CHORD 2GO - černá
  • Doprava zdarma

CHORD 2GO - černá

Výrobce: Chord Electronics

Vysoce výkonný streamer a server s DAC převodníkem, plnou podporou WiFi s uložištěm až 4TB pro vaší knihovnu hudby, 2x 2TB sloty pro micro SD, kompatibilitou se streamovacími platformami TIDAL, Qobuz či Spotify, Roon ready a podporou Dop/Bit Perfect.

Určeno pro produkt Chord Hugo 2

Barevné varianty
Skladem u dodavatele
Do 3 dnů
29 990 Kč
1 280,77 €
Cena za kus (ceny jsou udány včetně DPH)

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

Výkonný streamer

2go je vysoce výkonný streamer/server, který dokáže přesměrovat Hugo 2 DAC na plně vybavené zařízení s podporou Wi-Fi a Ethernetu s až 4 TB přehráváním knihovny z vašeho SSD. Chord 2go dokáže pracovat s 2x 2 TB slotů pro microSD karty pro digitální ukládání a přehrávání. Rozhodující je, že při použití 2go s Hugo 2 (po nabití) mohou oba komponenty  těžit ze samotného napájení baterie, což eliminuje potřebu externích napájecích zdrojů pro dokonalý puristický zvuk. Chord 2go obsahuje vysoce pokročilé miniaturizované elektronické inženýrství, které v souladu se všemi zesilovači a DAC využívá patentovanou britskou technologii. Přidáním 2go do Hugo 2 vznikne zvukově nejpokročilejší kompaktní hudební streamer na trhu.


  • Kapaita baterie více než 12h / 5h nabíjení.
  • 2x 2TB sloty pro Micro SD.
  • Kvalitní britská výroba.

Stabilita & výkon

Bezdrátové pohodlí (2,4 GHz Wi-Fi a A2DP Bluetooth) se snoubí se stabilitou a výkonem kabelového ethernetového připojení, které nabízí provoz plug and play bez nutnosti nastavení. Chord 2go také těží z komplexního audio rozhraní a nabízí přehrávání Tidal, Qobuz a internetových rádií ze Spotify. Chord 2go je také Roon ready, dále nabízí zvuk bez mezer a podporu DoP/Bit Perfect, stejně jako plně kompatibilní s DLNA (server/renderer) připravené na AirPlay. Klíčovou vlastností 2go je především jeho pohodlí – automaticky přepíná mezi všemi svými vstupy a poskytuje uživatelům bezproblémový zážitek při přehrávání hudby z různých zdrojů nebo dokonce streamovacích služeb.


Technické parametry

WiFi 2.4 GHz / Gigabit (GbE) ethernet
Bluetooth 4.1 A2Dp
PCM & DSD podpora 44.1 kHz - 768 kHZ (16 - 18bit), DSD 64 - DSD 256 (DoP)
Kompatibilita formátů ACC, WAV, FLAC, AIFF, OGG, VORBIS, ALAC, WMA, MP3
Vstupy 2x Micro SD (2x 2TB)
Stramovací platformy TIDAL, Qobuz, Spotify
Baterie >12h výdrž / 5h nabití
Rozměry (š x v x h) 100 x 50 x 22 mm
Hmotnost 155 g
Provedení černá / stříbrná

Máte dotazy? Napište nám ...