Cardas Audio Parsec XLR - 0,5 m
  • Doprava zdarma

Cardas Audio Parsec XLR - 0,5 m

Výrobce: Cardas Audio

CARDAS AUDIO – Signálová kabeláž Made in USA
Parsec je vyšší model signálového propojovacího kabelu v řadě Cardas Cross. Použtá technologie Matched Propagation Conductors původně vyvinutá pro kabel Clear. Parsek Interconnect je nástupcem legendárního QuadLink, přináší důvěrně známé teplo a muzikálnost kabelu QuadLink ale s lepším zobrazením prostoru, transparentností a dynamikou. Série CROSS obsahuje modely:
CROSS, PARSEC, MICROTWIN, CROSSLINK
Jednotlivé modely jsou dodávány s terminály RCA, nebo XLR, v délkách od 50 cm do 3 metrů. Další délky na objednávku + 0,5 m 3250 Kč

Délka kabelu
Skladem u dodavatele
Do 3 dnů
10 300 Kč
439,70 €
Cena za pár (ceny jsou udány včetně DPH)

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

Cardas Audio nabízí v sériích signálové kabeláže dvě linie. CLEAR a CROSS. Jednotlivé modely přináší stupňovaný rozvoj firemních technologií, v nemalé míře zcela originálních a patentovaných. V řadě CROSS tak nacházíme Matched Propagation Technology (patentováno pod US Patent 7674973), která zajišťuje prostřednictvím citlivé kombinace unikátních technologií maximální zvukovou neutralitu a transparentnost, neomezený dynamický rozsah a naprosto bravurní rozlišení. Série CROSS obsahuje modely:
CROSS, PARSEC, MICROTWIN, CROSSLINK
V komplexní míře je zde rozvinuta firemní konstrukční teorie Golden Ratio (dodržování principů zlatého řezu), která se řadí mezi fundamentální stavební kameny společnosti a která na základě dlouhodobých poslechových testů přispívá k unikátnímu chování propojovací kabeláže. Nelze jednoznačně doporučit konkrétní model ke konkrétnímu poslechovému řetězci. Kromě prokazatelně špičkového provedení a vynikajících zvukových kvalit jednotlivých modelů v přímém porovnání s konkurenčními výrobky je stále nejdůležitější vaše zcela soukromé vyhodnocení.

Technická specifikace

Použití HiFi, domácí kino 
Konektory Neutrik XLR
Vnější průměr 9,4 mm (0,370")
Materiál vodičů Vysoce čistá Cardas měď
Dielektrikum PFA / vzduchové trubičky
Průřez vodičů 2 x 0,16 mm2 (2 x 25,5 AWG) Parsec
Konstrukce vodiče Samostatně izolované drátky
s odstupňovanými průměry
v poměru zlatého řezu 1 : 1,618
Konstrukce kabelu Matched Propagation cables
Stínění Dvojité Spirálové
Vnější izolace Alcryn

Máte dotazy? Napište nám ...