DENON AVC-X4800H - černý
  • Novinka
  • Doprava zdarma

DENON AVC-X4800H - černý

Výrobce: DENON

DENON AVC-X4800H je výkonný 9.4 AV zesilovač podporující 8K video, 3D zvuk a  je  navržený i vyrobený v Japonsku, Jeho výkon je 125 W, 8 Ω / 165 W, 6 Ω.  Zesilovač disponuje: 7x HDMI vstupy, 3x HDMI výstupy, 5x analogovými vstupy,  2x koaxiálními a 2 optickými vstupy, 4 x výstupem  pro subwoofer a PHONO vstupem  MM přenosky.

Barevné varianty
Skladem
Do 3 dnů
52 990 Kč
2 198,49 €
Cena za kus (ceny jsou udány včetně DPH)

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

Výkonný AVC-X4800H, navržený a vyrobený v Japonsku, pohání 9.4 kanálový zesilovač. Díky Dolby Atmos a DTS:X a IMAX Enhanced a Auro-3D zahalí AVC-X4800H větší obytné prostory dechberoucím 3D zvukem. S vestavěným systémem HEOS® můžete bezdrátově streamovat svou oblíbenou hudbu. 
Díky systémům Dolby TrueHD, Dolby Atmos,Dolby Atmos, Height Virtualization, Dolby Atmos Music a Dolby Surround  zvládne AVC-X4800H ozvučit i větší obytné prostory a to dech beroucím 3D zvukem. svou oblíbenou hudbu.


Dolby Atmos

V Dolby Atmos si vychutnáte každý rozměr. Vylepšete své domácí kino sestavou reproduktorů 5.4.4, abyste si mohli vychutnat plně pohlcující 3D zvuk z obsahu Dolby Atmos. Dolby Surround upmixer zapojí všechny reproduktory a vytvoří 3D zvukové vjemy ze staršího obsahu. Technologie Dolby Atmos Height Virtualization vytváří pocit horního zvuku i bez systému 5.1.2. Můžete si také vychutnat hudební skladby Dolby Atmos dostupné z Apple Music, Amazon HD, TIDAL nebo kompatibilního streamovacího zařízení.

DTS:X

DTS:X pohlcující zvukový obsah umisťuje zvuk tam, kde by se přirozeně vyskytoval v prostoru, a vytváří tak realistický, vícerozměrný zvuk. DTS Neural:X upmixer nabízí lepší pohlcení a vyšší realismus pro starší obsah. DTS Virtual:X poskytuje pohlcující zvuk bez výškových kanálů a vytváří virtuální výškové efekty v sestavě 7.1, 5.1 nebo 2.1 reproduktorů.IMAX Enhanced

Získejte ten nejkvalitnější zážitek z domácí zábavy s IMAX Enhanced - nejnovější technologií od DTS, která nastavuje nový standard pro obraz, zvuk, měřítko a čistotu domácího kina. Uvidíte čistší obraz a jasnější snímky. Vnímejte pohlcující, srdcervoucí zvuk a vychutnejte si prémiový obsah digitálně remasterovaný společností IMAX. Zážitek IMAX Enhanced si můžete vychutnat již od sestavy reproduktorů 5.1.4. Je vyžadován televizor nebo projektor kompatibilní se systémem IMAX Enhanced.

Auro-3D

Auro-3D povyšuje zážitek z domácího kina na úžasnou novou úroveň tím, že přináší vzrušující trojrozměrný zvuk pro hudbu, hry, vysílání a filmy a přenese vás do kokonu zvuku jako živého. Proměňte svou stávající audiovizuální sbírku v zážitek Auro-3D díky upmixovacímu enginu Auro-Matic.


360 Reality Audio

Ponořte se do zvuku tak opravdově, jako byste byli na živém koncertě nebo s umělcem nahrávali ve studiu. S 360 Reality Audio nebyla hudba ještě nikdy tak skutečná. Vybrané AV zesilovače Denon umožňují přehrávání 360 Reality Audio po připojení zařízení Google Chromecast k AV zesilovači přes HDMI. Casting obsahu 360 Reality Audio z hudebních streamovacích služeb není v současné době k dispozici. Zůstaňte naladěni na další aktualizace!HDMI konektivita s ARC/eARC

Podporuje nejnovější technologie na všech vstupech a výstupech HDMI. ARC (Audio Return Channel) nebo eARC (Enhanced Audio Return Channel) usnadňuje přehrávání televizního zvuku prostřednictvím AV receiveru pouze pomocí jediného připojení HDMI. eARC umožňuje přenos HD a 3D zvuku, například Dolby TrueHD, DTS HD Master Audio a Dolby Atmos, zatímco ARC je omezeno na běžné 5.1kanálové zvukové formáty nebo PCM.8K / HDCP 2.3

Vychutnejte si dokonalou kvalitu obrazu 8K na televizoru nebo projektoru 8K. Podporuje průchod 8K i 8K upscaling obsahu 4K. Podporuje HDCP 2.3, nejnovější standard ochrany proti kopírování, pro klid při streamování obsahu chráněného proti kopírování.


Brilantní barvy díky HDR 10+

Podporuje HDR (High Dynamic Range), HLG (Hybrid Log Gamma), stejně jako dynamické HDR a HDR10+ pass-through. HLG nabízí technologii HDR nad vysílaným obsahem. Dynamické HDR i HDR10+ využívají dynamická metadata k optimalizaci stínů a světel při změně obrazovky.


Dolby Vision

Kompatibilní s Dolby Vision, takže si můžete vychutnat obsah Dolby Vision z kompatibilního zdrojového zařízení a televizoru. Dolby Vision je ohromující obrazová technologie HDR, která přináší na obrazovku mimořádné barvy, kontrast a jas.

Hraní her příští generace

Podporuje proměnnou obnovovací frekvenci (VRR), rychlý přenos snímků (QFT) a automatický režim s nízkou latencí (ALLM) pro plynulé hraní bez zpoždění při připojení ke kompatibilním herním zařízením.Vestavěný systém HEOS

Díky vestavěné službě HEOS® může váš AV zesilovač bezdrátově streamovat hudbu z různých bezplatných i prémiových streamovacích služeb přes kompatibilní komponenty HEOS. Spotřebitelé si také mohou bezdrátově vychutnat svou oblíbenou hudbu v kterékoli místnosti v domácnosti. Přehrávejte stejnou skladbu v každé místnosti nebo si vyberte jinou skladbu pro každou připojenou místnost prostřednictvím různých zdrojů streamování. Přidejte reproduktory Denon Home do více místností a vše ovládejte pomocí aplikace HEOS.

Zvuk s vysokým rozlišením přes USB vstup

Objevte neuvěřitelnou věrnost zvukových stop s vysokým rozlišením a vychutnejte si hudbu tak, jak ji zamýšlel její autor. Přední port USB podporuje přehrávání zvuku s vysokým rozlišením až 24bit/192 kHz z USB zařízení. Podporované formáty zvuku jsou MP3, WMA, WAV, MPEG-4/AAC, FLAC a ALAC.Denon Setup Assistant

Oceněný průvodce Denon Setup Assistant poskytuje jednoduché a srozumitelné pokyny pro začátek. Stačí připojit AV přijímač k televizoru a podle pokynů na obrazovce televizoru připojit reproduktory, provést měření reproduktorů a připojit zdrojová zařízení. Pro větší pohodlí AV zesilovač automaticky přejmenuje vstupy HDMI po připojení nebo je můžete přejmenovat ručně podle vlastního uvážení.


Prémiová sada Audyssey s technologií korekce prostorové akustiky

AV zesilovače Denon používají sadu softwaru Audyssey pro jednoduché a přesné nastavení a kalibraci. Pomocí dodávaného měřicího mikrofonu Audyssey změří všechny reproduktory ve vašem domácím kině a vyladí AV zesilovač tak, aby poskytoval co nejplynulejší a nejoptimálnější celkový poslech ve vaší místnosti. Tento AV zesilovač podporuje technologii prostorové korekce Audyssey MultEQ XT32. Dalšími podporovanými funkcemi Audyssey jsou Dynamic EQ a Dynamic Volume.Aplikace Audyssey MultEQ Editor

S aplikací Audyssey MultEQ Editor můžete jít ještě dál a projít "pod kapotu", kde si můžete zobrazit a upravit nastavení pro detailní ladění - můžete tak zvuk přesněji přizpůsobit konkrétním problémům ve vaší místnosti a přizpůsobit zvuk svým osobním preferencím. S touto komplexní aplikací můžete využít sílu Audyssey MultEQ XT32 a získat úplnou kontrolu nad zvukem domácího kina. Aplikace je k dispozici k zakoupení v obchodech iOS a Google Play.

11 kanálové zpracování, 9 kanálové zesílení

Devítikanálové zesílení neznamená, že musíte přestat. Díky externímu dvoukanálovému zesílení, které lze přiřadit buď přednímu, levému a pravému, nebo dvojici výškových kanálů, můžete nastavit 11kanálovou konfiguraci reproduktorů, například 7.1.4, což vám umožní ještě větší flexibilitu a pohlcující zvukový zážitek.

Výstupy a nastavení subwooferu

Zahalte se do rovnoměrně rozložených a přesných basů. Obsahuje až čtyři výstupy pro subwoofer, které vyrovnávají nízké frekvence a zajišťují lepší rozptyl. Žádné slyšitelné špičky nebo propady - jen silné basy, které vyplní celou místnost. Vylaďte si nastavení subwooferu podle svých preferencí, pokud jsou připojeny více než dva subwoofery. Pokud chcete rovnoměrně rozložené basy, vyberte možnost "Standard". Zvolte "Directional", pokud chcete více směrový basový výkon plynule integrovaný do kanálu reproduktoru, který je nejblíže každému subwooferu v místnosti.


Režim předzesilovače

Váš AV zesilovač Denon může fungovat jako dokonalý AV předzesilovač s nejnovějším připojením HDMI. Režim předzesilovače poskytuje čistší cestu signálu a větší toleranci v úrovni oříznutí díky odpojení interních zesilovačů. Přidejte flexibilitu odpojení vybraných kanálů reproduktorů, abyste mohli použít vestavěný zesilovač AV přijímače k napájení nekritických kanálů a získali tak čistší cestu signálu pro kanály napájené externím zesilovačem.
Upgrade Dirac Live

Vzájemné působení zvukového systému a fyzického uspořádání místnosti má obrovský vliv na kvalitu zvuku. Dirac Live® Room Correction (již brzy v roce 2023) používá nejmodernější patentované algoritmy k analýze a digitálnímu snížení vlivu místnosti a zvýšení výkonu reproduktorů. Vybrané AV přijímače Denon podporují funkci Dirac Live Upgrade. Pro odemknutí této funkce si můžete zakoupit licenční klíč Dirac Live. Další informace naleznete na adrese dirac.com/denon/. Upgradovatelnost bude podporována prostřednictvím budoucí aktualizace firmwaru. Zůstaňte naladěni!


Technické parametry

Počet kanálů

9 .4

Rozšíření pomocí předzesilovače

11.4
Výstupní výkon 165 W (6 ohmů, 1 kHz, 0,7 % 2ch Drive) 
125 W  (8 ohmů, 20 Hz – 20 kHz, 0,05 % 2ch Drive)
Reproduktorová impedance 4 - 16 Ω
Vstupní sensitivita 200 mV / 47 kΩ
Frekvenční rozsah 10 Hz - 100 kHz z – +1, -3 dB (Direct Mode)
Odstup signál/šum 102 dB (IHF-A, Direct Mode)
Vstupy 7x HDMI
1x 8K HDMI
3x Kompozitní video
2x Komponentní video
1x Phono
6x Analog Audio
2x Optický
2X Koaxiální
1x USB
Výstupy

1x HDMI monitor
2x 8k HDMI
1x Zona 2 4K HDMI
6x Audio Pre-Out
4x subwoofer
3x trigger
1x Zóna 2
1x Zóna 3
1x Sluchátkový

Ostatní 1x LAN Ethernet
1x Mikrofon
Podporované formáty DTS DTS HD Master / DTS:X / DTS Neural:X / DTS Virtual:X
Podpora DOLBY Dolby TrueHD / Dolby Atmos / Dolby Atmos Height Virtualization / Dolby Atmos Music / Dolby Surround
Auro 3D / IMAX Enhanced / 360 Reality Audio / MPEG H / Multikanálové stereo
Streamovací služby HEOS-mulikanál / Roon Tested / AirPlay 2 / Spotify Connect /
Strímované audio formáty ztrátové: MP3, WMA, AAC
bezstrátové: FLAC HD, WAV, ALAC (všechny 192 kHz/24 bit)
Automatické kalibrace akustiky

Audyssey - MultEQ XT32

Zdroj napájení AC 230 V, 50 Hz
Příkon / Stand by 710 W / 0,5 W
Rozměry (š x v x h) 434 x 236 x 389 mm
Hmotnost 29,1 kg
Provedení Černá
Stříbrná

Máte dotazy? Napište nám ...