BOSE Home Speaker 300 - stříbrná
  • Doprava zdarma

BOSE Home Speaker 300 - stříbrná

Výrobce: BOSE

Kompaktní výkonný reproduktor s 360° vyzařováním zvuku, stremování hudby pomocí služeb, Bluetooh, VPA asistent, plikace Bose Music a internetovými rádii.

Barevné varianty
Skladem
7 690 Kč
312,71 €
Cena za kus (ceny jsou udány včetně DPH)

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

Prostorový zvuk

Nový reproduktor značky Bose vás opravdu ohromí svým realistickým a slyšitelným prostorovým zvukem a to díky 360° vyzařováním zvuku z malého a kompaktního reproduktoru. Samozřejmostí je také hlasové ovládání pomocí Google Assistant a Amazon Alexa, díky kterému se snadno dostanete ke svým oblíbeným skladbám, playlistům nebo podcastům. Ovládat ho můžete tedy nejen svým hlasem, ale i pomocí aplikace nebo dotykem na vrchním panelu. Dostanete se tak rychle k vašim předvolbám, ale i nastavení streamování nebo vypnutím hlasových povelů. Stejně tak nabízí Home Speaker 300 možnost propojení pomocí Multiroom systému s dalšími produkty značky Bose.Streamování hudby

Když příjde na to, co chcete slyšet, máte tolik možností. Prostřednictvím domácí Wi-Fi sítě totiž můžete přehrávat vaše oblíbené hudební služby jako jsou Spotify, Amazon Music, Deezer, Pandora, apod. Stačí se jednoduše dotknout tlačítka. Nebo můžete použít i bluetooth připojení pro přehrávání skladeb z vašeho telefonu či tabletu. Pro opravdu pohodlné využívání Bose Home Speaker 300 je dostupná také aplikace Bose Music. Pomocí této aplikace můžete plynule přecházet mezi stanicemi, playlisty a jednotlivými hudebními službami - vše je na jendom místě. Navíc, toto je další jednoduchý způsob ovládání reproduktoru Bose Home Speaker 300. Z aplikace Bose Music lze také velice snadno nastavit předvolby, takže vaši hudbu, kterou máte rádi, budete mít neustále nadosah. Obsah dokonce můžete přizpůsobit více uživatelů.


Technické parametry

Hlasový asistent Amazon Alexa
Typy připojení Wi-Fi, Ethernet, Bluetooth
Multiroom ano
Streaming Spotify, Deezer, Internetová rádia, Amazon Music, TuneIn
Aplikace Bose Music
Hmotnost 1 kg
Rozměry 160 x 142 x 101 mm

Máte dotazy? Napište nám ...