DALI PHANTOM S-180 - bílá
  • Doprava zdarma

DALI PHANTOM S-180 - bílá

Výrobce: DALI

PHANTOM S-180 je plnohodnotná vestavná reprosoustava, která je osazena středobasovým reproduktorem o průměru 8", který je doplněný o pasivní br. reproduktor o průměru 10" a otočným hybridním výškovým modulem. Velmi plochá ozvučnice umožňuje vestavbu do prakticky jakékoliv standardní zdi. Získala ocenění od sdružení EISA - nejlepší produkt 2017/2018 v kategorii HOME THEATRE HIGH-END

Barevné varianty
Na objednávku
Do 3 týdnů
74 990 Kč
3 202,57 €
Cena za kus (ceny jsou udány včetně DPH)

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

DALI PHANTOM S-180 nabízí špičkový zvukový výkon v oblasti vestavných reprosoustav. Tyto kvalitní reprosoustavy poskytují vysoce kvalitní zvuk, bez nutnosti obětovat cenný prostor v obývacím pokoji. Využívají osvědčené reproduktorové technologie, jako jsou membrány s charakteristickou barvou ze směsi jemnozrnného papíru a dřevěných vláken a jejich vysoce poddajné gumové závěsy. Středobasový reproduktor používá nejnověší magnetické obvody SMC (Soft Magnetic Compound). Hybridní výškový modul, který spojuje výškový reproduktor s měkkou textilní kalotou s páskovým systémem je ve své třídě zvukově nekompromisní. Středobasový 8 " reproduktor má optimalizované vlastnosti pro maximální kvalitu zvuku na basech i středních kmitočtech. Nejhlubší basy podporuje 10" pasivní basový reproduktor, které funguje jako bassreflexový rezonátor.

Pro vynikající zvukové vlastnosti a minimálnímu zkreslení je u středobasových reproduktorů použit magnetický systém SMC (Soft Magnetic Compound) původně vyvinutý pro EPICON 8.
SMC jsou granule magnetického materiálu se speciálním povlakem, ze kterých lze vyrobit díly libovolného tvaru. Tento materiál dosahuje velmi vysokou magnetickou a velmi nízkou elektrickou vodivost. Tím se snižuje hystereze a vířivé proudy kolem pólů při zachování dobrých vlastností kvalitního magnetického obvodu. Spojením SMC pólového nástavce osazeného zkratovacími hliníkovými kroužky se čtyřvrstvou kmitačkou o průměru 1,5" se dosahuje optimálního řízení membrány reproduktoru, nízké zkreslení a vysoký akustický výkon.
Tvar kužele membrány i velikost a tvar neobvykle nízké středové kopulky, jsou optimalizovány pro široký vyzařovací úhel ve středním pásmu. Reproduktor tak má vyrovnanou směrovou a frekvenční charakteristiku v širokém pásmu s úžasnými detaily a přesnými basy i středy.

Pevná, velmi plochá ozvučnice s masivní přední stěnou z dřevovláknité desky MDF umožňuje vestavbu do téměř jakékoliv standardní stěny. Možnost otočit výškový modul o 90° pak umožňuje vodorovnou i svislou instalaci reprosoustavy, a tak má reprosoustava široké možnosti použití - stereo, středový kanál nebo prostorový zvuk. Přední mřížka magneticky fixovaná.

Reprosoustava poskytuje plnohodnotný zvuk, který zajišťuje, že PHANTOM S-180 vyniká ve své kategorii.

Technické parametry

Frekvenční rozsah 49 - 25,000 Hz  (+/-3 dB)
Citlivost (2,83 V/1 m) 89 dB
Jmenovitá impedance 6 Ω
Maximální akustický tlak  (SPL) 109 dB
Doporučený výkon zesilovače 40 - 200W
Dělící frekvence 2 800 /15 000 Hz
Výškový modul 1 x měkká textilní kalota 29 mm
1 x páskový 1 x 17 x 45 mm
Středobasové reproduktory 1 x 203 mm (8")
membrána ze směsi jemnozrnného papíru
a dřevěných vláken
Pasivní br. reproduktory 1 x 254 mm (10")
membrána ze směsi s uhlíkovými vlákny
Ozvučnice Uzavřená, 1 x br. pasivní membrána 
Vnější rozměry (v x š x h) 898 x 453 x 110 mm
Otvor pro vestavbu 865 x 420 x 103 mm
Připojení Single wire
Hmotnost 18,5 kg
Montáž Svislá, vodorovná
Použití Stereo / hlavní kanály,
Centrální / efektový,
Sounbar 

Máte dotazy? Napište nám ...