DENON AH-D5200 - tmavé dřevo
  • Doprava zdarma

DENON AH-D5200 - tmavé dřevo

Výrobce: DENON

Špičková referenční sluchátka s profesionálním zvukem a technologií FreeEdge, designu mušlí ze Zebranového dřeva, náušníky/most z pamětové pěny, kůže a kovové slitiny, impedancí 24Ω a citlivostí 103dB.

Barevné varianty
Skladem u dodavatele
Do 3 dnů
9 990 Kč
415,70 €
Cena za kus (ceny jsou udány včetně DPH)

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

Prémiové sluchátka

Sluchátka AH-D5200 jsou založená na prémiové kolekci sluchátek Denon čerpající z více než 50 let zkušeností v oblasti jejich designu a vývoje. Unikátní technologie 50mm měničů FreeEdge minimalizuje zkreslení tvořící se v membráně pro velmi věrný, detailní a přesný zvuk. Díky ergonomické konstrukci, měkké kůži použité na hlavovém mostě a paměťové pěně náušníků jsou velmi pohodlná také při dlouhém poslechu. Elegantní a stylové mušle z pravého, velmi tvrdého exotického dřeva Zebrano, nejen dobře vypadají ale také perfektně tlumí nechtěné rezonance díky čemu si užijete nerušené hluboké a bohaté tóny. V příslušenství najdete jak kabel s 3.5mm konektorem tak i adaptér pro připojení k 6.3mm konektoru. Máte tak možnost vychutnat si zvuk sluchátek AH-D5200 jak s kterýmkoliv přenosným přehrávačem tak i na domácím HiFi systému.


  • 50mm měniče s technologií FreeEdge si poradí se zvukem ve vysokém rozlišení s minimalizovaným zkreslením
  • Překrásné mušle z pravého dřeva Zebrano, které má své vlastní akustické vlastnosti zajišťující tlumení zvuku

Odolné materiály a pohodlý

Ergonomický design pro pohodlné dlouhé nošení a poslech. Sluchátka AH-D5200 jsou tvarována tak aby co nejlépe padla širokému spektru lidí a zároveň jsou dostatečně lehká pro pohodlné nošení i po dlouhou dobu. Minimalizovali jsme boční tlak náušníků pozůstávajících z 3D paměťové pěny, tak aby sluchátka Denon AH-D5200 snadno a pohodlně seděla na vaší hlavě a nehnula se ze svého místa bez ohledu na to jak dlouho budete poslouchat. Sluchátka Denon AH-D5200 čerpají z více jak 50 let tradice firmy Denon ve v navrhování a výrobě sluchátek. Jejich dílenské zpracování je tak na velmi vysoké úrovni. Mají mušle z pravého Zebrano dřeva. Měkká kůže krásně doplňuje přírodní vzhled dřeva a vytváří tak celkový řemeslný design těchto sluchátek který plně koresponduje s jejich audiofilským zvukem. Dokonalý zvuk je potřeba ochránit pevnými materiály. Držáky mušlí sluchátka Denon AH-D5200 jsou z odolné hliníkové slitiny zajišťující jejich dlouhou životnost, kvalitu a osovou flexibilitu. Premiová kůže si zachovává svůj původní vzhled i po dlouhodobém náročném používání. Odpojitelný kabel a malé přenosné pouzdro sloužící pro uschování sluchátek AH-D5200 zajišťují dokonalou kvalitu zvuku a pohodlý při používání těchto sluchátek po mnoho let.


Vysoké rozlišení

Logo Hi-Res Audio dokládá získaný certifikát, který tato sluchátka mají protože dosahují náročných standardů pro přednes zvuku ve vysokém rozlišení. Tyto standardy pak stanovují, že sluchátka resp. jejich měniče musí být schopny zvládnout frekvenci minimálně 40 kHz. Protože má firma Denon více jak 50 let zkušeností v oblasti výroby prémiových sluchátek, bez problémů jsme byli schopni vytvořit taková zvuková řešení, které splní nároky hudebních souborů ve vysokém rozlišení. Užijete si tak reprodukci v plném rozsahu, neztratíte nic z toho, co autor hudby nahrál.


Technické parametry

Měniče 50 mm (FreeEdge)
Frekvenční rozsah 5Hz - 40kHz
Citlivost 105dB/mW
Impedance 24Ω
Maximální vstupní síla 1,800mW
Hmotnost: 385g

Máte dotazy? Napište nám ...