DENON AVC-X3700H - černá
  • Doprava zdarma

DENON AVC-X3700H - černá

Výrobce: DENON

9.2 kanálový 8K AV zesilovač s výkonem 180W na kanál plně podporuje 3D zvukové formáty jako Dolby Atmos, DTS:X a IMAX Enhanced. Je vybaven nejnovoější specifikací HDMI jako 8K/60Hz a 4K/120Hz pass-trhough, VRR, ALLM, Dynamic HDR, HDR10+ a podporou eARC. Obousměrný bezdrátový přenos zvuku přes Bluetooth.

Barevné varianty
Na objednávku
34 990 Kč
1 497,64 €
Cena za kus (ceny jsou udány včetně DPH)

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

Jedinečný AV receiver

Ponořte se do zábavy pomocí tohoto výkonného domácího kina. S výkonem 180W na kanál Vám zajistí Denon AVC-X3700H skutečně pohlcující zážitky z 3D zvuku prostřednictvím Dolby Atmos, DTS:X a IMAX Enhanced. Diskrétně sestrojená sekce 9-kanálového zesilovače, disponuje dvěma chladiči a výkonným napájecím zdrojem zajišťujícím následný věhlasný výkonný, dynamický a přesný zvuk Denon. AVC-X3700H podporuje nejnovější HDMI video technologie jakými jsou 8K/60Hz a 4K/120Hz pass-through, Dolby Vision, HDR10, HDR10+, Dynamic HDR, HLG, jako i 8K převzorkování (upscaling) a podporuje HDCP 2.3 na všech HDMI vstupech (7 vstupů/3 výstupy). Díky vizuálnímu navádění pomocí oceňovaného Průvodce Nastvením Denonv získáte v každém kroku nastavení jistotu a projdete kompletním nastavením hned napoprvé správně. Každé domácí kino je jiné - proto Denon používá špičkovou kalibrační akustickou technologii Audyssey MultEQ XT32 od společnosti Audyssey, která automaticky změří a přizpůsobí AV zesilovač tak, aby zajistil opravdu podmanivý zážitek z 3D zvuku plně odpovídající zvukovým vlastnostem vašeho jedinečného poslechového místa.


  • Vysoce výkonný 9-kanálový diskrétní zesilovač
  • Plná podpora 8K/60Hz a 4K/120Hz včetně převzorkování
  • Nejnovější v oblasti podpory HDMI
  • Nejnovější v oblasti video kompatibility

Prokročilé zpracování zvuku

AVC-X3700H disponuje dvěmi sadami výkonných DSP čipů (Digital Sound Processor) schopných dekódování a zpracování nejnovějších formátů prostorového zvuku včetně Dolby Atmos, DTS:X, IMAX Enhanced (až do 11 kanálů) a rovněž zajišťující funkci Audyssey MultEQ XT32 a sub EQ HT. S novým režimem Předzesilovače je schopný váš AV zesilovač Denon fungovat jako dokonalý AV před-procesor s podporou nejnovější HDMI konektivity. Tento režim předzesilovače nabízí čistší signálové cesty a větší toleranci na úrovni terminálových spojů tím, že odpojí vestavěné zesilovače. Modernizujte svou AV sestavu bez toho abyste museli vyloupit banku. Díky Denon AVC-X3700H si můžete vychutnávat 9.2 kanálový prostorový zvuk v jedné místnosti, zatím co v druhé místnosti přehráváte jiný zdroj nebo streamujete online hudbu. Například můžete sledovat film v obývacím pokoji, zatím co jiný člen vaší rodiny poslouchá hudbu v jiné místnosti, a to vše bez přerušení nebo výpadků. Využijte naplno dostupné terminály zesilovače pro připojení reproduktorů, anebo použijte PRE-OUT výstupy dalších zón.


Kompatibilita

Srdce vaší bezdrátové sítě. AVC-X3700H je pro bezdrátové Bluetooth, Wi-Fi a AirPlay 2 streamování vybaven pokročilým systémem dvojité vysílací antény, schopné zajistit stabilní vysílání bez ohledu na to v jak náročném prostředí je. Oblíbený hudební obsah si můžete užívat bezdrátově přes připojené chytré zařízení (telefony / tablet). S funkcí HEOS Built-in si můžete přehrávat tu samou skladbu ve všech zónách najednou, nebo pro každou připojenou zónu zvolit jinou skladbu - je to jen na Vás. HEOS lze ovládáte také bez námahy hlasem přes služby Amazon Alexa a Google Assistant (podpora těchto funkcí se liší dle regionu). HEOS lze využívat pro přehrávání hudebního obsahu z bezplatných nebo předplatitelných služeb jako Spotify (Free / Premium), Amazon Music HD, TuneIn, Sound Cloud, TIDAL a dalších.

Ještě lepší kontrola vždy u ruky. Bezplatná aplikace dálkového ovládání AV příjímačů Denon (Denon AVR Remote) je k dispozici pro iOS i Android systémy a s její pomocí je ovládání AVC-X3700H ještě snažší - můžete regulovat hlasitost, zapínat nebo vypínat přístroj, ztlumit hudbu, vybrat zdroj nebo jej přepnout na HEOS. Stáhněte si tuto bezplatnou aplikaci do telefonu nebo tabletu ještě dnes.


 

Technické parametry

Počet kanálů

9

Výstupní výkon 180 W (6 Ω) na kanál - THD 1%
105 W (8 Ω) na kanál - THD 0,08 %
Reproduktorová impedance 4 - 16 Ω
Vstupní sensitivita 200 mV
Frekvenční rozsah 10 Hz - 100 kHz
Odstup signál/šum 100 dB (IHF-A, Direct Mode)
Vstupy 7x HDMI
1x 8K HDMI
3x Kompozitní video
2x Komponentní video
1x Phono
6x Analog Audio
2x Optický
2X Coaxiální
1x USB
Výstupy 3x HDMI monitor
2x 8k HDMI
Audio Pre-Out (SW)
1x Zóna 2
1x Sluchátkový
Ostatní 1x LAN Ethernet
1x Mikrofon
Podporované formáty Dolby Digital / DTS / Dolby Atmos / Dolby TrueHD / Dolby Digital Plus / DTS:X / DTS-HD Master Audio / DTS-HD High Resolution Audio / DTS Express / Vícekanálové stereo /
Podporované video formáty 480i, 576i, 720p, 1080p, 480p, 576p, 1080i, 4K, 8K
Formáty WMA, MP3, WAV, MPEG-4 AAC, FLAC, Apple Lossless, DSD
Streamovací služby HEOS, Spotify, TIDAL, Deezer, AirPlay2, TuneIn, atd.
Zdroj napájení AC 230 V, 50 Hz
Spotřeba / Stand by 660 W / 0,5 W
Rozměry (š x v x h) 434 x 167 x 389 mm
Hmotnost 12,5 kg
Provedení Černá

Máte dotazy? Napište nám ...