BOSE Acoustimass 300 - černá
-15%
Ušetříte3 300 Kč
  • Doprava zdarma
  • Vystavený kus

BOSE Acoustimass 300 - černá

Výrobce: BOSE

Bezdrátový basový modul k doplnění SoundTouch 300 soundbar.

Barevné varianty
Na cestě
Původní cena: 22 000 Kč
18 700 Kč
724,68 €
Cena za kus (ceny jsou udány včetně DPH)

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448Hromové basy. Bezdrátové připojení.

Milujete zvuk vašeho nového soundbaru SoundTouch, ale toužíte jeho zvuk povýšit na další úroveň? Doplňte jej o bezdrátový basový modul Acoustimass 300 – rozdíl v basech poznáte nejen po sluchu, ale dunění i pocítíte. Byl navržen specielně pro soundbar SoundTouch 300, a proto představuje ten nejlepší basový modul Acoustimass, který kdy byl zkonstruován pro některý ze systémů domácího kina Bose. V podstatě podává tu nejlepší možnou výkonnost, jakou můžete získat ze subwooferu této velikosti. Jednoduše se bezdrátově připojí k soundbaru a bezprostředně umožní získat intenzivnější a pohlcující zážitek ze všeho, co lze poslouchat nebo sledovat.

Zvuk v souladu se stylem

Díky prémiové povrchové úpravě za použití bezpečnostního tvrzeného skla, nabízí bezdrátový modul Acoustimass 300 sofistikovaný vzhled, jaký u typických subwooferů nebo zařízení domácího kina nenajdete. Samozřejmě, že to není typické zařízení. Tento nově navržený subwoofer přináší ze silného měniče velký dynamický rozsah basů, a protože má také dostatečně dimenzovaný port s technologií QuietPort, prakticky eliminuje zkreslení.


Volitelné rozšíření systému

Doplnění soundbaru SoundTouch 300 o modul Acoustimass 300 je obrovské vítězství ve snaze maximalizovat váš zážitek z domácího kina. Je ještě více ohromující, když si uvědomíte jeho kompaktní rozměry. Ale není jediným kompaktním doplňkem, který je od Bose k dispozici. Plný zážitek z prostorového zvuku vám přinesou také prakticky neviditelné bezdrátové prostorové reproduktory Virtually Invisible 300 Stejně jako modul Acoustimass, mají bezdrátový dosah až 9 metrů. Nejsou vyšší, než 10 cm, a proto perfektně splynou s prostorem vaší místnosti.

Technické parametry

Hmotnost 13,6 kg
Rozměry 325 x 295 x 295 mm (V x Š x H)
Obsah balení: Bose Acoustimass 300
Napájecí kabel

Máte dotazy? Napište nám ...