Audioquest SLIP-DB 14/4 (Grey)

Audioquest SLIP-DB 14/4 (Grey)

Výrobce: Audioquest

Inovovaný reproduktorový kabel Audioquest SLiP-DB 14/4 je nadstandardně kvalitní kabel z výběrové, vysoce čisté mědi s dlouhými zrny (LGC) pro propojení zesilovače s reprosoustavami za velice příznivou cenu. Vysoce čistá měď ze které jsou vyrobeny vodiče kabelu charakterizuje méně přechodů v rámci struktury materiálu. Výsledkem je znatelně menší zkreslení zvuku. Výrobce Audioquest je v audio oblasti pojmem, jeden z předních výrobců, a záruka kvality zvuku i provedení. Minimální tloušťka vnější izolace Easy SLiP umožňuje použití i ve zdi (CL3,FT4). Průměr kabelu 9 mm.

Skladem
349 Kč
14,48 €
Cena za metr (ceny jsou udány včetně DPH)

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

Nová řada reproduktorových kabelů FLX / SLiP od společnosti AudioQuest byla navržena tak, aby alespoň trochu jednodušla jejich protahování "husími krky". Pro tento účel asi neexistuje žádný dokonale kluzký kabel. Materiály a tvar kabelů FLX / SLiP tuto práci maximálně usnadňují.
Ze čtyř vodičů v kabelu Audioquest SLiP-DB14/4 lze vytvořit překříženou dvojici minimalizující indukčnost kabelu, nebo jednoduché propojení typu BI-WIRE. Na kabel lze nalisovat nebo připájet příslušné banánky nebo vidličky nebo rovnou přitáhnout pod svorky. Kabel disponuje průměrem 4×2,08 mm², a jeho konstrukce která umožňuje snadné protahování v "husím krku" ho dělá výbornou volbou nejen pro přímé propojení, ale i pro instalace. Tenká vnější izolace umožňuje použití ve zdi (CL3, FT4)


  • Žíly vodičů jsou samostaně izolované
  • Kluzkým materiálem vnější izolace, tvarem kabelu a polotuhým provedením
    je ideální i pro instalace do "husích krků"
  • Vodiče z vysoce čisté výběrové mědi s dlouhými zrny (LGC)
  • Průřez vodičů 4 x 14 AWG (2,08 mm2)

hodnocení FLX-SLIP na stránkách What Hi-Fi nebyl kabelu vytknut sebemenší nedostatek!.

Máte dotazy? Napište nám ...