Dali SUB E-9 F - bílá
  • Doprava zdarma

Dali SUB E-9 F - bílá

Výrobce: DALI

Uvedení DALI SUB E-9 F představuje nový milník v této úrovni subwooferů. Je vybaven 9" basovým reproduktorem, který je schopen rozpohybovat velké množství vzduchu. Membrána je vyrobena z čistého hliníku pro maximální tuhost a přesnost. Krycí mřížka (černá, bílá) není součástí dodávky, nutno objednat zvlášť. (1299 Kč)

Barevné varianty
Skladem
14 990 Kč
591,66 €
Cena za kus (ceny jsou udány včetně DPH)

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

Uvedení DALI SUB E-9 F představuje nový milník v této úrovni subwooferů. Je vybaven 9" basovým reproduktorem, který je schopen rozpohybovat velké množství vzduchu. Membrána je vyrobena z čistého hliníku pro maximální tuhost a přesnost. 

Elegantní subwoofer DALI SUB E-9 F je dostatečně silný jak pro hudbu, tak i pro domácí filmové představení. Je vybaven 9" basovým reproduktorem, který je schopen rozpohybovat velké množství vzduchu. Membrána je vyrobena z čistého hliníku pro maximální tuhost a přesnost. Těžký magnet ovládá masivní čtyřvrstvou cívku s dlouhým zdvihem. Srdcem tohoto subwooferu je 170W RMS zesilovač třídy D s vysoce lineární odezvou. Výsledkem je silná, dobře vyvážená reprodukce basů a bezchybná integrace s reprosoustavami. Integrovaný omezovač pomáhá chránit váš subwoofer před přetížením. DALI SUB E-9 F je ideální partner ZENSOR série a je kompatibilní se všemi reproduktory DALI pro dokonalé nastavení surroundových systémů..

  • Hliníková základna pro akustickou izolaci od podlahy
  • 9" reproduktor s hliníkovou membránou s dlouhým zdvihem
  • Integrovaný zesilovač pracující v D třídě o výkonu 170 Wattů.Zesilovač

Integrovaný 170 W RMS zesilovač třídy D je lineární konstrukce. DALI SUB E-9 F zesiluje požadovaný signál s absolutním minimem zkreslení. Je určen nejen pro trvalý výkon, ale i pro špičkový výkon, proto je subwoofer schopen dodat 220 wattů Špičkového výkonu. To je velmi důležité, pokud jde o kvalitu filmových i hudebních signálů. Switchmode napájení je jedním z důvodů pro velmi nízkou spotřebou energie - pouze 0,4W v režimu stand-by. Zesilovač poskytuje působivou účinnost 70%. Díky vysoké účinnosti zesilovací části generuje napájecí zdroj minimální tepelné ztráty. Z tohoto důvodu nenajdete žádný externí chladič. Integrovaný omezovač porovnává amplitudy vstupního signálu a potenciální úroveň výstupního signálu. Pokud tento obvod detekuje potenciální problém, omezovač sníží úroveň signálu bez vlivu na špičkový výkon. Vybaven ovládacími prvky pro zesílení, přechodovou frekvenci a fázi se DALI SUB E-9 F přizpůsobí jakýmkoliv reprosoustavám a akustice místnosti.


Basový reproduktor
DALI SUB E-9 F je vybaven 9" reproduktorem s hliníkovou membránou. Hliníková membrána zajišťuje lepší přechodovou charasteriktiku, než byste očekávali od subwooferu v této kategorii. Pohon basového reproduktoru je postaven kolem "předimenzovaného" feritového magnetu a optimalizován pro maximální tok v mezeře kmitací cívky. Takto pečlivě navržený magnetický systém umožnil projektovému týmu vykreslit jemnější nízkofrekvenční podrobnosti v hudbě, ale také na úrovni vyššího akustického tlaku.


Skříň
SUB E-9 F je postaven na 30 letech znalostí v akustice ozvučnic. Celá skříň je účinně oddělena od podlahy pomocí elegantní hliníkové základny. Téměř se zdá, že se vznáší nad podlahou. Vzdálenost 30 mm vylučuje jakoukoliv možnou turbulencí v prostoru mezi skříni a samotnou podlahou.

Technické parametry

Frekvenční rozsah 37-200 Hz
SPL 111 dB
Frekvenční rozsah vyhybky 40-120 Hz
Vstupní impedance 25 kΩ
Výkon zesilovače 170W/RMS - 220W/MAX
Basový reproduktor 1x 230mm (9")
Bassreflex ano / 39.0 Hz
Rozměry (Š x V x H) 288 x 307 x 311 mm
Hmotnost: 11,0 kg

Máte dotazy? Napište nám ...