Chord ClearwayX / ChordOhmic - 2 x 2 m
  • Doprava zdarma

Chord ClearwayX / ChordOhmic - 2 x 2 m

Výrobce: Chord Company

Chord Company Clearway X má konstrukci 14 AWG 14vodičové vodiče z bezkyslíkaté mědi, které jsou pro regálové reprosoustavy i pro velké sloupy. Izolace je FEP, která má velmi podobné vlastnosti jako PTFE. Volba izolace má obrovský dopad na zvuk reproduktoru a FEP přispívá k neutralitě zvuku přenášeným kabelem Clearway. Zároveň používá dvě stínící fólie o vysoké hustotě navinuté opačným směrem. Jako u mnoha jiných kabelů firmy Chord tyto vrstvy stočených fólii v kombinaci s dvojicí stočených vodičů účinně chrání před vysokofrekvenčním zkreslením.

Délka kabelu
Skladem u dodavatele
Do 3 dnů
5 990 Kč
255,35 €
Cena za set (ceny jsou udány včetně DPH)

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

Stínění kabelu  vnáší do zvuku jemné nuance, díky nimž hudba "ožívá". Clearway může zlepšit zvuk vašeho systému, zejména pokud jde o jeho konzistenci a rytmus. To vám umožní ponořit se do své oblíbené hudby. Kabel je osazen vysoce kvalitními postříbřenými lisovacími banánky ChordOhmic, které se vyznačují minimálním přechodovým odporem.
Reproduktorový kabel Clearway získal cenu časopisu What Hi-Fi? pro nejlepší reproduktový kabel v letech 2015, 2016 a 2017. Využívá chytrou kombinaci materiálů k výrobě kabelu reproduktoru se zvukem, který obvykle stojí mnohem víc!

Technické parametry

Provedení 2 zkroucené vodiče
Materiál vodičů bezkyslíkatá měď OFC
Průřez vodičů 2,08 mm 2, 14 AVG,
Izolace vodičů (dielektrikum) FEP
Stínění Dvojitá fólie s vysokou hustotou 
Vnější plášť Průsvitné PVC
Vnější průměr 10,5 mm

Máte dotazy? Napište nám ...