Denon Home a kompaktním designem je připraven zapadnout prakticky do jakéhokoli interiéru.

  Bezdrátové připojení
  Připojte se k bezdrátové síti snadno a rychle. Domácí subwoofer Denon podporuje nejnovější sítě 802.11 (včetně dvoupásmových "n", "ac") pro co nejrychlejší připojení k internetu a spolehlivé připojení k síti.

  V aplikaci HEOS najdete pokročilá nastavení hlasitosti, nízkofrekvenčního filtru, a fáze (0/180). Subwoofer Denon Home se navíc automaticky přizpůsobuje konfiguracím integrovaným v produktové řadě Denon Home.


  Reproduktor:                       8"
  Vestavěný systém HEOS:     Ano
  Ovládací prvky:                    Hlasitost +/-, Ztlumit
  Wi-Fi:                                  2,4 GHz & 5 GHz
  Rozměry                             (š x v x h):33 x 37,3 x 33 cm
  Váha:                                  12,5 kg

  Máte dotazy? Napište nám ...