BOSE SoundLink Color II - modrá
  • Doprava zdarma

BOSE SoundLink Color II - modrá

Výrobce: BOSE

Ultra kompaktní BT reproduktor umožnuje přehrávat hudbu pomocí telefonu iPhone, Android,tablet, PC. patentové zpracování signálu pro čistý a dynamický přednes, silikonová voděodolná konstrukce, NFC párování, možnost párování 2ks do sterea nebo party mody pomocí aplikace Connect app, Voice prompts pro snadné ovládání. mikrofon pro telefonování, paměť až na 8 různých zařízení,1xAUX IN, Nová nabíjitelná Litium- iónová baterie s výdrží hudby až 8 hodin

Barevné varianty
Skladem
3 990 Kč
162,50 €
Cena za kus (ceny jsou udány včetně DPH)

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

Plný a hutný zvuk všude tam, kam vás život zavede

U bazénu, v parku, na terase… Bluetooth reproduktor SoundLink Color II není žádná měkkota, naopak, díky měkkému silikonovému obalu je to ideální voděodolný a robustní společník pro jakékoliv dobrodružství. A díky vestavěnému mikrofonu vám umožní snadno vyřídit telefonní hovory – bude s vámi všude tam, kde chcete být, a nabídne kvalitu zvuku, jakou jste hledali a potřebovali.

Inovativní technologie pro inspirující výkonnost
SoundLink Color II je výsledkem inženýrství Bose, takže nepřekvapí, že je vybaven exkluzivními technologiemi, jako duální protichůdné pasivní zářiče, které pomáhají zvuk doslova pumpovat, a přitom udržet vibrace na absolutním minimu. Je to o způsobu, jakým Bose dělá reproduktory – umí pohnout světem, aniž by se pohnuly o centimetr.Robustní. Měkký. Voděodolný.

Barevný Bluetooth reproduktor SoundLink Color II je navržen pro život na cestách. Jeho silikonový obal mu dává měkkost a odolnost, kterou potřebujete, aby jste jej bez obav hodili do tašky nebo batohu a vzali jej všude tam, kam potřebujete – a pro jeho zaoblený měkký povrch je snadné jej nosit v ruce. SoundLink Color II je navíc voděodolný, takže jej můžete poslouchat i u bazénu nebo na koupališti. Je dost těžké držet krok s designem a vymyslet konstrukci, která by umožňovala robustnost a snadnou přenositelnost – ale povedlo se!


Navržen pro pohyb
Přehrávejte hudbu kdekoli chcete. Bez ohledu na to, co děláte. S hmotností pouhých 0,54 kg je SoundLink Color II jen o něco málo těžší, než fotbalový míč. A také jeho používání je lehké jako pírko. Umožňuje ovládat celou řadu funkcí, například snadné přepnutí na hlasité telefonování, přeskakování skladeb, přepínání mezi připojenými zařízeními, a další. SoundLink Color II také můžete využít pro jednodenní výlety, kdy ani tehdy o svou hudbu nepřijdete. Nabíjecí lithium-iontová baterie vám poskytuje až 8 hodin poslechu.
Snadné připojení. Okamžitý poslech.
Vychutnejte si jakoukoli píseň z téměř libovolného zařízení – pokud máte Bluetooth zařízení, máte vše, co ke spuštění přehrávání potřebujete. SoundLink Color II poskytuje spolehlivý bezdrátový dosah asi 9 metrů a také připojení je samozřejmě bezproblémové. Během párování s Bluetooth zařízením k vám bude SoundLink Color II promlouvat prostřednictvím hlasových pokynů, a také můžete rychle přepínat mezi dvěma připojenými zařízeními. Dokonce si pamatuje posledních osm posledních používaných zařízení, takže můžete snadno znovu připojit váš telefon, tablet vašeho bratra, nebo laptop vašeho spolubydlícího.

Přes aplikaci můžete rozhodnout o tom, že …

Při návrhu SoundLink Color II inženýři ve společnosti Bose dbali na to, abyste Bluetooth reproduktor využili co nejlépe. Proto navrhli bezplatnou aplikaci, která usnadňuje připojení a přepínání mezi zařízeními. Aplikace Bose Connect odemkne budoucí funkce produktu, umožní vám přístup k tipům na další využití produktů, a dokonce vám umožní přizpůsobit si nastavení. Aplikace také zajistí, aby měl váš reproduktor vždy nejnovější software s rychlými a snadnými aktualizacemi. Poznejte, jak jednoduchá a intuitivní aplikace dokáže usnadnit každodenní používání, a co všechno přináší.Technické parametry

Bezdrátový dosah: 9 m
Životnost baterie: 8 hodin
Vstupy / výstupy 1 x AUX 3,5 mm jack vstup
1 x micro-USB pro aktualizaci firmwaru
Hmotnost: 0,54 kg
Rozměry: 133 x 127 x 53 mm (V x Š x H)
Obsah balení: Bose SoundLink Color II Bluetooth speaker
Nabíjecí kabel

Máte dotazy? Napište nám ...