Audioquest ROCKET 33 SBW zlacené banánky - 2 x 1 m
  • Doprava zdarma

Audioquest ROCKET 33 SBW zlacené banánky - 2 x 1 m

Výrobce: Audioquest

Audioquest Rocket 33 SBW je sada dvou excelentních high-endových reproduktorových kabelů v provedení Single-BiWire, "Double Star-Quad" koncepce. Kabel je navržen tak, aby  co nejméně ovlivnil či poškodil průchozí audio signál. Rocket 33 používá spojení vodičů z vysoce čisté mědi s dlouhými zrny - LGCs s vodiči z vysoce čisté mědi s hladkým povrchem - PSC. Měď LGC má méně přechodů ve struktuře materiálu a tak přináší menší zkreslení zvuku. Hladkost a čistota mědi vodičů z PSC zajišťují větší průzračnost a snižují drsnost zvuku. Zlacené banánky SureGrip 300. Na objednávku vidličky SureGrip 300  

Na objednávku
Do 3 týdnů
12 190 Kč
520,59 €
Cena za set (ceny jsou udány včetně DPH)

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

Kabel ROCKET již zvenku nevypadá jako běžný reproduktorový kabel, ale standardní není ani jeho vnitřní provedení. Promyšlené spojení speciálních materiálů s promyšlenenou high-tech konstrukcí zaručuje bezchybný přenos audio signálu plně v duchu základní myšlenky kterou se řídí firmy Audioquest - "Do No Harm" (bez poškození).
To znamená, že při jeho návrhu byla maximální snaha o to, aby kabel co nejméně ovlivnil či poškodil průchozí audio signál. Konstrukce kabelu Rocket 33 používá spojení vodičů z vysoce čisté mědi s dlouhými zrny - LGCs s vodiči z vysoce čisté mědi s hladkým povrchem - PSC. Měď LGC má méně přechodů ve struktuře materiálu a tak přináší menší zkreslení zvuku. Hladkost a čistota mědi vodičů z PSC zajišťují větší průzračnost a snižují drsnost zvuku

Technologie, které kabel Audioquest Rocket 33 řadí mezi špičku ve své kategorii

  • Rocket 33 je výjimečný "Single-BiWire" kabel, se dvěma nezávislými čtveřicemi vodičů pro basy a výšky v zapojení " Star Quad".
  • Vzájemná poloha vodičů a jejich správné uspořádání definují základní elektrické vlastnosti kabelu jako je kapacita a indukčnost. Star-Quad geomerie udržuje tyto vlastnosti rovnováze pro co nejlepší výsledný zvuk.
  • Vzájemný vztah samostatných vodičů pro basy a výšky může velmi ovlivnit výsledný zvuk. Double Star-Quad koncepce kabelu Rocket 33 nabízí mnohem lepší vlastnosti dynamiku a průzračnost zvuku, než kdyby byly stejné vodiče vedeny paralelně.
  • Vodiče využívají technologie Carbon-Based Noise Dissipation a Cross-Talk-Dissipation (pohlcení šumu a přeslechů):
  • Mínusové vodiče mají izolaci ze speciálního, částečně vodivého polyethylenu s obsahem uhlíku. Tento výjimečný materiál tlumí náboj v dielektiku který se tak zpětně nepřenáší do zesilovače.
  • Plusové vodiče jsou izolovány polyethylenovou pěnou dotovanou dusíkem, která minimalizuje dielektické ztráty a zkreslení signálu.
  • Spread Spectrum Technology (SST) značně omezuje poškození signálu pečlivou kombinací vodičů různých průřezů a  výrobních postupů. 
  • Rocket 33 tak nabídne čistý, čirý a dynamický zvuk.
  • Kabely je možné za stejnou cenu objednat ukončené banánky nebo vidličkami a dále v provedení zlacené nebo postříbřené. Verzi uvádějte do poznámky v objednávce.

Technické parametry

Vodič Pevný - PSC / LGC
Průřez 2 x 12 AWG (3,19 mm2) celkový
2 x 19 +16 AWG basy 
2 x 20 + 17 AWG výšky
Geometrie Double Star-Quad
Dielektikum Plusové vodiče - pěnový polyetylen
Minusové vodiče - polyetylen dotovaný karbonem 
Systém odstranění šumu S karbonem - systém pohlcování šumu a systém pohlcení přeslechů
Zakončení Banánky SureGrip 300 BFA postříbřená měď
Banánky SureGrip 300 BFA zlacené beryllium / měď na objednávku

Máte dotazy? Napište nám ...