AUDIOVECTOR QR WALL - ořech/dýha
  • Doprava zdarma

AUDIOVECTOR QR WALL - ořech/dýha

Výrobce: AUDIOVECTOR

Nástěnná reproduktorová soustava kompaktních rozměrů. Svojí hloubkou pouhých 9 cm je nejen perfektní pro boční nebo zadní kanály prostorového zvuku v sestavě domácího kina, ale stejně dobře lze provozovat ve stereo sestavě a v malé místnosti dokonce bez subwooferu. Je osazena moderními reproduktory, kterými je řada QR proslulá. Provozní režim lze přepínat mezi přímým (OF) a difuzním (ON) pro otevřenější zvuk s prostorově bohatším zvukovým obrazem. Audiovector QR WALL je univerzální reprosoustava s vynikajím zvukem a širokým využitím.

Barevné varianty
Skladem u dodavatele
Do 3 dnů
37 990 Kč
1 622,42 €
Cena za pár (ceny jsou udány včetně DPH)

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

Design a barevné provedení je navrženo tak, aby se hodilo do moderního domácího interiéru
Středobasový reproduktor je opatřen kruhovým kovovým rámečkem jako u vyšších modelových řad. Nová konstrukce jejich membrán vznikla na základě zkušeností z akusticky inertními membránami reproduktorů série SR a R. Membránu tvoří trojvrstvý sendvič leteckého hliníku s měkkým tlumícím materiálem uprostřed. Tak vznikla zvukově zatlumená membrána s velice nízkým zkreslením a přesným pohybem v celém pracovním rozsahu. Konstrukce zavěšení umožňuje lineární pohyb membrány ve velkém rozsahu, která pak pracuje jako perfektní píst v rozsahu několika oktáv frekvenčního pásma prakticky bez zkreslení.
Bass-reflexový rezonátor Q port vyúsťuje na přední straně, což zjednodušuje umístění reprosoustav v místnosti.


Reprosoustavy jsou osazeny novým výškovým reproduktorem Gold Leaf Air Motion, navazující na úspěšný výškový reproduktor Avantgarde s principem Air Motion Transformer navržený pro modely Signature. Tento reproduktor je schopný přenášet široké frekvenční pásmo od 2900 Hz do více než 50 kHz. Základnu reproduktoru tvoří přesně opracovaná deska z jednodo kusu kvalitního leteckého hliníku. Povrchová úprava je provedena kartáčovaným eloxem ve krásné wolframově šedé barvě.Před výškovým systém je zlatistá síťka, která tvoří nejen jeho mechanickou ochranu, ale zároveň rozptyluje zvuk a funguje také jako s-stop filtr. Použití síťky bylo inspirováno POP filtrem před mikrofonem používaném v profesionálních nahrávacích studiích.


Ozvučnice je opatřena závěsy, které umožní reprosoustavu na zeď zavěsit vodorovně nebo svisle. Přepínač na vaničce s terminály slouží pro volbu provozního režimu - přímý zvuk (OF) nebo difuzní (ON) pro otevřenější zvuk s prostorově bohatším zvukovým obrazem.
stejně jako reprosoustavy celé série QR je opatřena magneticky fixovanou přední mřížkou.
Vyrábí se v následujících barevných provedeních:
Walnut weneer ( pravá dýha )
Mat White
Black High Gloss (opravdový klavírní lak 7 vrstev)


Technické parametry

Systém 2 pásmový bass-reflex
Výškové reproduktory 1 x Gold Leaf AMT se síťkou S stop
2 x 24,5 mm
Basový reproduktor 125 mm Pure Piston technologie
dual magnet, konkávní sendvičová membrána
Frekvenční rozsah 55 Hz - 45 kHz
Horní přenášená frekvence 105 kHz
Citlivost (2,83 V/ 1 m) 86 dB
Impedance jmenovitá 4 Ω
Maximální příkon (hudební) 150 W
Dělící frekvence výhybky 3 kHz
Bassreflex Q port, přední
Terminály Single wire
Rozměry (š x v x h ) 190 x 308 x 95 mm
Hmotnost 3,3 kg
Závěsný systém svislý, vodorovný
Provedení Walnut weneer ( pravá dýha)
Mat White - hedvábně bílá 
Black High Gloss ( opravdový klavírní lak 7 vrstev)

Máte dotazy? Napište nám ...