AUDIOVECTOR QR WALL - bílá
  • Doprava zdarma

AUDIOVECTOR QR WALL - bílá

Výrobce: AUDIOVECTOR

Kompaktní reproduktorová soustava pro efektové kanály. Svojí hloubkou pouhých 9 cm je  perfektní doplněk surroundových sestav s reprosoustavami Audiovector. Díky vysokému výkonu je možné jej provozovat v malých místnostech dokonce bez subwooferu. Ozvučnice  je řešena systémem direct / diffuse, tedy kombinací práce s přímým a odraženým zvukem, s jejíž pomocí je vytvářena detailní a prostorově bohatá scéna. Tuhá ozvučnice, spolu s výkonnými měniči rezultuje ve skutečně univerzální reprosoustavu, která se nebojí ani výkonných surroundových zesilovačů.

Barevné varianty
Skladem u dodavatele
Do 3 dnů
31 990 Kč
1 334,05 €
Cena za pár (ceny jsou udány včetně DPH)

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

Design a barevné provedení je navrženo tak, aby se hodilo do moderního domácího interiéru
Středobasový reproduktor je opatřen kruhovým kovovým rámečkem jako u vyšších modelových řad. Nová konstrukce jejich membrán vznikla na základě zkušeností z akusticky inertními membránami reproduktorů série SR a R. Membránu tvoří trojvrstvý sendvič leteckého hliníku s měkkým tlumícím materiálem uprostřed. Tak vznikla zvukově zatlumená membrána s velice nízkým zkreslením a přesným pohybem v celém pracovním rozsahu. Konstrukce zavěšení umožňuje lineární pohyb membrány ve velkém rozsahu, která pak pracuje jako perfektní píst v rozsahu několika oktáv frekvenčního pásma prakticky bez zkreslení.
Bass-reflexový rezonátor Q port vyúsťuje na přední straně, což zjednodušuje umístění reprosoustav v místnosti.Reprosoustavy jsou osazeny novým výškovým reproduktorem Gold Leaf Air Motion, navazující na úspěšný výškový reproduktor Avantgarde s principem Air Motion Transformer navržený pro modely Signature. Tento reproduktor je schopný přenášet široké frekvenční pásmo od 2900 Hz do více než 50 kHz. Základnu reproduktoru tvoří přesně opracovaná deska z jednodo kusu kvalitního leteckého hliníku. Povrchová úprava je provedena kartáčovaným eloxem ve krásné wolframově šedé barvě.Před výškovým systém je zlatistá síťka, která tvoří nejen jeho mechanickou ochranu, ale zároveň rozptyluje zvuk a funguje také jako s-stop filtr. Použití síťky bylo inspirováno POP filtrem před mikrofonem používaném v profesionálních nahrávacích studiích.


Série QR je opatřena magneticky fixovanou přední mřížkou.
Vyrábí se v následujících barevných provedeních:
Walnut weneer ( pravá dýha )
Mat White
Black High Gloss (opravdový klavírní lak 7 vrstev)

Technické parametry

Systém 2 pásmový bass-reflex
Výškové reproduktory 1 x Gold Leaf AMT se síťkou S stop
2 x 24,5 mm
Basový reproduktor 125 mm Pure Piston technologie
dual magnet, konkávní sendvičová membrána
Frekvenční rozsah 55 Hz - 45 kHz
Horní přenášená frekvence 105 kHz
Citlivost (2,83 V/ 1 m) 86 dB
Impedance jmenovitá 4 Ω
Maximální příkon (hudební) 150 W
Dělící frekvence výhybky 3 kHz
Bassreflex Q port, přední
Terminály Single wire
Rozměry (š x v x h ) 190 x 308 x 95 mm
Hmotnost 3,3 kg
Provedení Walnut weneer ( pravá dýha)
Mat White - hedvábně bílá 
Black High Gloss ( opravdový klavírní lak 7 vrstev)

Máte dotazy? Napište nám ...