Cardas Cross XLR

Cardas Cross XLR

Výrobce: Cardas Audio

CARDAS AUDIO – Signálová kabeláž Made in USA
Cardas Audio nabízí v sériích signálové kabeláže dvě linie. CLEAR a CROSS. Jednotlivé modely přináší stupňovaný rozvoj firemních technologií, v nemalé míře zcela originálních a patentovaných. V řadě CROSS tak nacházíme Matched Propagation Technology (patentováno pod US Patent 7674973), která zajišťuje prostřednictvím citlivé kombinace unikátních technologií maximální zvukovou neutralitu a transparentnost, neomezený dynamický rozsah a naprosto bravurní rozlišení. Kapacita 16 pF/ 30,5 cm.   Série CROSS obsahuje modely:
CROSS, PARSEC, MICROTWIN, CROSSLINK
Jednotlivé modely jsou dodávány s terminály RCA, nebo XLR, v délkách od 50 cm do 3 metrů. Další délky na objednávku + 0,5 m 5950 Kč

Produkt se již neprodává

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

V komplexní míře je zde rozvinuta firemní konstrukční teorie Golden Ratio (dodržování principů zlatého řezu), která se řadí mezi fundamentální stavební kameny společnosti a která na základě dlouhodobých poslechových testů přispívá k unikátnímu chování propojovací kabeláže. Nelze jednoznačně doporučit konkrétní model ke konkrétnímu poslechovému řetězci. Kromě prokazatelně špičkového provedení a vynikajících zvukových kvalit jednotlivých modelů v přímém porovnání s konkurenčními výrobky je stále nejdůležitější vaše zcela soukromé vyhodnocení.

Technická specifikace

Použití HiFi, domácí kino 
Konektory Neutrik XLR
Vnější průměr 7,62 mm (0,30")
Materiál vodičů Vysoce čistá Cardas měď
Dielektrikum PFA / vzduch
Průřez vodičů 4 x 0,5 mm2 (4 x 20,5 AWG)
Konstrukce vodiče Samostatně izolované drátky
s odstupňovanými průměry
v poměru zlatého řezu 1 : 1,618
Konstrukce kabelu Symetrická guad-axiál
Stínění Dvojité Spirálové
Vnější izolace Alcryn
Kapacita 52,5 pF / m (16 pF/ft)

Máte dotazy? Napište nám ...