Beyerdynamic T 51i - stříbrná
  • Doprava zdarma

Beyerdynamic T 51i - stříbrná

Výrobce: Beyerdynamic

Dynamická, uzavřená supraaurální sluchátka s impedancí 32 Ω určená zejména pro mobilní audio, tablety a pod. Tento model je dodáván s třítlačítkovým ovladačem na kabelu pro zařízení Apple a kabelovým adaptérem pro zařízení jiných značek. Jsou osazena vysoce účinnými měniči Tesla a mají kloubový závěs mušlí s možností 90°otočení. Stejně jako ceněný předchozí model T50 přináší vynikající kvalitu zvuku.

Barevné varianty
Na objednávku
5 990 Kč
255,35 €
Cena za kus (ceny jsou udány včetně DPH)

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

KOMPAKTNÍ PROVEDENÍ S TECHNOLOGIÍ TESLA
T 51 mají nové, vylepšené měniče s technologií Tesla. Uzavřená konstrukce účinně eliminuje okolní hluk, a i při nízké hlasitosti jsou ve zvuku slyšet i nejjemnější detaily. Poslouchaný zvuk naopak neruší tiché okolí. Měniče s technologií Tesla mají magnetický obvod vytváří magnetickou indukci s intezitou 1T (tesla). Sluchátka jsou proto prakticky dvojnásobně citlivější než běžné modely. Elektrický signál je tak mnohem efektivněji převeden na akustický a sluchátka tak nabízejí větší rezervu výkonu pro dynamické špičky a nízké zkreslení. Výsledkem je čistý, jasný zvuk v celém frekvenčním pásmu i při nízké hlasitosti.

PERFEKTNÍ PRO NOŠENÍ
Kovový, plně nastavitelný hlavový most a otočné mušle zajistí, že sluchátka T51 perfektně sedí na hlavě. To potvrzuje, že sluchátka značky Beyerdynamic si dlouhodobě udržují nejen zvukovou a technickou kvalitu, ale vynikají i komfortním nošením. Pro příjemný pocit na uchu jsou náušníky vyrobeny z paměťové pěny a potaženy příjemně měkkou syntetickou kůží.

UNIVERZÁLNÍ A PRAKTICKÁ NA CESTY I PRO DOMÁCÍ POSLECH
Díky otočným mušlím se sluchátka dají jednoduše složit a uložit do nylonové transportní taštičky s tvarovaným vnitřkem. Součástí dodávky je i vysoce kvalitní redukce na jack 6,35 mm pro poslech hudby z domácí hifi aparatury nebo sluchátkového zesilovače a adaptér do letadla.

Vlastnosti:
  • Vysoce citlivé měniče s technogií Tesla
  • Excelentní potlačení okolního hluku
  • Mušle otočné o 90°
  • Zlacený mini stereo jack 3,5 mm
  • Šroubovací adaptér 6,3 mm, adaptér do letadla
  • Kabelový adaptér pro jiné značky než Apple 
  • Nylonové transportní pouzdro

Technické parametry

Frekvenční rozsah 10 - 23 000 Hz
Jmenovitý akustický tlak 111 dB
Jmenovitá impedance 32 Ω 
Maximální zátěž 100 mW
Maximální akustický tlak 131 dB
Kabel rovný 1,2 m / dvojstranný 
jack 3,5 mm
Konstrukce uzavřená, dynamická
supraaurální 
Hmotnost (bez kabelu) 174 g
Obsah balení sluchátka T 51i
šroubovací redukce jack 6,3/3,5 mm
adaptér do letadla
adaptér pro jiné přístroje než Apple
pouzdro

Máte dotazy? Napište nám ...