DALI SUB M-10 D - černá lesklá
  • Doprava zdarma

DALI SUB M-10 D - černá lesklá

Výrobce: DALI

Výkonný subwoofer SUB M-10 D s 300 Watovým zesilovačem a 10" reproduktorem vyzařujícím k podlaze je navržený do audio sestavy s reproduktory Dali Epicon a Rubicon. Provedení a použité technologie umožňují jeho zařazení i do sestavy s jinými reprosoustavami střední a vyšší kategorie. Dálkové ovládání umožňuje optimálně nastavit prametry subwooferu v místě poslechu a tři varianty nastavení uložit do paměti. Z ovladače lze také přímo volit mezi režimem pro film nebo hudbu.

Barevné varianty
Na objednávku
Do 3 týdnů
54 990 Kč
2 344,16 €
Cena za kus (ceny jsou udány včetně DPH)

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

Subwoofer M-10 D je navržen pro vylepšení a rozšíření basového rozsahu v systému domácího kina nebo stereo sestavě.
K podlaze vyzařující basový reproduktor je schopen rozpohybovat velké množství vzduchu, generuje hluboké basy, účinně je rozptyluje do místnosti a tak umožňuje dokonalou integraci subwooferu do místnosti.
10" reproduktor s dlouhým zdvihem, tuhou membránou z uhlíkových vláken a dvojitým magnetem je vestavěn do masivní a elegantní skříně. Reproduktor je napájen výkonným digitálním zesilovačem s dynamickým výkonem 500W RMS. Při rozměrech jen 340 x 370 x 340 mm (š x v x h) je skříň mimořádně kompaktní. Navzdory malým rozměrům je subwoofer schopen generovat velký akustický tlak hlubokých basů.

  • Hliníková základna pro akustickou izolaci od podlahy
  • K podlaze vyzařujicí 10" reproduktor
  • Zesilovač ve třídě D s minimálním zkreslením o výkonu 300 Wattů.
  • DO ovladač pro optimální nastavení z místa poslechu
  • Možnost uložit až 3 varianty nastavení do paměti
  • Volba režimu pro hudba / kino

Basový reproduktor
Uzavřená ozvučnice DALI SUB M-10D je osazena 10" reproduktorem s velkým lineárním zdvihem s kónickou membránou. Konstrukce je optimalizována pro co nejnižší mechanické, elektrické a magnetické ztráty a volné proudění vzduchu.
Reproduktor má masivní litý koš s hliníkové slitiny zajišťující maximální pevnost celého reproduktoru a minimální magnetické ztráty. Membrána je sendvičové konstrukce z papíroviny vyztužené uhlíkovými vlákny. Dvojitý závěs membrány s roztečí 12 mm a široká vlnka z přírodního kaučuku zajišťujíce velký lineární zdvih membrány v rozsahu 25 mm. Přesné vedení membrány s kmitací cívkou udržuje pístový pohyb i při vysoké úrovni akustického tlaku. To jsou základní předpoklady pro přesnou reprodukci basů s potřebnou dynamikou.
Čtyřvrstvá kmitací cívka o průměru 63,5 mm je navinutá vodičem z postříbřené bezkyslíkaté mědi na hliníkovém formeru a vyplněna papírovou buničinou pro snížění případných mikro-rezonancí.
Magnetický obvod má velký dvojitý feritový magnet s otevřeným pólovým nástavcem pro ​​optimální kontrolu nad pohybem membrány reproduktoru.


Zesilovač
Výkonný zesilovač třídy D dokáže dodat do reproduktoru potřebný výkon s minimálním zkreslením. Disponuje 300 W jmenovitého výkonu, a až 500 W ve špičce. Schopnost dodat vysoký špičkový výkon při nízkém zkreslení je velmi důležitá pro vytvoření kvalitních basových efektů u filmových soundtracků nebo nejhlubších hudebních basů. Zesilovač pracuje v účinné digitální třídě D, která má minimální tepelné ztráty, proto zesilovač nepotřebuje velký chladič. Nízkou spotřebu i v klidovém stavu zajistí vysoce účinný spínaný zdroj.
Možnosti přebuzení a tím zvýšeného zkreslení signálu zabraňuje omezovač signálu který porovnává amplitudu vstupního a potenciální úrovení výstupního signálu. Pokud detekuje možnost přebuzení omezí signálové špičky na úroveň maximálního špičkového výkonu zesilovače. Elektronické nastavení zesílení, horní zesilované frekvence a plynulé nastavení fáze umožní přizpůsobit subwoofer DALI SUB M-10D akustice místnosti a k prakticky jakýmkoliv reprosoustavám. Tyto parametry lze optimálně nastavit i z poslechového místa pomocí dálkového ovládání. Na ovladači DO lze volit i mezi režimem pro kino a hudbu a optimální nastavení pro až tři různé poslechové režimy lze uložit do paměti. Možnost optimálního nastavení zajistí dokonalou basovou podporu předních reproduktorů a zajistí přesné vykreslení všech detailů hudby.


Skříň
Masivní uzavřená ozvučnice SUB M-10D dodržuje přísné specifikace na zvukovou kvalitu reproduktorů firmy DALI. Pevná ozvučnice je vyrobená se silných MDF desek a masivní základny z 25 mm překližky, která zajišťuje pevné uchycení reproduktoru bez nežádoucích rezonancí. Elegantní hliníková základna s distančními prvky z masivního hliníku účinně akusticky izoluje ozvučnici od podlahy. Zvolený odstup 45 mm reproduktoru od podlahy prakticky vylučuje možnost vzniku nežádoucích turbulencí v prostoru mezi skříni a podlahou. Zároveň účinně a rovnoměrně rozptyluje basy po místnosti.
Ozvučnice SUB M-10D je lakována deseti vrstvami PE laku a každá vrstva je pro zajištění vysokého lesku a dokonalého povrchu ručně leštěna.

Technické parametry

Princip Aktivní, uzavřený s vyzařováním k podlaze
Reproduktor 1 x 250 mm
Výkon zesilovače jmenovitý / špičkový 300 W / 500 W
Frekvenční rozsah 25 Hz - 240 Hz (± 3 dB)
Maximální akustický tlak (SPL) 111 dB
Dělící frekvence výhybky 40 - 120 Hz
Fáze 0° - 180°
Vstupy Linka Stereo L/R RCA Cinch
Linka Mono (LFE) RCA Cinch
Vstupní impedance 26 kΩ
Max příkon 550 W
Rozměry (Š x V x H) 340 x 370 x 340 mm
Hmotnost: 20,5 kg
Dodávané příslušenství Hroty s podložkami
Síťový kabel
Dálkové ovládání
Návod
Barevné provedení černý vysoký lesk,
bílý vysoký lesk

Máte dotazy? Napište nám ...