Beyerdynamic Amiron Wireless - černá
  • Doprava zdarma

Beyerdynamic Amiron Wireless - černá

Výrobce: Beyerdynamic

Dynamická Hi-End bezdrátová sluchátka, měniči s technologií TESLA, frekvenčním rozsahem 5Hz - 40kHz, Bluetooth 4.2 s podporou aptX, doba provozu na baterii až 30 hodin a přepravní pouzdro v ceně.

Barevné varianty
Skladem u dodavatele
Do 3 dnů
17 000 Kč
709,50 €
Cena za kus (ceny jsou udány včetně DPH)

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

Prostorový a realistický zvuk

Bezdrátová sluchátka Amiron poskytují díky nejmodernějším driverům Tesla fascinující prostorový a realistický zvuk. Basové tóny jsou hluboké a přesné, středové frekvence jsou plné a naturální, výšky jsou příjemně hedvábné a krystalicky jasné a čisté. Jejich zpracování je solidní a v nekompromisní kvalitě, jak lze očekávat už podle označení - Made in Germany. Výběrové materiály náušníků a hlavového oblouku, stejně jako vyvážený tlak, poskytují během nošení prvotřídní komfort. Skvělý poslech pomáhá dotvořit aplikace beyerdynamic MIY, kdy si lze zvuk pro bezdrátová sluchátka Amiron přizpůsobit přesně podle potřeb uživatele. Srdce této aplikace tvoří oceňovaná personalizace zvuku od společnosti Mimi Hearing Technologies - zvuk je přesně přizpůsoben osobnímu sluchovému profilu uživatele. Aplikace současně umožňuje ukládat informace o poslechových návycích uživatele, takže svůj profil může kdykoliv vyvolat. Aplikace je k dispozici pro Apple iOS a Android a lze ji stáhnout z Apple App Store a Google Play Store.


  • Uzavřená konstrukce sluchátek
  • Ruční německá výroba
  • Remote aplikace MIY
  • Výdrž baterie > 30 hodin

Bezdrátová sluchátka Amiron lze použít se všemi Bluetooth zařízeními, jako jsou smartphony, tablety nebo počítače, až do vzdálenosti 10-ti metrů, což umožňuje dostatečnou svobodu pohybu. Pro Bluetooth audio přenos s minimálním zpožděním se používají následující kodeky: Qualcomm®, aptX™, aptX™ HD, Apple AAC a aptX™ LL. A pokud není Bluetooth zařízení právě k dispozici nebo je vybitá baterie, pak lze sluchátka Amiron použít s připojeným kabelem (mini jack 3,5 mm) a dálkovým ovládáním. Sluchátka se zapínají nebo vypínají pomocí tlačítka, LED indikátor v tlačítku zobrazuje provozní stav. Pro telefonní hovory je mikrofon integrován přímo do mušle. Na ní se nachází také touch pad, který slouží k ovládání přehrávání a telefonování. Ke snadné obsluze přispívají také hlasové pokyny týkající se stavu úrovně nabití integrované baterie. Baterie se nabíjí prostřednictvím USB portu na pravé mušli. Pokud se bezdrátová sluchátka Amiron právě nepoužívají, lze je uložit do přiloženého pevného pouzdra.

Technické parametry

Typ Dynamické, TESLA, Uzavřená
Frekvenční odezva 5 - 40.000 Hz
Nominální impedance 32 Ω
Jmenovité SPL (kabel) 100 dB (1 mW / 500 Hz)
Jmenovitá kapacita 200 mW
Zkreslení < 0,05% @ 500 Hz
Délka kabelu 1,2 m
Bluetooth 4.2
Frekvenční rozsah 2.4000 - 2.4835 GHz
Energetická třída 2.0
Podpora profilů HSP, HFP, A2DP, AVRCP, GAVDP
Podporované kodeky aptX™, aptX™ LL, aptX™ HD, AAC, SBC
Délka signálu do 10m
Výdrž baterie > 30h
Doba nabíjení 2h
Dobíjecí adaptér USB-C
Váha 380g
Obsah balení: Sluchátka 
Audio kabel 3,5mm Jack
USB-C nabíjecí kabel
Praktický cestovní box

Máte dotazy? Napište nám ...