DENON AH-D9200 - bambus
  • Doprava zdarma

DENON AH-D9200 - bambus

Výrobce: DENON

Špičková náhlavní sluchátka s profesionálním zvukem, elegantními mušlemi z bambusového dřeva, luxusně zpracovanou kůží, náušníky z paměťové pěny, patentovanými FreeEdge měničem s volným závěsem, velikostí membrán 50mm vyrobené z nano-vláken a pohonem s neodymovým magnetem.

Barevné varianty
Skladem u dodavatele
Do 3 dnů
36 990 Kč
1 534,67 €
Cena za kus (ceny jsou udány včetně DPH)

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

Špičková náhlavní sluchátka

Sluchátka AH-D9200 si plným právem zaslouží označení jako vlajková loď nabídky Denon. Vznikli na základě letitých zkušeností vývojářského týmu. Už na první pohled je jasné, že jejich prémiové zpracování nepřipouští žádné kompromisy v kvalitě. FreeEdge (volný závěs) měniče o velikosti 50mm mají membránu z nano-vlákna, které perfektně redukuje nechtěné šumy a vibrace. Díky této technologii je reprodukovaná hudba detailní a přesná. Signál pak zůstává po celou dobu silný, čistý bez virtuálního zkreslení také díky použitým neodymovým magnetům s naměřenou sílou více než 1 Tesla. Měkká a luxusně vypracovaná kůže a náušníky překrývající celé uši s paměťovou pěnou jsou jistotou pro dlouho trvající komfortní poslech bez únavy. Nechtěné rezonance jsou pohlcovány díky unikátnímu, exotickému Japonskému bambusovému dřevu na mušle těchto sluchátek. Bambusové dřeva pak propůjčuje zvuku také teplý, bohatý charakter. V balení najdete i luxusní pouzdro, které slouží pro uschování sluchátek AH-D9200, odnímatelného 3m kabelu s 6.3mm postříbřeným konektorem a 1.3m audio kabelu, když je zrovna nepoužíváte.


  • Patentované FreeEdge měniče
  • Unikátní Japonské Bambusové dřevo s rozličným prokreslením struktury dřeva
  • Měkká, vyčiněná Japonská kůže překrývající ergonomické náušníky z paměťové pěny
  • Měniče uchycené pomocí držáků z hliníkové slitiny spolu s koženkovým hlavovým mostem tvoří odolný a kvalitní celek
  • 3.0m OFC (bezkyslíkatá měď) kabel s postříbřeným 6.3mm konektorem zajišťuje nejvyšší možnou míru kvality spojení pro HiFi poslechy

Dokonalá ergonomie

Ergonomický design pro dlouhé nošení. Sluchátka AH-D9200 jsou tvarována tak, aby dokázala univerzálně sedět na jakékoliv hlavě a zároveň jejich nízká váha zajišťuje pohodlí i při dlouhodobém poslouchání hudby. Minimalizovaný boční přítlak a kůží pokryté náušníky s 3D paměťovou pěnou Vám umožní pohodlně poslouchat jak dlouho budete chtít. Sluchátka Denon AH-D9200 staví na více jak 100 letech zkušeností firmy Denon s výrobou audio zařízení a přes 50 letech tradice firmy s navrhováním a výrobou sluchátek. Tato sluchátka jsou vlajkovou lodí nabídky značky Denon s dokonalým zpracováním s pravým dřevem z japonského bambusu použitého pro mušle. Měkké kožené a koženkové materiály krásně doplňují přírodní vzhled dřeva a vytváří tak celkový řemeslný design těchto sluchátek, který plně koresponduje s jejich audiofilským zvukem. Dokonalý zvuk je potřeba ochránit pevnými materiály. Držáky mušlí sluchátek Denon AH-D9200 jsou z odolné hliníkové slitiny zajišťující jejich dlouhou životnost, kvalitu a osovou flexibilitu. Sametově hebká kůže na hlavovém mostě si zachovává svůj původní vzhled i po dlouhodobém náročném používání. Odpojitelné kabely a luxusní pevné pouzdro sloužící pro uschování sluchátek AH-D9200 zajišťují dokonalou kvalitu zvuku a pohodlý při používání těchto sluchátek po mnoho let.


Kvalitní kabely

Sluchátka AH-D9200 se dodávají se dvěma kabely špičkové audio třídy pro jejich poslech s různými systémy. Oba kabely jsou odpojitelné a aby vyhověli nejvyšším kvalitativním nárokům firmy, prošli velice náročnou sérií testování ve fabrice Denon Shirakawa. S HiFi systémy můžete použít dokonalý postříbřený kabel s délkou 3m a koncovkou 6.3mm, nebo pro poslech z přenosných zařízení máte k dispozici kabel z bezkyslíkaté mědi v délce 1.3m vybavený konektorem 3.5mm. Přirozená elektrická vodivost stříbra zajišťuje čistý přenos signálů a napomáhá vyrovnat zvukový projev ve vysokých frekvencích. Vaši milovanou hudbu tak budete poslouchat dokonale přesnou a vysoce kvalitní.


Technické parametry

Měniče 50 mm (FreeEdge)
Frekvenční rozsah 5Hz - 56kHz
Citlivost 105dB/mW
Impedance 24Ω
Maximální vstupní síla 1,800mW
Hmotnost: 375g

Máte dotazy? Napište nám ...