Cabasse Murano Alto - bílá piano
  • Doprava zdarma

Cabasse Murano Alto - bílá piano

Výrobce: Cabasse

Murano Alto je nová podlahová třípásmová reprosoustava z high-endové série Artis. Reprobedny Cabasse Murano Alto jsou jako celek produkovány ve Francii a vyrábí se ve třech barevných provedeních ve vysokém lesku.

Barevné varianty
Na objednávku
Do 3 týdnů
148 990 Kč
6 362,85 €
Cena za pár (ceny jsou udány včetně DPH)

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

Cabasse Murano Alto

Murano Alto je nová podlahová třípásmová reprosoustava z high-endové série Artis. Použitá technická řešení pocházejí z vlajkových reprosoustav L’Océan, koncentrického středo vysoko tónového reproduktoru a nového nízko tónového reproduktoru. Membrána má strukturu medové plástve, mohutná konstrukce magnetu umožňuje velké vychýlení membrány. Tato konstrukce umožňuje těmto reprosoustavám dosáhnout čistých i hlubokých a nízkých frekvencí, těšit se můžete na o poznání větší porci pevných basů. 1200W štítového zatížení stačí, aby byly Murana vhodné pro každý druh hudby při nízkých či vysokých úrovních, v malých i velkých místnostech. Reprobedny Cabasse Murano Alto jsou jako celek produkovány ve Francii.

COAXIAL MIDRANGE - TWEETER BC13

Srdcem konstrukce je koaxiální středně vysokotónový reproduktor, užívaný u vlajkových reprobeden La Sphère nebo L’Océan. Reproduktor BC13 zaručuje věrnou reprodukci zvuku, naprostou rovnováhu bez jakéhokoli znehodnocení, jako též hlubokou a neobvykle realistickou zvukovou scénu. Celý mechanismus reproduktoru je zabudován do hliníkového koše, pro účely optimální integrace s nízkotónovým reproduktorem.

WOOFER SE STRUKTUROU MEDOVÉ PLÁSTVE

Nový nízkotónový reproduktor 17ND36 byl vyvinut speciálně pro Murano. S cílem zajistit ještě hlubší a rychlejší bass, zmenšili inženýři Cabasse 55cm woofer použitý u reprobeden La Sphére. Voštinová membrána umožňuje velké vychýlení bez deformace, zajišťuje pevnost a vylučuje jakoukoli vnitřní resonanci. Cívka o délce 45mm poháněná 4-kilogramovým magnetem umožňuje dosáhnout čistý, silný a kontrolovaný bass.

HDSE filtry

Testovací procedůry firmy Cabasse ve speciální akustické místnosti probíhají v ose poslechu a taktéž 360° kolem reproduktoru, což má za důsledek dosažení dokonalého usměrnění zvuku z výstupu ve spojení s Cabasse HDSE filtry (Homogeneous Distribution of the Sonic Energy). Přímo poslouchaný zvuk je homogenní, zvuková scéna je široká a stabilní.

Technické parametry

Systém 3 pásmový
Reproduktory 2 x basové 17cm 17ND36
1 x koaxiální středy / výšky BC13 
Citlivost  (1W/1m) 89 dB
Dělící frekvence 800 Hz / 3500 Hz
Frekvenční rozsah 32/38 - 24 000 Hz
Nominální impedance 8 Ω
Minimální impedance 3,4 Ω
Jmenovité zatížení 175 W
Špičkové zatížení 1200 W
Rozměry (V x Š x H) 102,6 x 27,5 x 37,5 cm
Hmotnost 28 kg

Máte dotazy? Napište nám ...