Bluesound Pulse M - černá
  • Doprava zdarma

Bluesound Pulse M - černá

Výrobce: Bluesound

Aktivní reproduktor Pulse M nabízí konstrukci reproduktorů Omni-Hybrid, zahrnující vzhůru směřující woofer a dva výškové reproduktory natočené v úhlu 45 stupňů vůči sobě. Zesilovače pro každý měnič s celkovým výkonem 80W. Průměr reproduktorů: středobasový 133 mm, 2 x výškový 19 mm. Podpora HD audia do rozlišení 192 kHz a 24 bitů. Připojení přes duální Wi-Fi (2.4 nebo 5Ghz) nebo ethernet RJ45. Formátová podpora zahrnuje i MQA. Přehrávání hudby z telefonu, nebo tabletu přes Bluetooth 5.0 aptX HD. Bluetooth zajišťuje obousměrnou komunikaci. Pulse M lze spárovat s bezdrátovým subwooferem Bluesound Pulse Sub+

Barevné varianty
Skladem
10 790 Kč
460,62 €
Cena za kus (ceny jsou udány včetně DPH)

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

ŽÁDNÉ HRANICE PRO HI-FIDELITY POSLECH

Omni-Hybrid™ měnič PULSE M obsahuje 5 1/4" basový reproduktor a dva 3/4" výškové reproduktory namontované a vzájemně posunuté o 45 stupňů, aby poskytovaly pohlcující 360° zvukovou scénu. Zakázkově navržený akustický reflektor nad basovým reproduktorem rozptyluje nežádoucí zvukové artefakty a zároveň směřuje vyšší frekvence měniče ven a pryč od reproduktoru. Sestava měniče spoléhá na pečlivě navržený napájecí zdroj a inteligentní zesilovač DSP produkující 80 wattů systémového výkonu k dosažení monitorování a ovládání frekvenčního pásma, dynamického rozsahu a zkreslení v reálném čase pro přímý čistý a svěží zvuk z téměř jakéhokoli úhlu poslechu.

VYLEPŠETE SVŮJ PROSTOR

Skříň eliptického tvaru a akusticky průhledná látková „mřížka“ vytváří prostorově úsporný design, který dodává každému prostoru moderní nádech. Flexibilita umístění je k dispozici s volitelným příslušenstvím pro montáž na stěnu WM230 a podlahovými stojany FS230. PULSE M je dodáván v saténové černé nebo bílé povrchové úpravě, aby odpovídal ostatním přehrávačům Bluesound.

PŘIPOJENÍ BEZ HRANIC

PULSE M používá vaši síť Wi-Fi k nastavení ihned po vybalení z krabice. Jednoduše otevřete aplikaci BluOS Controller a sledujte, jak vás krok za krokem provede procesem nastavení. Můžete si přizpůsobit název reproduktoru a dát mu prostor, upravit nastavení zvuku a naprogramovat 5 tlačítek předvoleb, která vám umožní rychle poslouchat oblíbené rozhlasové stanice, hudební služby a seznamy skladeb pouhým klepnutím.

STREAMOVAT JAKOUKOLIV HUDBU

Jako váš neomezený přístup k milionům skladeb vám aplikace BluOS Controller umožní streamovat skladby z vašich stávajících hudebních služeb, naladit si oblíbené podcasty nebo dokonce poslouchat hudbu z vaší osobní sbírky. Díky aptX™ HD Bluetooth® mohou uživatelé bezdrátově streamovat libovolnou hudbu nebo aplikaci ze zařízení s podporou Bluetooth v CD kvalitě, čímž se jim otevírají zcela nové možnosti streamování s PULSE M.


OBKLOPTE SE ZVUKEM

PULSE M lze také spárovat a vytvořit tak skutečný dvoukanálový poslechový zážitek s ultra širokou zvukovou scénou, a to i v úhlech poslechu mimo osu. Reproduktor lze seskupit s dalšími přehrávači v ekosystému Bluesound a poskytovat zvuk ve vysokém rozlišení ve více místnostech do jedné nebo více místností současně. Použijte PULSE M jako zadní surround ve skupině domácího kina Bluesound spolu s PULSE SOUNDBAR+ a PULSE SUB+ a vytvořte skutečně pohlcující zážitek.

OVLÁDEJTE SVOU HUDBU HLASEM

Díky dovednostem a podpoře pro Amazon Alexa, Google Assistant a Apple Siri můžete snadno připojit svůj Bluesound Player k odpovídající aplikaci a užívat si hlasové ovládání osobních hudebních knihoven, streamovacích služeb a dalších pomocí jednoduchých, efektivních příkazů. Vyberte skladbu, přehrajte svůj oblíbený seznam skladeb, pozastavte nebo přeskočte skladbu a dokonce řekněte, ve které místnosti chcete poslouchat hudbu prostřednictvím svého hlasového zařízení (Poznámka: PULSE M nemá žádné mikrofony). Rychlý a snadný způsob ovládání hudby, hlasové ovládání vám přináší zcela nový způsob, jak prožívat hudbu v celém domě.

Technické parametry

Reproduktory 1 x 133 mm  středobasový
2 x 16 mm  výškový
Celkový výkon (oba zesilovače) 80 W
Zesilovače, bi-amp 1 x 50 W pro středobasové reproduktory
2 x 15 W pro výškové reproduktory
Frekvenční rozsah 60 Hz - 20 kHz (±1.5dB)
40 Hz (-10 dB)
Zkreslení zesilovače (THD + N) 0,03 %
Podporované formáty MP3, AAC, WMA, WMA-L, OGG, ALAC, OPUS Supported Hi-Res Audio File Formats: FLAC, MQA, WAV, AIFF, MPEG-4 SLS
Vzorkovací frekvence max. 192 kHz
Vzorkování 16 - 24 bitů
Frekvenční rozsah 45Hz-20kHz
Podporované hudební služby Spotify, Amazon Music, TIDAL, Deezer,
Qobuz, HighResAudio, Murfie, Napster,
KKBox, Bugs, Taihe Music ZONE, SoundMachine
Podporovaná internetová rádia AirPlay 2
Spotify Connect
Tidal Connect
Roon Ready
Podporované ovládací systémy Control4, RTI, Crestron, URC, push, iPort, ELAN, Lutron, roon, Amazon Alexa Skills*
Crestron, Control4, RTI, ELAN, URC, Lutron, Amazon Alexa Skills; Actions on Google
Ovládací aplikace BluOS aplikace v češtině (iOS, Android, macOS, Windows) 
Procesor ARM CORTEX A53, 1GHz Quad-Core, 1.8GHz per core
Napájení Síť 100 - 240 V AC
Maximální příkon 79 W
Maximální příkonHmotnost 2,54 kg
Rozměry (Š x V x H) 171 x 204 x 149 mm
Provedení bílá mat
černá mat

Máte dotazy? Napište nám ...