DALI SUB K-14 F - bílá
  • Doprava zdarma

DALI SUB K-14 F - bílá

Výrobce: DALI

Subwoofer DALI SUB K-14 F je vybaven zesilovačem třídy D s výkonem 500 W ve špičce a bassreflexovou ozvučnicí s 14" basovým reproduktorem, který je schopen rozpohybovat velké množství vzduchu. Membrána je vyrobena z čistého hliníku pro maximální tuhost a přesnost. Provedením a technologiemi je určen do sestavy stereo nebo domácího kina s reprosoustavami Dali řady Rubicon, Opticon, Oberon, nebo do sestavy s jinými reprosoustavami obdobné kategorie..
Dodává se bez krycí mřížky.

Barevné varianty
Skladem u dodavatele
Do 3 dnů
36 990 Kč
1 539,21 €
Cena za kus (ceny jsou udány včetně DPH)

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

Úkolem DALI SUB K-14 F je zaplnit místnost jemným chvěním, ať už z filmového soundtracku, nebo vašeho oblíbeného sterea. Nekompromisně postaven na 14" reproduktoru s 450W zesilovačem v D-třídě.

  • Hliníková základna pro akustickou izolaci od podlahy
  • 14" reproduktor s hliníkovou membránou s dlouhým zdvihem
  • Integrovaný zesilovač pracující v D třídě o výkonu 450 Wattů.
  • Černá, nebo bílá ozvučnice
  • Černá nebo bílá lesklá přední strana


Zesilovač
Zesilovač ve třídě D s velkou účiností a jmenovitým výkonem 450W RMS dodává dostatek energie pro velký basový reproduktor a v případě potřeby poskytne i výkon navíc. Je napájen ze spínaného zdroje, který pomáhá udržovat zesilovací modul na nízké teplotě. Zesilovač konstruovaný v digitální D třídě pracuje s velkou účiností, proto generuje minimální tepelné ztráta a tak nepotřebuje žádný rozměrný chladič. Vestavěný omezovač nadměrného signálu porovnává amplitudy vstupního a výstupního signálu a v případě potřeby sníží úroveň signálu bez vlivu na špičkový výkon. Vybaven ovládacími prvky pro nastavení citlivosti, frekvence filtru a fáze se subwoofer DALI SUB K-14 F přizpůsobí téměř jakýmkoliv reprosoustavám a akustice místnosti.


Aktivní basový reproduktor

DALI SUB K-14 F je vybaven 14" reproduktorem s hliníkovou membránou s velkým zdvihem a černou povrchovou úpravou. Lehká hliníková membrána zajišťuje rychlejší odezvu na přechodové signály než se dá očekávat od subwooferů v této kategorii. Magnetický obvod basového reproduktoru má velký "předimenzovaný" feritový magnet a v mezeře pro kmitací cívku vysoké homogení magnetické pole. Optimálně navržený magnetický obvod umožňuje vykreslit ve zvuku i nejmenší detaily i při vyšší úrovni akustického tlaku.


Skříň
SUB K-14 F je velký subwoofer s působivým designem. Basová ozvučnice se spodním basreflexem má impozantní objem 44 litrů. Celá skříň je účinně oddělena od podlahy pomocí elegantní hliníkové základny. Téměř se zdá, že se vznáší nad podlahou. Vzdálenost 50 mm vylučuje jakoukoliv možnou turbulencí v prostoru mezi skříni a samotnou podlahou.

Technické parametry

Princip Aktivní, předný vyzařování, bassreflex k podlaze
Reproduktor 1 x 355 mm (14") s kónickou hliníkovou membránou
Výkon zesilovače jmenovitý/ špičkový 450 W / 500 W
Frekvenční rozsah 29 - 160 Hz (± 3 dB)
Maximální akustický tlak SPL 115 dB
Dělící frekvence výhybky 40-120 Hz
Nastavení fáze 0° / 180°
Vstupy Stereo Linka RCA Cinch
Mono LFE RCA Cinch
Vstupní impedance 10 kΩ
Bassreflex k podlaze (34.0 Hz)
Maximální příkon 650 W
Rozměry (Š x V x H) 396 x 429 x 428 mm
Hmotnost: 26,4 kg
Optimální umístění podlaha, blízko zdi nebo rohu
Dodávané příslušenství

manuál

hroty

síťový kabel 

Máte dotazy? Napište nám ...