Cardas Audio 101 Speaker

Cardas Audio 101 Speaker

Výrobce: Cardas Audio

Kabel Cardas 101 Speaker je základní model reproduktorového kabelu, který je ideální pro levnější stereo sestavy nebo systémy domácího kina, kde je velká metráž kabeláže pro reproduktory. MADE IN USA

Skladem u dodavatele
Do 3 dnů
890 Kč
37,94 €
Cena za metr (ceny jsou udány včetně DPH)

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

Kabel tvoří dvě licny s průřezem 2.0809 mm2. Každá má prameny natočené na malé vzduchové trubičce. Dielektrikum tvoří PFA pásek a výplň přírodní bavlnou. Dobře se spáruje se signálovými kabely Crosslink Interconnect.
Vyšší modely reproduktorových kabelů jsou dodávány s terminály vidlička, nebo banánek, single nebo bi-wire. Odstupňované řady reproduktorových kabelů využívají shodné firemní technologie jako řady kabelů signálových. Maximální zvuková neutralita a transparentnost, neomezený dynamický rozsah a naprosto bravurní rozlišení. V komplexní míře je zde rozvinuta firemní filozofie Golden Ratio (dodržování principů zlatého řezu), která se řadí mezi základní stavební kameny společnosti a která doplňuje detailní znalost problematiky návrhu kabelů a elektrotechniky obecně. Není možné jednoznačně doporučit konkrétní model ke konkrétnímu poslechovému řetězci. Kromě prokazatelně špičkového provedení a vynikajících zvukových kvalit jednotlivých modelů je stále nejdůležitějším hodnotícím prvkem vlastní názor a zkušenost posluchače.

Technická specifikace

Použití Entry-level HiFi, domácí kino, auto HiFi 
Materiál konektorů Niklovaná mosaz
Vnější průměr 9,27 mm (0,365")
Materiál vodičů Vysoce čistá Cardas měď
Dielektrikum PP
Průřez vodičů 2 x 2,08 mm2 (2 x 14 AWG)
Konstrukce vodiče Prameny holé mědi Cardas OFHC s průměry zlatého
řezu 1 : 1,618 na vzduchové trubičce,
s Cross-field geometrií.
Konstrukce kabelu Kroucený pár dvou vodičů s přírodním bavlněným
plnivem spojených PFA páskou.
Vnější izolace Vysoce flexibilní syntetický kaučuk (TPR )

Máte dotazy? Napište nám ...