Potřebujete poradit? Volejte (Po-Pa: 9-17 hod) 731 488 859272 730 448
Akční produkty
Naše výhody

AUDIOVECTOR R C Signature - italský ořech

Nehodnoceno

Reprosoustava pro centrální kanál domácího kina z nové řady R, která navazuje na předchozí úspěšnou řadu SR. Využívá technologie a zkušenosti z nejvyšších modelů v cenové hladině původní řady SR. Přestože reprosoustava s přívlastkem Signature je základní model z řady R, vyznačuje se vynikajícím zvukem a rychlou reakcí na přechodový signál, a tak poskytne maximální potěšení z poslechu v systému prostorového zvuku. Všechny reprosoustavy Audiovector jsou celé od návrhu, výrobu, lakování po kompletaci vyrobeny v Dánsku (100% Made in Denmark).
Příplatkové provedení:
klavírní lak, jiná, než standardní barva + 12 990 Kč

Doprava zdarma
Výrobce: AUDIOVECTOR
Dostupnost: Na objednávku
Dodací lhůta: Do 3 dnů
Barevné varianty
Cena: 49 990 1 879,70 €
Poptat
produkt
Cena za kus (ceny jsou udány včetně DPH)
  • Více o produktu
  • Technické parametry
  • Související produkty
  • Ke stažení
  • Poslat dotaz
  • Hodnocení

Vyvážený, Transparentní a Čistý Zvuk pro Domácí Kino
Reprosoustavy Audiovector R C Signature jsou skvělou volbou prakticky pro jakýkoliv systém domácího kina. Je samozřejmé, že využívají stejné technologie a komponenty jako podlahové nebo regálové reprosoustavy Audivector R Signature. Ozvučnice s oblými bočnicemi a neparaleními stěnami v základu potlačujícími vnitřní stojaté vlnění je vyztužena vnitřními příčkami a na přední a zadní straně zesílena laminátovým sendvičem. Součástí ozvučnice je podstavec umožňující optimální nasměrování zvuku do poslechového místa. Bassreflexový nátrubek vyúsťuje na zadní stěně, kde jsou i robustní připojovací terminály. Středobasová sekce je osazena shodnými reproduktory o průměru 165 mm, které mají pevné kovové koše s tříbodovovým připevněním a membrány z kompozitního karbonového sendviče. Výšková sekce je osazena reproduktorem s kalotovou membránou ze směsi přírodního hedvábí vyztuženého karbonovými vlákny. Reproduktor má dozadu otevřený magnetický systém, který vyzařuje do samostatné komory. Vvstupy elektrické výhybky jsou vyvedeny na jeden pár svorek na zadní stěně.

Ještě lepších zvukových kvalit pak dosahují jeho vyšší modelový sourozenci. Zvyšující se nároky na zvuk umožní postupný zvukový tuning na vyšší model R C Avantgarde nebo R C Avantgarde Arreté v rámci konceptu Audiovector IUC.


VYLADĚNÉ REPRODUKTORY
Reprosoustava R C Signature je výkonná a velmi dobře vyladěná. Má stejnou ozvučnici se zaoblenými neparalelními stěnami jako všechny modely série R. Tento model má zesílenou přední i zadní stranu novým laminátovým sendvičem.

POKROČILÁ TECHNOLOGIE
Používá dva středobasové reproduktory s velkým zdvihem s tou samou konstrukcí membrány a titanovou technologií kmitačky. Reprosoustava je osazena výškovým reproduktorem Audiovector Evotech, který má nejrychlejší a nejjemnější kalotovou membránu jaká existuje. Reprosoustava osazená těmito reproduktory tak vyniká vyváženým a dynamickým zvukem.


HEDVÁBNÁ KALOTA REPRODUKTORU AUDIOVECTOR EVOTECH
Tímto vynikajícím reproduktorem jsou osazeny všechny modely Signature. Vyniká rychlou reakci na signál, má velmi nízké zkreslení a vyznačuje velice detailním zvukem. Reproduktor má dva magnety pro zvýšení citlivosti a rozptylu magnetického pole. Využívá technologii LCC omezující ohřev kmitačky a tím i pokles akustického tlaku. Dosahuje tak vysokou zatižitelnost signálovými špičkami 1000 watts (burst 5 ms). Využita je je i koncepce Audiovector LCC s nízkou kompresí za membránou, kdy jeho magnetický obvod je zcela otevřen a ústí do samostatné komory.


TECHNOLOGIE PRO ZVÝŠENÍ RYCHLOSTI VÝŠKOVÉ MEMBRÁNY
Kalotová membrána reproduktoru je vyrobena z přírodního hedvábí vyztuženého karbonovými vlákny. Spojení speciálního akcelerátoru za membránou LCC-technologie, dodává výškovým reproduktorům Audiovector Evotech vysokou transparentnost a výkon.


VZÁJEMNÉ MECHANICKÉ VLIVY
Při návrhu této reprosoustavy bylo věnována velká pozornost mechanické konstrukci. Maximální pozornost byla věnována vzájemnému ovlivňování reproduktorů s ozvučnicí. Přední a zadní stěny ozvučnice tvoří sedvičová konstrukce s vrstvou laminátu. Boční stěny, které mají největší plochu, jsou vyrobeny se silných ohýbaných desek a tak lépe odolávají vibracím než stěny rovné.



EXKLUZIVNÍ DÝHY A BARVY
Designéři a stylisté vybraly pro tuto sérii exkluzivní barvy a dýhy. Použitá povrchová úprava byla zvolena pro nejlepší kvalitu a trvanlivost.




KDO JE AUDIOVECTOR

Značka Audiovector byla založena Ole Klifoth pod názvem F3 / LYD v roce 1979. Hlavním předmětem podnikání je design, návrh a výroba high-end reprosoustav pro domácí použití. Za celou dobu existance bylo navrženo a vyrobeno mnoho modelů reprosoustav. Více jak 80% všech prodaných párů od vzniku společnosti je neustále v provozu a jejich majitelé jsou plně spokojeni. Využívají faktu, že reproduktor umí žít právě jejich život, sdílet jejich pocity, nálady, být s nimi v malém podkrovním pokojíku, nebo v prostorném obývacím pokoji starodávné vily.

Technické parametry

Systém 2 pásmový bass-reflex
Výškový reproduktor R Evotech, hedvábná kalota
do zadu otevřená komora SEC
Středobasový reproduktor 2 x 165 mm (6,5")
membrány z kompozitního sendviče
pryskyřice s karbonovými vlákny
Frekvenční pásmo (-6dB) 46 Hz - 28 kHz
Citlivost 91,5 dB
Impedance 8 Ω
Dělící frekvence 3100 Hz
Maximální příkon 240 W
Bassreflex Zadní
Terminály single-wire
Rozměry (š x v x h ) 525 x 232 x 289 mm
Provedení - matné White Silk- hedvábně bílá
Italien Walnut - italský ořech
African rosewood - africké růžové dřevo
Black asch - černý jasan

Máte dotazy? Napište nám ...

Zpět nahoru