AUDIOVECTOR QR C - ořech dýha
  • Doprava zdarma

AUDIOVECTOR QR C - ořech dýha

Výrobce: AUDIOVECTOR

Reprosoustava pro centrální kanál domácího kina z řady QR s předním bassreflexem, který usnadňuje její umístění. Ozvučnice se zaoblenými hranami je osazena novými reproduktory vlastní výroby. Středobasové reproduktory jsou opatřeny kruhovým kovovým rámečkem jako u vyšších modelových řad, mají konkávní membránu sendvičové konstrukce a magnetický obvod s dvojitým magnetem. Nový je i výškový reproduktor s páskovým systémem s jemným a detailním zvukem (nejedná se o klasický páskový měnič s ostrým zvukem ). Série QR je opatřena magneticky fixivanou přední mřížkou. Reprosoustava je navržena tak, aby ve zvuku bylo maximální množství detailů a dosáhla téměř neomezenou dynamiku. Poskytne tak maximální potěšení z poslechu v jakémkoliv systému prostorového zvuku. Všechny reprosoustavy Audiovector jsou celé od návrhu, výrobu, lakování po kompletaci vyrobeny v Dánsku (100% Made in Denmark).

Barevné varianty
Na objednávku
Do měsíce
28 990 Kč
1 291,12 €
Cena za kus (ceny jsou udány včetně DPH)

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

Design a barevné provedení je navrženo tak, aby se hodilo do moderního domácího interiéru
Středobasové reproduktory jsou opatřeny kruhovým kovovým rámečkem jako u vyšších modelových řad. Nová konstrukce jejich membrán vznikla na základě zkušeností z akusticky inertními membránami reproduktorů série SR a R. Membránu tvoří trojvrstvý sendvič leteckého hliníku s měkkým tlumícím materiálem uprostřed. Tak vznikla zvukově zatlumená membrána s velice nízkým zkreslením a přesným pohybem v celém pracovním rozsahu. Konstrukce zavěšení umožňuje lineární pohyb membrány ve velkém rozsahu, která pak pracuje jako perfektní píst v rozsahu několika oktáv frekvenčního pásma prakticky bez zkreslení.
Bass-reflexové rezonátory Q port vyúsťují na přední straně, což
zjednodušuje jejich umístění.


Reprosoustavy jsou osazeny novým výškovým reproduktorem Gold Leaf Air Motion, navazující na úspěšný výškový reproduktor Avantgarde s principem Air Motion Transformer navržený pro modely Signature. Tento reproduktor je schopný přenášet široké frekvenční pásmo od 2900 Hz do více než 50 kHz. Základnu reproduktoru tvoří přesně opracovaná deska z jednodo kusu kvalitního leteckého hliníku. Povrchová úprava je provedena kartáčovaným eloxem ve krásné wolframově šedé barvě.Před výškovým systém je zlatistá síťka, která tvoří nejen jeho mechanickou ochranu, ale zároveň rozptyluje zvuk a funguje také jako s-stop filtr. Použití síťky bylo inspirováno POP filtrem před mikrofonem používaném v profesionálních nahrávacích studiích.


Série QR je opatřena magneticky fixovanou přední mřížkou.
Vyrábí se v následujících barevných provedeních:
Walnut weneer ( pravá dýha )
Mat White
Black High Gloss (opravdový klavírní lak 7 vrstev)

Technické parametry

Systém 2 pásmový bass-reflex
Výškový reproduktor Gold Leaf AMT se síťkou S stop
Středobasové reproduktory 2 x 150 mm Pure Piston technologie
dual magnet, konkávní sendvičová membrána
Frekvenční rozsah 40 Hz - 45 kHz
Horní přenášená frekvence 105 kHz
Citlivost (2,83 V/ 1 m) 90 dB
Impedance jmenovitá 4 Ω
Maximální příkon (hudební) 200 W
Dělící frekvence výhybky 3 kHz
Bassreflex 2 x Q port, přední
Terminály Single wire
Rozměry (š x v x h ) 490 x 190 x 220 mm
Hmotnost 9,4 kg
Provedení Walnut weneer ( pravá dýha)
Mat White - hedvábně bílá  
Black High Gloss ( opravdový klavírní lak 7 vrstev)

Máte dotazy? Napište nám ...