Cabasse Pearl Akoya - černá metalic
  • Doprava zdarma

Cabasse Pearl Akoya - černá metalic

Výrobce: Cabasse

Luxusní bezdrátový reproduktor s velmi realistickým zvukem, uhlíkovou membránou BCI midrange driver, zesilovačem s celkovým výkonem 1050 W RMS, systémem DSP pro zpracování zvuku a akustickou korekci CRCS.

Barevné varianty
Skladem u dodavatele
Do 3 dnů
42 990 Kč
1 794,90 €
Cena za kus (ceny jsou udány včetně DPH)

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

Luxusní zvuk a design

Pearl Akoya je luxusní bezdrátový reproduktor určený těm nejnáročnějším uživatelům. Kombinuje vynikající design, materiály nejvyšší kvality a vynikající zvuk. Je kompaktnější, mladší bratr modelu Pearl, který je na trhu Hi-Fi velmi úspěšný. Jak takové malé zařízení může produkovat tak realistický zvuk, je kombinací mnohaletých zkušeností a nejnovějších řešení v oblasti materiálů. Koncepčně toto zařízení funguje přesně jako vlajková loď Cabasse Sphére. Je to koule, ve které jsou reproduktory namontovány koaxiálně. Všechny zvuky, ať už nízké nebo vysoké, začínají na stejném místě v prostoru – všechny reproduktory jsou velmi blízko u sebe. Rovněž směrování celku není náhodné, široká disperze poskytuje „sweet spot” – místo, kde hudba z reproduktoru zní nejlépe v místnosti. V praxi to umožňuje dosáhnout velmi efektivního oddělení zvuku od reproduktoru, je to jako holografická zpráva. Vysoké a střední tóny jsou doménou koaxiálního reproduktoru na přední straně PEARL AKOYA.


Uhlíková membrána BCI midrange driver je konvexní, díky níž v menší míře ovlivňuje membránu tweeteru, který určuje jeho směrovost. Subwoofer je ve stejné ose, ale v zadní části zařízení. Je zde umístěn 17 cm HELD (High Excursion, Low Deformation) reproduktor s lineární výchylkou (20 mm), která pomáhá pohybovat vzduchovými hmotami bez potřeby velkých membrán. Všechny reproduktory jsou navrženy od začátku speciálně pro toto zařízení. I ty nejlepší reproduktory však potřebují správnou elektroniku k napájení. Tento malý bezdrátový reproduktor skrývá zesilovač s celkovým výkonem 1050 W RMS, které udržují absolutní kontrolu nad reproduktory ve všech podmínkách a mají dostatečné napájení pro reprodukci i těch nejdynamičtějších a nejpřekvapivějších změn v hudbě. Jeden reproduktor získává až 115 dB intenzity zvuku, což je dostatečné pro symfonický orchestr, a stereo pár až 121 dB. Rozsáhlý systém DSP je zodpovědný za zpracování zvuku, který funguje nejen jako dokonalý crossover, ale také zavádí akustickou korekci CRCS. PEARL AKOYA měří dopad místnosti na zvuk a poté provádí vlastní opravy, aby přiblížil příjem hudby ideálu neutrality a přirozenosti. Z hlediska služby jde o kompletní zařízení. Uživatel může používat hlasové ovládání, dálkové ovládání a aplikaci Cabasse StreamControl. Ten umožňuje vytvořit systém s více místnostmi s produkty Cabasse provozovanými ze smartphonu nebo tabletu.

Síťové funkce

PEARL AKOYA podporuje zvukové soubory až do 24 bitů / 192 kHz. Hudbu lze také přehrávat ze streamingových služeb, jako jsou Tidal, Spotify, Deezer, Qobuz, vTuner a další. Pro jiné příležitosti byla připravena klasičtější sada vstupů: Bluetooth přijímač, optický vstup, USB a analogový. Zařízení je k dispozici ve dvou variantách: kovová černá s chromovanými prstenci a perlově bílá se stříbrnými prstenci. Dosažení vhodného a trvalého účinku vyžaduje pokrytí 6 vrstvami laku. Pouze tento přístup vám umožní získat produkt, který je nejen dobře vyrobený, ale zároveň i luxusní. Sada obsahuje cestovní obal, který vám umožní vzít reproduktor tam, kde jej potřebujete. Jako zvláštní příslušenství jsou k dispozici jsou designové stojany nebo závěsný systém na zeď, které rozšiřují možnosti umístění reprosoustav v místnosti.


Technické parametry

Systém Aktivní reproduktor
Výškový reproduktor 130 mm, Coaxial BCI
Basový reproduktor 170 mm, HELD
Zesilovač 1050 W RMS
Zvukové formáty MP3, AAC, WMA, AIFF, FLAC, ALAC
Výkon zesilovačů (RMS) Výšky 300W RMS / 600W peak
Středy 300W RMS / 600W peak
Basy 450W RMS / 900W peak
Maximální akustický tlak 115 dB (mono) / 121 dB (stereo)
Hlasový asistent Ano
Streamovací služby Qobuz, Deezer, Napster, Spotify, TIDAL, Vtuner
Digitální vstupy 1x DLNA
1x Bluetooth 4.2
1x S/PDIF optika
1x USB 2.0
Analogové vstupy 1x RCA stereo
Připojení 10/100Mb Ethernet
MAC & PHY
Bezdrátový LAN 802.11 b/g/n
WPS 2.0
WiFi
DA převodník max 32 bit / 768 kHz
Spotřeba 1400W
Rozměry (š x v x h) 220 x 220 x 220 mm
Hmotnost 8 kg

Máte dotazy? Napište nám ...