DENON DCD-600NE - černá
  • Doprava zdarma
  • Akce - do vyprodání zásob

DENON DCD-600NE - černá

Výrobce: DENON

CD přehrávač pro nejen začínající hifi nadšence s technologií AL32 Processing pro zpracování analogového signálu, s režimem Pure Direct, podporou formátů CD, CD-R/RW, WMA, MP3 a dynamickým rozsahem 100 dB.

Barevné varianty
Skladem
8 490 Kč
367,79 €
Cena za kus (ceny jsou udány včetně DPH)

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

Více než přehrávač

S CD přehrávačem Denon DCD-600NE si užije každý začínající hudební nadšenec poslech oblíbených CD disků daleko víc. Je vybaven vlastní Denon technologií zpracování zvuku AL32 Processing, v kombinaci s inovovanou architekturou obvodů, díky které je schopen dosáhnout přesnější reprodukce nahrávek věrněji originálnímu zvuku než dříve. Nejde o obyčejný CD přehrávač, DCD-600NE je zdrojem daleko kvalitnějšího audio signálu pro zesilovač. Rušivé vibrace pocházející z těžkých součástek v zesilovači je potlačen díky anti-vibrační konstrukci, proto kvalita zvuku dosahuje velmi vysokých nároků na jeho kvalitu. Díky více jak 100letým zkušenostem v oblasti výroby audio komponentů můžete věřit, že se značce DENON povedlo dosáhnout neskutečného zvuku, který předčí vaše očekávání.


  • Zpracování zvuku s technologií AL32
  • Kvalitní D/A převodník (192 kHz / 32 bit)
  • Rozšířená podpora disku
  • Anti-vibrační kontrukce Direct Mechanical Ground

Zpracování zvuku AL32 Processing

CD přehrávač DCD-600NE je vybaven vlastní Denon technologií AL32 Processing pro zpracování analogových zvukových signálů. Tato technologie využívá algoritmů pro interpolaci dat, tedy přidává kontrolní body, které by měli existovat před a po přenosu velkého množství dat pro dosažení perfektního zvukového signálu blížícímu se originálu. Tím, že se opatrně obnoví data, která byla ztracena při digitálním nahrávání, je přehrávaný zvuk velmi detailní, bez rušení, přesně lokalizován, bohatě expresivní i ve spodním rozsahu a krásně věrný původnímu zvuku. Skladby tak budete poslouchat tak, jak to zamýšlel sám jejich autor.

Vylepšené obvody a jedinečný design

Plošné spoje obvodových desek v přehrávači DCD-600NE jsou promyšleně navrženy tak, aby byla cesta signálu tak krátká, jak jen lze. Díky vícevrstvým deskám a kratším obvodům je dosaženo menšího vzájemného rušení mezi obvody a levým a pravým kanálem. Negativní vlivy na samotný audio signál jsou tak minimalizované, jak to jde. Jako důsledek těchto změn v délce signálových cest je DCD-600NE schopný reprodukovat zvuk čistě, vysoce transparentně a věrně tak jako byla jeho originální podoba.

Anti-vibrační design redukuje negativní zvukové vlivy těžkých komponentů použitých na stavbu zesilovače, takže výsledná kvalita zvuku splňuje náročné standardy firmy Denon. Napájecí transformátor je umístěný co nejvíce vespod šasi DCD-600NE, těsně nad izolátory tak, aby jeho vibrace co nejméně ovlivňovali hudební signál. Tím, že je transformátor umístěný těsně k nožičkám, snížili se také samotné vibrace obklopující šasi a dosáhlo se tak čistšího zvuku. Tato konstrukce je známá jako Direct Mechanical Ground. Nežádoucí vibrace jsou zde potlačeny použitím kovového rámečku propojujícího CD mechaniku, šasi přístroje a nožičky o vysoké hustotě materiálu.


Technické parametry

Diskové formáty  CD, CD-R/RW, MP3, WMA
D/A převodník PCM5142, Burr Brown (192 kHz / 32 bit)
Frekvenční rozsah 2 Hz - 20 kHz
Odstup signál / šum 110 dB
Dynamický rozsah 100 dB
Celkové harmonické zkreslení 0,0030%
Výstupní úroveň 2,2 V RMS
Vstupy / výstupy 1x analogový RCA audio výstup
1x digitální optický audio výstup
1x IR control
Spotřeba: 12 W
Rozměry (š x v x h) 434 x 107 x 273 mm
Hmotnost: 4 kg
Provedení černá, stříbrná

Máte dotazy? Napište nám ...