Cambridge Audio Edge W - Šedá Lunar
  • Doprava zdarma

Cambridge Audio Edge W - Šedá Lunar

Výrobce: Cambridge Audio

Kvalitní koncový zesilovač s výkonem 100W v rms při 8Ω v nové firemní třídě XB, která spojuje třídu AB a A, dvojité toroidní transformátory a zakázkově vyráběné elektrolytické kondenzátory s nízkou impedancí.

Barevné varianty
Skladem u dodavatele
Do 3 dnů
69 990 Kč
2 989,03 €
Cena za kus (ceny jsou udány včetně DPH)

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

Opravdová kvalita

Tento integrovaný stereofonní zesilovač byl vyroben tak, aby překvapil i nejnáročnější posluchače a to především díky dokonalým detailům a neuvěřitelnou hloubkou přednesu. Značka Cambridge Audio slaví 50 leté výročí své existence a jednou z hlavních vlajkovou lodí pro tyto oslavy je práve Edge W. Zesilovač vychází také s podporou dalších komponentů řady Edge jako je Edge NQ a Edge A. Zesilovač disponuje především vlastním patentovaném zapojení pro třídu XB. To v tomto případě znamená, že je díky vlastnostem tříd A daleko důslednějším v kvalitě zvuku. Díky dvoum symetrickým toroidním transformátorům a na víc s opačným vynutím snížil a téměř odstranil výrobce celkové zkreslení zvuku.


 


Edge Konstrukce

Konstrukce a provedení přístroje je pojmenované po prvním hlavním konstruktéru společnosti Cambridge Audio: prof. Gordonu Edge, který později vytvořil velmi vlivnou sekci Cambridge Technology. Edge A má opravdu jednineční vzhled a to díky tmavě stříbrnému šasí s matným povrchem. Tento elegantní design je zároveň minimalistický jako všechny články v této sérii. Celé šasí se skládá z několika rozdílných materiálů. Na předním a zadním panelu je hliník, zatím co Spodní a horní deska jsou z takzvané ,,pískované oceli''. Celkový působí Edge A velmi mohutně a pevně, zároveň je mimořádně dobře stavěný a skvělý na dotek. Zaoblené hrany šasí Edge A skrývají v neposlední řadě velké chladiče, které tvoří boční panely tohoto komponentu.


Technické parametry

Výstupní výkon (RMS) 2 x 200 W / 4 Ω
2 x 100 W / 8 Ω
Frekvenční rozsah < 3 Hz - 80 kHz (± 1 dB)
Přeslech kanálů < -100 dB
Odstup s/š > 103 dB (k max. výkonu) / > 93 dB (1W/8Ω)
Vstupní citlivost (A1-A2) 1,09 V (RMS)
Vstupní impedance (A3) Vstup A1-A2 (nesymetrický) 47 kΩ
Vstup A3 (symetrický) 47 kΩ
Vstupy RCA / XLR
Výstupy linkové RCA / XLR
Příkon max./ st.by 1000 W / 0,5 W
Hmotnost 23,6 kg
Rozměry (š x v x h) 460 x 150 x 405 mm
Provedení šedá (lunar)

Máte dotazy? Napište nám ...