Bose 791 II - bílá
  • Doprava zdarma

Bose 791 II - bílá

Výrobce: BOSE

Pár kulatých reproduktorů zabudovatelných do stěn nebo podhledu s širokým vyzařovacím úhlam zvuku s patentovanou funkcí Stereo Everywhere. Po propojení se zesilovačem SoundTouch 5 možnost streamování hudby přes domácí WiFi síť.

Barevné varianty
Skladem u dodavatele
Do 3 dnů
17 990 Kč
725,41 €
Cena za pár (ceny jsou udány včetně DPH)

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

Bose 791 II Virtually Invisible

Tyto kulaté a ,,prakticky neviditelné'' reproduktory do stropu Virtually Invisible jsou osazeny jedním 17,8 cm basovým reproduktorem a dvěma velmi strategicky umístěnými 2,5 cm výškovými reproduktory, což prokazatelně eliminuje potřebu zacílit reproduktory do místnosti. Exkluzivní technologie reproduktorů Bose Stereo Everywhere poskytuje vyvážený stereo zvuk napříč širokou oblastí, i ve větších prostorech.

Ultra tenký rámeček je připojen přímo na mřížku reproduktory, což umožňuje snadné přebarvení mřížky potřebnou barvou, a díky tomu také elegantně splyne s celou vaší místností. A protože na mřížce není použitý látkový potah, není třeba mít obavy, že se při lakování v mřížce nahromadí příliš velké množství barvy nebo se napustí barvou. Plus, magnety umožňují rychlé a snadné sejmutí mřížky. Také instalace je velmi rychlá a snadná díky montážním svorkám. Šablonu a návod pro instalaci naleznete ke stažení v sekci ,,ke stažení''.

Streamování hudby pomocí SoundTouch

Další skvělou vlastností těchto reproduktorů je streamování hudby přes síť Wi-Fi. S volitelným zesilovačem SoundTouch SA-5 můžete objevovat a užívat si hudbu snadněji, než kdy dříve. Bezdrátově můžete tak streamovat 20.000 internetových rádií z celého světa, miliony skladeb a seznamů skladeb z vaší osobní hudební knihovny, a využívat populární hudební služby jako Deezer a Spotify. To vše je k dispozici přostřednictvím vaší Wi-Fi sítě. Tento systém také pracuje s jinými systémy SoundTouch, s cílem vytvořit zážitek z multi-room poslechu. V režimu párty tyto systémy pracují společně jako jeden systém, kdy můžete přehrávat různou hudbu v různých místnostech, všude přehrávat stejnou hudbu, nebo si vytvořit zóny dle vlastního výběru.

Technické parametry

Reproduktory 1 x 178 mm (7") středobasový
2 x 2,54 mm (1") výškový
Impedance 4 - 8 Ω
Doporučený výkon zesilovače 10 - 100 W
Rozměry (průměr x h) 214 x 105,2 mm
Mřížka průměr 254 mm (10")
Montážní otvor průměr 219 mm (8 5/8 ")
Hmotnost: 2.18 kg

Máte dotazy? Napište nám ...