DALI ALTECO C-1 - bílá
  • Doprava zdarma

DALI ALTECO C-1 - bílá

Výrobce: DALI

Dvoupásmová reprosoustava nejen pro efektové kanály domácího kina. Konstrukce a dva zvukové režimy umožňují umístit reprosoustavu DALI ALTECO C-1 ve vodorovné i svislé poloze.

Barevné varianty
Skladem
11 390 Kč
472,56 €
Cena za pár (ceny jsou udány včetně DPH)

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

DALI ALTECO C-1 jsou malé, víceúčelové univerzální reprosoustavy. Zvláštní šikmá konstrukce kombinovná s duálním režimem zvuku umožňuje široké možnosti pro použítí této reprosoustavy v domácím audiosystému. Jsou perfektní pro doplnění domácího kina o horní kanály, které jdou umístit na hlavní reproduktory nebo zavěsit vertikálně na zeď pod strop místnosti nebo horizontálně na boční stěnu. Přinášejí věrohodné informace o vertikálním pohybu zdroje zvuku u filmů v prostorových systémech Dolby Atmos, TSS-X a Auro-3D. Jdou využít pro efektové kanály nejen v sestavě nové, ale umožňují i rozšíření stávajícího systému domácího kina o horní kanály. Návrhem výhybky i zaměřením na obecné zvukové principy jdou perfektně použít i ve sterefonních sestavách.

Dva zvukové režimy
Přepínačem na přední stěně ozvučnice lze měnit směr vyzařování. V režimu "UP" jsou zvukové vlny vyzařovány přímo, nebo v malém úhlu dolů, v režimu "DOWN" je zvuk vyzařován do poslechového prostoru v úhlu 25°, proto lze reprosoustavy Alteco C-1 použít i pro zadní nebo prostorové kanály domácího kina umístěné na stěně blízko poslechového místa.

Vyzařování zvuku ke stropu
Zkosená konstrukce ozvučnice činí tuto reprosoustavu ideální pro vertikální vyzařování zvuku. V sestavě domácího kina s prostorový zvukem Dolby Atmos, DTS-X nebo Auro-3D jdou jednoduše umístit na hlavní přední nebo i zadní reprosoustavy efektových kanálů. V tomto případě se zvuk odráží od stropu jako reflektoru, nebo jdou zavěsit na stěnu pod strop. Ve 3D sestavě domácího kina nabídnou vynikající podání trojrozměrného zvukového obrazu u filmů nebo koncertů.

Kuželová membrána s dřevěnými vlákny
Středobasový reproduktor s nízkými ztrátami má lehkou kuželovou membránu ze směsi papíru vyztuženou dřevěnými vlákny. Dřevěná vlákna vytvářejí nerovnou strukturu, která dramaticky minimalizuje vlastní rezonance. Tím se dosáhla perfektní reprodukce i všech detailů ve zvukovém signálu.

Výškový reproduktor s měkkou kalotou
Výškový reproduktor s měkkou kalotou nabízí ve své třídě nejlepší rozlišení, široké frekvenční pásmo, nízké zabarvení zvuku a širokou vyzařovací charakteristiku. Využívá technologie používané v high-endových soustavách. Kalota je vyrobena z ultralehké látky, jejíž hmotnost je nižší než polovina běžného standardu (0.056 mg/mm2).


Možnosti použití:Technické parametry

Systém 2 pásmový, uzavřený
Středobasový reproduktor 1 x 115 mm (4,5")
Výškový reproduktor 1 x 21 mm (0,8")
Frekvenční rozsah 74 Hz - 26kHz (+/- 3dB)
Citlivost (2,83V / 1m) 83 dB
Impedance 6 Ω jmenovitá
Doporučený výkon zesilovače 25 - 100W
Dělící frekvence výhybky 2100 Hz
Maximální akustický tlak (SPL) 103 dB
Ozvučnice uzavřená
Terminály Single-wire
Doporučený odstup od zdi 1 - 50 cm
Rozměry (š x v x h ) 160 x 190 x 255 mm
Hmotnost 2,8 kg
Provedení černá
bílá
ořech

Máte dotazy? Napište nám ...