DENON AVR-X3600H - černá
  • Doprava zdarma

DENON AVR-X3600H - černá

Výrobce: DENON

9.2 kanálový 4K Ultra HD AV přijímač s výkonem 180 W na kanál a pokročilou HDMI sekcí (8 vstupů / 3 výstupy s eARC). Podporuje 3D zvukové formáty Dolby Atmos®, Technologii Dolby Atmos Height Virtualization, DTS:X™, DTS Virtual:X® a zcela nový formát IMAX Enhanced.

Barevné varianty
Na cestě
Do měsíce
27 990 Kč
1 084,69 €
Cena za kus (ceny jsou udány včetně DPH)

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

Přehled receiveru

Nechte se obklopit špičkovým domácím kinem vytvořeným AV přijímačem Denon AVR-X3600H. Díky výkonu 180 W na kanál, Vám tento výkonem nabitý zesilovač Denon zajistí opravdu věrohodný zážitek z 3D prostorového zvuku. Podporuje Dolby Atmos®, DTS:X™, DTS Virtual:X®, technologii Dolby Atmos Height Virtualization a také úplně nový formát IMAX Enhanced. Poradí si i s nejnovějšími 4K video technologiemi, včetně kompatibility s Dolby Vision™, HDR10 a HLG, stejně jako i s převzorkováním video obsahu (upscale) do 4K rozlišení, takže si můžete být 100% jistí, že obraz vaší televize nebo projektoru vytěžíte na maximum jejich možností – dosáhnete dokonalý jas, kontrast a čistotu obrazu. Pro náruživé hráče zde neschází funkce ALLM (Auto Low Latency Mode), která zabezpečí ten nejlepší možný herní prožitek, díky omezení sekání nebo výpadků.

8 HDMI vstupů + 3 HDMI výstupy s funkcí eARC a plnou podporou HDCP 2.3 na všech HDMI portech, které jsou rovněž kompatibilní s nejnovějšími HD a Ultra HD televizemi, Blu-ray přehrávači a herními konzolemi. Pohodlné přehrávání hudby z MP3 nebo souborů ve vysokém rozlišení jakými jsou WAV, FLAC, ALAC a DSD 2.8/5.6MHz, Vám nabízí USB port umístěný na čelním panelu AV přijímače. Pokud si přejete streamovat hudbu z oblíbených online hudebních služeb, můžete využít například Spotify® Premium nebo jeho bezplatnou (free) verzi, Amazon Music, Tidal, Deezer a další. Streamovat lze bezdrátově přes Bluetooth, Apple AirPlay 2 a Wi-Fi přes integrovanou technologii HEOS. AVR-X3600H může fungovat i s hlasovými službami Amazon Alexa, Google Assistant a Apple Siri, které umožňují pohodlné ovládání přístroje hlasovými povely. Výkonný DSP čip, který jsme zde použili, je schopný zpracovat až 11.2 zvukových kanálů, takže pokud to budete potřebovat, můžete své domácí kino rozšířit ještě o externí výkonový zesilovač.


  • 9.2 kanálový AV receiver s výkonem 150 W na kanál
  • FM/AM Tuner Anténa
  • 8 HDMI vstupů s plnou podporou HDCP 2.3
  • Technologie HEOS

Obrovský výkon s technologií IMAX Enhanced

Každý kanál je osazen diskrétním vysoko-proudovým zesilovačem. Díky tomu disponuje AVR-X3600H dostatečným výkonem až 180 W na kanál (6 Ohm, 1 kHz, THD 1%, 1 napájený kanál). AV přijímač Denon AVR-X3600H podporuje také troj-rozměrné zvukové formáty Dolby Atmos, technologii Dolby Atmos Height Virtualization, DTS:X, DTS Virtual:X a také nový formát IMAX Enhanced. Jeho špičkově vybavená pokročilá HDMI sekce nezapomíná na plnou podporu HDCP 2.3 a samozřejmě také výjimečné zpracování video signálu škálovatelného do 4K pro všechny HDMI zdroje. Navíc disponuje ještě 12V spínaným výstupem pro možnost připojení externího zařízení, které můžete tímto výstupem spínat spolu se sestavou.

Dopřejte si díky technologii IMAX Enhanced skutečně maximální možný zvukový zážitek, jaký jen lze dosáhnout v prostředí vlastního domácího kina u Vás doma. Jedná se o nejnovější technologii od DTS, která určuje a nastavuje zcela novou úroveň standardu pro prostorovost, škálovatelnost a čistotu zvuku v domácím kině. Obraz je ostřejší a jasnější. Pocítíte skutečně obklopující sílu zvuku, která Vás okamžitě chytne za srdce a užijete si špičkový obsah digitálně remastrovaný společností IMAX.


Kontrola aplikací & pokročilá video sekce & výkonné DSP

Lepší ovládání přímo ve vaší kapse. Aplikace The Denon AVR Remote app je dostupná pro iOS a Android. Díky ní je používání AVR-X1600H DAB daleko snazší, můžete s ní ovládat hlasitost, zapínat a vypínat AV přijímač, ztlumit zvuk, vybrat zdroj nebo přepnout na HEOS pro bezdrátové streamování hudby. Stáhněte si tuto aplikaci do telefonu ještě dnes. Pro ovládání hudby můžete používat I vlastní hlas pomocí hlasových asistenčních služeb Amazon Alexa, Siri nebo Google Assistant. Funkčnost těchto služeb podléhá podpoře jejich poskytovatele v daném regionu.

Zpracování signálu pomocí HDCP 2.3 je dostupné na všech HDMI portech a díky tomu si užijete obsah chráněný proti kopírování nezměněný a bez problémů s jeho přehráváním. Také si můžete dopřát pohodlnou kompatibilitu s nejnovějšími HD a Ultra HD televizemi, Blu-ray přehrávači a herními konzolemi.

Video obsah na televizi nebo projektoru můžete sledovat v nejvyšší kvalitě obrazu díky dostupným nejnovějším 4K video technologiím jako Dolby Vision™, HDR10, HLG, 4K/60 Hz, 4:4:4 barevnému rozlišení a BT.2020, které jsou garancí nejvyšší video kvality s výjimečným jasem, kontrastem a barvou

Obrovský výpočetní výkon k dispozici pro jakkoliv náročnou hudbu nebo filmy. AVR-X3600H je osazen špičkovým DSP čipem (Digital Sound Processor) pro dosažení ohromného výpočetního výkonu potřebného pro zpracování náročného audio a video obsahu. Celkem má k dispozici až 4 DSP jádra taktované na 300 MHz, schopné zpracovat přes jednu miliardu výpočtů za vteřinu. Díky tomu si AVR-X3600H hravě poradí i s nejnovějším video a zvukovým obsahem náročným na výkon zpracování.


Technické parametry

Počet kanálů

9

Výstupní výkon 180 W (6 Ω) na kanál - THD 1%
135 W (6 Ω) na 2 kanály - THD 0,7 %
105 W (8 Ω) na kanál - THD 0,08 %
Reproduktorová impedance 4 - 16 Ω
Vstupní sensitivita 200 mV
Frekvenční rozsah 10 Hz - 100 kHz
Odstup signál/šum 100 dB (IHF-A, Direct Mode)
FM / AM 87,5 - 108 MHz / 520 - 1710 kHz
Vstupy 8x HDMI
3x Kompozitní video
2x Komponentní video
1x Phono
5x Analog Audio
2x Optický
2X Coaxiální
1x USB
Výstupy 3x HDMI monitor
2x Audio Pre-Out (SW)
1x Zóna 2
1x Sluchátkový
Ostatní 1x LAN Ethernet
1x Mikrofon
1x FM/AM Anténa
Podporované formáty Dolby Digital / DTS / Dolby Atmos / Dolby TrueHD / Dolby Digital Plus / DTS:X / DTS-HD Master Audio / DTS-HD High Resolution Audio / DTS Express / Vícekanálové stereo /
Podporované video formáty 480i, 576i, 720p, 1080p, 480p, 576p, 1080i, 4K
Formáty WMA, MP3, WAV, MPEG-4 AAC, FLAC, Apple Lossless, DSD
Streamovací služby HEOS, Spotify, TIDAL, Deezer, AirPlay2, TuneIn, atd.
Zdroj napájení AC 230 V, 50 Hz
Spotřeba / Stand by 600 W / 45 W
Rozměry (š x v x h) 434 x 167 x 379 mm
Hmotnost 12,1 kg
Provedení Černá

Máte dotazy? Napište nám ...