Denon DP-3000NE (bez přenosky) - tmavý eben
 • Novinka
 • Doprava zdarma

Denon DP-3000NE (bez přenosky) - tmavý eben

Výrobce: DENON

Denon DP-3000NE je gramofon s přímým náhonem. Tato vlajková loď mezi gramofony Denon®  má velmi pevnou konstrukci a raménko ve tvaru S. Povrch zdobí tmavá dýha z přírodního ebenového dřeva.

Barevné varianty
Skladem u dodavatele
Do 3 dnů
59 990 Kč
2 561,97 €
Cena za kus (ceny jsou udány včetně DPH)

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

VLASTNOSTI GRAMOFONU DP-3000NE

 • Originální staticky vyvážené raménko Denon ve tvaru S
  Gramofon je vybaven pečlivě zkonstruovaným raménkem ve tvaru písmene S, které potlačuje vibrace a optimálně snímá záznam v kterémkoliv místě desky.
 • Plná nastavitelnost
  Pomocí několika základních kroků lze nastavit gramofon pro mnoho typů MM a MC přenosek. Samozřejmostí je nastavení přítlaku na hrot (0-2.5g) a volba úrovně antiskatingu (0-3g). Díky 9mm rozsahu pro vertikální výškové nastavení v základně raménka lze snadno upravit vertikální snímací úhel (VTA) a přizpůsobit pozici raménka deskám, nebo individuálním podložkám.
 • Direct-Drive motor 
  Princip Direct-Drive navazuje na dlouholetou tradici společnosti Denon. Poskytuje bezproblémový provoz se stabilními otáčkami, které nekolísají (bez ohledu na zvolenou rychlost nebo zatížení), s téměř okamžitým dosažením plné rychlosti. Není zde žádný řemínek, který postupem času stárne, nebo ztrácí své vlastnosti a je ho nutné měnit. Společnost Denon uvedla na trh svůj první gramofon s pohonem Direct-Drive v roce 1970 - jednalo se o model DN-302F, určený pro rozhlasová studia.
 • PWM řízení otáček motoru Space Vector
  SV-PWM je nový algoritmus, určený pro řízení napájení motoru, který výrazně snižuje problematické harmonické složky, zajišťuje stabilní napětí a přesnost potřebné frekvence.
 • Volba rychlostí
  S možností přepínání různých rychlostí (33 ⅓ otáček za minutu, 45 otáček za minutu a 78 otáček za minutu) snadno přehrajete svou celou sbírku vinylů.
 • Příslušenství pro přenosky
  Originální hlavice Denon® se dokonale hodí k jakékoliv MC přenosce Denon, avšak lze ji použít s jakoukoli kompatibilní MM nebo MC přenoskou. Přenoska není součástí dodávky, avšak rádi vám doporučíme vhodný typ, provedeme její montáž a celkové nastavení.
 • Nastavitelné izolační nožky
  Tlumicí nožky izolují od vibrací z povrchu, na kterém je gramofon umístěn a jsou výškově nastavitelné, aby bylo možné uvést talíř do ideální roviny.
 • Napájení SMPS
  Kvalitní spínaný napájecí zdroj (SMPS) je pro gramofony vhodné řešení, protože má oproti klasickému transformátoru minimální rozptyl do okolí a netrpí nežádoucími mechanickými vibracemi. Díky těmto vlastnostem je možné zdroj integrovat přímo do gramofonu samotného - a není potřeba ho řešit externě, v podobě přídavné krabičky, nebo modulu. Jeho předností je i schopnost udržet precizně hladinu napětí a frekvence pro motor, přestože tyto parametry kolísají v rozvodné síti samotné.
 • Protiprachový kryt
  Součástí gramofonu je odnímatelný, transparentní kryt proti prachu, který chrání váš gramofon.

Technické parametry

Rychlost 33, 1/3, 45, 78
Princip pohonu Direct-Drive (přímý náhon)
Motor 16 pólů, 12 cívek, bezpřevodový
Tolerance rychlosti otáčení +/- 0,3%
Talíř Odlévaný hliník 30,5 cm
Audio výstup RCA Cinch 
Raménko Staticky vyvážené ve tvaru S
Efektivní délka / přesah 244 mm / 14 mm
Úhel odsazení: 20,5 stupně
Hmotnost přenosky 4 - 16 g nebo 14 - 26 g (s dodatečným protizávažím)14 - 23 g vč. headshell
Přenoska Bez přenosky
Maximální chyba sledování: 2,5 stupně
Rozsah výškového nastavení 9 mm
Napájení 230 V
Rozměry (š x v x h) 500 x 118 x 394 mm
Příkon jmenovitý / st.by 2 W / < 0,3 W
Hmotnost 18,5 kg
Barevné provedení Tmavý eben

Máte dotazy? Napište nám ...