DENON HOME 250 - černá
  • Doprava zdarma

DENON HOME 250 - černá

Výrobce: DENON

Bluetooth reproduktor se zabudovaným systémem HEOS, frekvenčním rozsahem 47Hz - 20 kHz, 4 kvalitními zesilovači třídy D, možností rozšíření až 5.1, s hlasovým asistentem, streamovacími službami Spotify, Soundcloud, Tidal, Deezer, atd.

Barevné varianty
Skladem u dodavatele
Do 3 dnů
9 490 Kč
405,29 €
Cena za kus (ceny jsou udány včetně DPH)

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

Kvalita a elegantní design, to je Denon Home 250. Samotný reproduktor je potažen velmi odolnou látkou, která nepropustí vlhkost ani prach. Díky tomu si můžete užít vaší oblíbenou hudbu například v koupelně, terase či v kuchyni. Denon Home 250 je vybaven jedinečným dotekovým senzorem, díky kterému se tlačítka aktivují a rozsvítí kdykoliv přiblížíte svou ruku ke komponentu. Reproduktor disponuje až 3 uložení rádiových stanic a lze ho spárovat společně se soundbarem značky Denon.

Kromě povedeného designu byl brán důraz také na vnitřní stavbu komponentu a jeho výsledného přednesu zvuku. Home 250 je zkrátka navržen tak, aby dokázal reprodukovat zvuk v nejvyšší kvalitě ve své třídě. Díky pokročilým zvukovým komponentům, profesionálně vyladěnému zpracování digitálního signálu a špičkovým měničům pokrývajícím celé zvukové pásmo, je Denon Home 250 schopný reprodukovat nejčistší vysoké a nejhlubší nízké tóny.

  • Rychlé přednastavení rádiových stanic.
  • Bezplatná aplikace HEOS App pro monitoring multiroom.
  • Spárování s dalším reproduktorem pro stereo poslech.
  • Možnost rozšíření domácího kina na 5.1.

Užijte si snadné ovládání hlasem a flexibilitu hlavních systémů hlasového ovládání spolu s technologií HEOS. Pomocí klíčových příkazů Amazon Alexa, Google Assistant nebo Apple Siri. Můžete například požádat o přehrání skladby, zvýšení hlasitosti, přeskočení na další skladbu a mnoho dalšího. Pro využívání hlasového ovládání pomocí služby Amazon Alexa stačí stáhnout balíček schopností umožňujících tohoto ovládání (HEOS Home Entertainment skill) přímo z aplikace Amazon Alexa a můžete si naplno začít užívat ovládání hlasem použitím například zařízení Amazon Echo (prodává se zvlášť).

AirPlay2 + Apple Siri

Můžete streamovat hudbu z oblíbených hudebních služeb, jako jsou Apple Music a Spotify, nebo sledavat z YouTube a Netflixu, na jakémkoli iPhone, iPad, Mac nebo Apple TV a ze zdrojů AirPlay2 poslouchat dokonale synchronizovaný zvuk přes reproduktory.

Hlasové Ovládání Amazon Alexa

Pomocí hlasového hlasových příkazů můžete ovládat streamování z oblíbené hudební služby v HEOS zařízení. Můžete požádat Alexu, o přehrávání hudby z Tidal, Spotify, Amazon Music a dalších. Přepínat mezi vstupy - např Blu-ray, DVD, Media Player, řídit přehrávání, zvyšovat a snižovat hlasitost, nebo zcela ztlumit - Mute.

Google Assistant Voice Control

Aplikace Google Assistant z domovských Google stránek. Po spuštění přehrávání hudby přes aplikaci HEOS můžete požádat asistenta Google o ovládání hlasitosti, přehrávání, pozastavení, přeskakování skladeb a další funkce.

Se zabudovanou technologií HEOS se řada Home stává řídícím centrem celého domácího audiosystému zajišťující i bezdrátový přenos hudby po celém bytě. Přidáním dalších bezdrátových reproduktorů s technologií HEOS si můžete užívat hudbu kdekoliv v domě. Vše lze ovládat pomocí bezplatné aplikace HEOS app. Přehrávat lze nejen stejnou skladbu ve všech reproduktorech, ale i v každém jinou. Streamovat hudbu lze z nejoblíbenějších hudebních služeb jako Spotify, Deezer, Tidal a dalších. Pro bezdrátový přenos zvuku z mobilních zařízení je k dispozici technologie Bluetooth nebo AirPlay2. Nebo, pokud si to přejete a chcete zaplnit celý dům najednou stejnou skladbou, stačí přidat do skupiny další doplňkové reproduktory Denon Home, zvukové projektory, síťové přehrávače nebo AV přijímače pomocí komunikace po domácí síti. Integrovaná funkce HEOS Vám nabízí prostě obrovské množství možností využití ozvučení více místností.

Technické parametry

Frekvenční rozsah  47 Hz - 20 kHz
Výškový reproduktor 2x 19 mm
Basový reproduktor 2x 100 mm + 133 mm pasive radiator
 Zesilovač 4x třída D
Streamovací služby TIDAL, Deezer, Spotify, Soundcloud, Airplay 2, TuneIn, Amazon Music 
Vstupy 1x USB
1x 3,5 mm Jack
1 x Ethernet RJ45
Předvolby stanic 3
Wi-Fi  Frekvence IEEE 802.11b/g/n (24 GHz) / IEEE 802.11a/n/ac (5 GHz)
Ekvalizace Středy / Basy
Dotykový senzor Proximity
Spotřeba / st. by 26 W / 0,3 W
Rozměry (š x v x h) 295 x 216 x 120 mm
Hmotnost 3,7 kg

Máte dotazy? Napište nám ...