DALI SUB P-10 DSS - bílá lesklá
  • Doprava zdarma

DALI SUB P-10 DSS - bílá lesklá

Výrobce: DALI

DALI SUB P-10 DSS je navržen s cílem stanovit normy pro výkon subwooferů. Na rozdíl od mnoha subwooferů na trhu byl DALI SUB P-10 DSS vyroben pro stejně skvělou spolupráci jak s hudbou, tak i s filmy.

Barevné varianty
Skladem u dodavatele
Do 3 dnů
81 995 Kč
3 401,87 €
Cena za kus (ceny jsou udány včetně DPH)

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

DALI SUB P-10 DSS je navržen s cílem stanovit normy pro výkon subwooferů. Na rozdíl od mnoha subwooferů na trhu byl DALI SUB P-10 DSS vyroben pro stejně skvělou spolupráci jak s hudbou, tak i s filmy.

Tři 10" reproduktory (jeden aktivní a dva pasivní) s dlouhým zdvihem, tuhou membránou z uhlíkových vláken a masivním magnetem jsou vestavěny do elegantní a kompaktní skříně. Aktivní reproduktor spolupracuje s výkonným digitálním zesilovačem s dynamickým výkonem 500W RMS. DALI SUB P-10 DSS je vybaven pevným dolu vyzařujícím basovým reproduktorem, který je schopen rozpohybovat velké množství vzduchu.

  • Optimalizovaná skříň pro basový reproduktor s adekvátním vnitřním prostorem pro silný basový výkon
  • Jeden aktivní spodní 10" reproduktor a dva pasivní boční 10" reproduktory
  • Integrovaný zesilovač pracující v D třídě s minimálním zkreslením o výkonu 300 Wattů.


Zesilovač
Výkonný, integrovaný 300W RMS zesilovač třídy D je velmi lineární a dokáže zajistit požadovanou distribuci signálu s absolutním minimem zkreslení. Je určen nejen pro trvalý výkon, ale dokáže dodat i 500 wattů špičkového výkonu. To je velmi důležité, pokud jde o reprodukci filmových i hudebních signálů. Zesilovače konstruovaný v digitální D třídě generuje absolutní minimum tepelných ztrát. Z tohoto důvodu nenajdete žádný chladič. Switchmód napájení zaručuje velmi nízkou spotřebu energie a impozantní účinnosti zesilovače. Integrovaný omezovač porovnává amplitudy vstupního signálu a potenciální úroveň výstupního signálu. Pokud tento obvod detekuje potenciální problém, omezovač sníží úroveň signálu bez vlivu na špičkový výkon. Vybaven ovládacími prvky pro zesílení, přechodovou frekvenci a fázi se DALI SUB P-10 DSS  přizpůsobí jakýmkoliv reprosoustavám a akustice místnosti. DALI SUB P-10 DSS umožňuje zvolit mezi filmovým a hudebním režimem, a to i s pomocí dálkového ovládání. To zajistí přesné vykreslení všech detailů hudby při optimalizaci integrace s předními reproduktory. Subwoofer má dálkové ovládání, které umožňuje nastavit úroveň, přechodovou frekvenci a fázi ze svého oblíbeného místa poslechu. Ztlumení a zapnutí / vypnutí lze ovládat z větší vzdálenosti.Aktivní basový reproduktor 
DALI SUB P-10 DSS je vybaven aktivním 10" dolu vyzařujícím reproduktorem s membránou sendvičové konstrukce s uhlíkovými vlákny v přední části, v kombinaci s papírovinou na zadní straně. Výsledkem je pevná membrána s dlouhým chodem, vynikající pohyblivostí a skvělým načasováním. Jedná se o základní předpoklady pro přesnou reprodukci basů s potřebnou dynamikou signálu. Průměr kmitací cívky je 63,5 mm pro zajištění maximální kontroly energie. Velký dvoudílný feritový magnet s odvětraným pólovým nástavcem zajišťuje pevné sevření kmitací cívky pro ​​optimální kontrolu membrány reproduktoru. Uchycení membrány je  vyrobeno z přírodního kaučuku pro zaručení lineárního průběhu v celém 25 milimetrovém rozsahu. Naddimenzované vodiče jsou vyrobeny z postříbřené 99,999% bezkyslíkaté mědi pro optimální přenos signálu. Koš je vyroben z hliníku, aby se zabránilo magnetickým ztrátám. Celá konstrukce je optimalizována pro co nejnižší možnou mechanickou a magnetickou ztrátu a zajištění volného proudění vzduchu.


Pasivní basové reproduktory
Oba boční pasivní reproduktory mají technologii z aktivního reproduktoru. Rozměry jsou identické s aktivním basovým reproduktorem, membrány jsou také z uhlíkových vláken. Vrchní část košů je stejná, nicméně postrádají cívku a magnetický systém.


Skříň
Ozvučnice SUB P-10 DSS je navržena a zkonstruována podle znalostí a zkušeností v akustice. Pevná MDF skříň dodržuje přísné specifikace DALI. Subwoofer má aktivní, dolu vyzařující basový reproduktor, který je schopen rozpohybovat velké množství vzduchu. Aby bylo zajištěno stabilní pracovní prostředí, je pro tento basový reproduktor základna skříně vyrobena z 25 mm překližky. To zaručuje pevné uchycení reproduktoru, což eliminuje jakékoliv ztráty související s fixací samotného reproduktoru. Použitím elegantní hliníkové základny a distančních prvků z masivního hliníku, je celá skříň účinně akusticky izolována od podlahy. Téměř se zdá, že se vznáší nad podlahou. Vzdálenost 45 mm vylučuje jakoukoliv možnou turbulencí v prostoru mezi skříni a samotnou podlahou. Při rozměrech jen 370 x 340 x 340 mm (v x š x h) je skříň mimořádně kompaktní. Navzdory malým rozměrům je subwoofer schopen pracovat jak hlasitě, tak hluboko. SUB P-10 DSS je lakován deseti vrstvami PE laku. Každá vrstva je ručně leštěna, aby byl zajištěn hluboký lesk s elegantním povrchem.

Technické parametry

Princip Aktivní, reproduktor vyzařující k podlaze
dvojice bassreflexových pasivních membrán na bocích
Reproduktor 1 x 250 mm
Bassreflex 2 x 250 mm pasivní membrána
Výkon zesilovače jmenovitý/špičkový 300 W / 500 W
Frekvenční rozsah 25 Hz - 200 kHz
SPL 112 dB
Dělící frekvence vyhybky 40 / 100 Hz
Terminály Mono (LFE) / RCA / Stereo
Rozměry (Š x V x H) 340 x 370 x 340 mm
Hmotnost: 19,5 kg
Barevné provedení černý vysoký lesk,
bílý vysoký lesk

Máte dotazy? Napište nám ...