DENON DSW-1H - černá
  • Doprava zdarma

DENON DSW-1H - černá

Výrobce: DENON

Bezdrátový Wi-Fi subwoofer pro  Denon DHT-S716H/Home Soundbar 550 a celkové řadě Denon Home se zabudovaným multiroom systémem HEOS, zesilovačem třídy D o výkonu 70W, dělící frekvencí a fází (0/180°), automatickým přizpůsobením pro soundbar, možností rozšířit domácí kino na 5.1 a podporou pro DSP algoritmy.

Barevné varianty
Skladem u dodavatele
Do 3 dnů
18 490 Kč
761,14 €
Cena za kus (ceny jsou udány včetně DPH)

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

Bezdrátový subwoofer

Bezdrátový subwoofer Denon DSW-1H lze připojit přes Wi-Fi ke zvukovým projektorům Denon DHT-S716H nebo Denon Home 550, případně ke kterémukoli jinému reproduktoru z řady Denon Home a pomůže Vám dosáhnout hluboké a robustní basy, které nejen uslyšíte, ale také pocítíte. Exkluzivně vyráběné dvojité 5.25” měniče jsou napájené propracovaným výkonným digitálním zesilovačem třídy D zatím co navržené DSP algoritmy umožňují optimální frekvenční odezvu hlubokých tónů napříč celým dynamickým pásmem. Dejte jej do místnosti kamkoliv, horizontálně nebo vertikálně, pak jej prostě jen připojte do napájení a začněte používat. Díky rychlému nastavení si vylepšíte zážitek z domácího kina o čisté a robustní basy prakticky okamžitě a bez problémů.


  • Vertikální / Horizontální umístění
  • Zesilovač třídy D s výkonem až 70W
  • Bezdrátové párování skrze HEOS aplikaci

Snadné nastavení & Design

Nastavení bezdrátového subwooferu DSW-1H zabere jen chviličku. Stačí jej snadno napárovat k soundbaru Denon DHT-S716H nebo jiným HEOS reproduktorům pomocí domácí sítě a rovnou si začít užívat naplno dramatických basů. Následně můžete veškeré zvukové nastavení provádět pomocí bezplatné aplikace HEOS app pomocí telefonu nebo tabletu. V aplikaci HEOS App najdete i možnost nastavit si pokročilé nastavení pro hlasitost, dělící frekvenci (low pass filter) a fázi (0/180°). Navíc, DSW-1H je schopný automaticky se přizpůsobit nastavení soundbaru Denon DHT-S716H, takže nemusíte nic dalšího řešit. Ovládání hlasitosti subwoofru máte vždy k dispozici pro přesné a rychlé nastavení plně odpovídající vašim potřebám pro daný moment. Subwoofer DSW-1H má unikátní design a velice stylový matně černou povrchovou úpravu. Díky možnosti připojit jej bezdrátově nejste omezeni tím, kam jej v místnosti umístíte – a to jak vodorovně, tak svisle. Pokud jej prostě v místnosti nechcete vidět, stačí jej zastrčit pod gauč a užijte si naplno hudební jízdu.


Technické parametry

Technologie zesilovače Class D
Měniče 2x 5,25"
Nastavení frekvence filtru Ano
Nastavení fáze Ano
Lze přiřadit k HEOS komponentům Ano
Podporované formáty WAV, MP3, AAC, WMA, FLAC, ALAC, DSDIFF / DSF
Vstupy 1x 3,5mm Jack
1x USB
1x Ethernet LAN
Typ WiFi sítě IEEE 802.11a/b/g/n/ac
Frekvenční pásmo 2,4 GHz, 5 GHz
Spotřeba 70 W
Stand by 0,3 W
Napájení 100 - 240 V, 50/60 Hz
Rozměry (Š x V x H) 516 x 305 x 485
Hmotnost 14 kg
Obsah balení Subwoofer, Uživatelský manuál, Napájecí kabel,
3,5mm Jack, Ethernet kabel, Malé podložky

 


 

Máte dotazy? Napište nám ...