DALI SUB K-14 F - černá
  • Doprava zdarma

DALI SUB K-14 F - černá

Výrobce: DALI

DALI SUB K-14 F doplňuje zvuk o nejhlubší frekvence akustického spektra ve stereu a basové efekty filmových soundtracků. Je nekompromisně postavený na 14" basovém reproduktoru s hliníkovou membránou a 500 W zesilovačem ve třídě D. Dodává se bez krycí mřížky.

Barevné varianty
Skladem u dodavatele
Do 3 dnů
34 990 Kč
1 407,68 €
Cena za kus (ceny jsou udány včetně DPH)

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

Úkolem DALI SUB K-14 F je zaplnit místnost jemným chvěním, ať už z filmového soundtracku, nebo vašeho oblíbeného sterea. Nekompromisně postaven na 14" reproduktoru s 450W zesilovačem v D-třídě.

  • Hliníková základna pro akustickou izolaci od podlahy
  • 14" reproduktor s hliníkovou membránou s dlouhým zdvihem
  • Integrovaný zesilovač pracující v D třídě o výkonu 450 Wattů.
  • Černá, nebo bílá ozvučnice
  • Černá nebo bílá lesklá přední strana


Zesilovač
Zesilovač ve třídě D s velkou účiností a jmenovitým výkonem 450W RMS dodává dostatek energie pro velký basový reproduktor a v případě potřeby poskytne i výkon navíc. Je napájen ze spínaného zdroje, který pomáhá udržovat zesilovací modul na nízké teplotě. Zesilovač konstruovaný v digitální D třídě pracuje s velkou účiností, proto generuje minimální tepelné ztráta a tak nepotřebuje žádný rozměrný chladič. Vestavěný omezovač nadměrného signálu porovnává amplitudy vstupního a výstupního signálu a v případě potřeby sníží úroveň signálu bez vlivu na špičkový výkon. Vybaven ovládacími prvky pro nastavení citlivosti, frekvence filtru a fáze se subwoofer DALI SUB K-14 F přizpůsobí téměř jakýmkoliv reprosoustavám a akustice místnosti.


Aktivní basový reproduktor

DALI SUB K-14 F je vybaven 14" reproduktorem s hliníkovou membránou s velkým zdvihem a černou povrchovou úpravou. Lehká hliníková membrána zajišťuje rychlejší odezvu na přechodové signály než se dá očekávat od subwooferů v této kategorii. Magnetický obvod basového reproduktoru má velký "předimenzovaný" feritový magnet a v mezeře pro kmitací cívku vysoké homogení magnetické pole. Optimálně navržený magnetický obvod umožňuje vykreslit ve zvuku i nejmenší detaily i při vyšší úrovni akustického tlaku.


Skříň
SUB K-14 F je velký subwoofer s působivým designem. Basová ozvučnice se spodním basreflexem má impozantní objem 44 litrů. Celá skříň je účinně oddělena od podlahy pomocí elegantní hliníkové základny. Téměř se zdá, že se vznáší nad podlahou. Vzdálenost 50 mm vylučuje jakoukoliv možnou turbulencí v prostoru mezi skříni a samotnou podlahou.

Technické parametry

Systém Bassreflex dolů, přední reproduktor
Basový reproduktor 1 x 355 mm (14"), s velkým zdvihem
hliníkové membrány
Zesilovač Třída D
Výkon zesilovače jmenovitý / maximální 450 W / 500 W (RMS)
Frekvenční rozsah 29 - 160 Hz
Vstupy 1 x linka stereo s filtrem nebo
LFE - mono nefiltrovaný
Maximální akustický tlak (SPL) 115 dB
Nastavitená frekvence filtru 40 - 120 Hz
Ladění bassreflexu 34 Hz
Umístění na zemi, v blízkosti zdi nebo rohu
Příkon 650 W max.
Rozměry (š x v x h) 396 x 429 x 428 mm
Hmotnost: 26,4 kg
Barevné provedení černý jasan,
saténově bílá

Máte dotazy? Napište nám ...