Audioquest ROCKET 33 FR, zlacené banánky - 2 x 2,5 m
 • Doprava zdarma

Audioquest ROCKET 33 FR, zlacené banánky - 2 x 2,5 m

Výrobce: Audioquest

Audioquest Rocket 33 FR je sada dvou excelentních high-endových kabelů v provedení Full-Range, "Double Star-Quad" koncepce o průměru 4×14 AWG (2,08 mm²). Zlacené banánky
SureGrip 300. Na objednávku vidličky SureGrip 300  

Délka kabelu
Skladem u dodavatele
Do 3 dnů
17 490 Kč
745,58 €
Cena za set (ceny jsou udány včetně DPH)

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

Tento "raketový" kabel nevypadá obyčejně navenek, a rozhodně není obyčejný ani uvnitř. Sofistikovaná kombinace neobyčejných materiálů a výborně promyšleného high-tech návrhu umožňuje vzorový, bezchybný přenos audio signálu plně v duchu základní myšlenky výrobce Audioquest "Do No Harm".

Toto heslo lze přeložit jako snahu co nejméně ovlivnit či poškodit původní signál. Proto jsou vodiče Rocket 33 vyrobeny z pečlivě vyvedené kombinace vysoce čisté výběrové mědi s dlouhými zrny a mědi s hladkým povrchem (LGC/PSC). LGC znamená méně přechodů v rámci struktury materiálu, a tím pádem citelně menší zkreslení zvuku a lepší výkonnost, zatímco dechberoucí hladkost a čistota PSC ještě lépe eliminuje "drsnost" zvuku a zlepšuje jeho jasnost.


Další technologie, které řadí kabel Audioquest Rocket 33 mezi špičku:
 
 • Carbon-Based Noise Dissipation a Cross-Talk-Dissipation (systémy pohlcení šumu a přeslechů): potažení negativních vodičů speciální vrstvou částečně vodivého polyethylenu s obsahem uhlíku. Tento výjimečný materiál tlumí ruchy, které tak nejsou přenášeny zpět do zesilovače. Kladné vodiče jsou pak izolovány pomocí polyethylenové pěny se vstříknutým dusíkem, protože je nízkoztrátová a příznivá co se ruchů a zkreslení signálu týče.

 • Double Star-Quad geometrie: vzájemná poloha vodičů a jejich správné uspořádání definují základní elektrické vlastnosti kabelu (kapacitanci a indukčnost). Avšak, dokonce i když jsou tyto vlastnosti udržovány v rozumné rovnováze, vzájemný vztah vodičů může velmi ovlivnit výsledný zvuk. Double Star-Quad koncepce kabelu Rocket 33 nabízí mnohem lepší vlastnosti (dynamický kontrast, srozumitelnost), než kdyby byly stejné vodiče vedeny paralelně.

 • Spread Spectrum Technology (SST): Každý vodič má, dle své velikosti a tvaru, specificický profil ruchu. SST je metoda, která značně omezuje vznikání nedokonalostí signálu pečlivou kombinací různě velkých vodičů. Rocket 33 tak nabídne čistý, čirý a dynamický zvuk.

 • Biwiring: Rocket 33 je výjimečný "Single-SingleWire" kabel, díky magnetické nezávislosti obou "Quad" polovin vodičů.
   
 • Vodiče: pevné, měď s dlouhými zrny (LGC) & měď s hladkým povrchem (PSC).
   
 • Průměr: 4×14 AWG (2,08 mm²).
   
 • Může být zakončeno vidličkami či banánky.

 • V sadě jeden pár kabelů.
   
Poznámka: zakončení kabelu jsou patřičně označena ("Speaker End", nebo "Amp End"), zapojte je, prosím, podle tohoto označení.


 

Máte dotazy? Napište nám ...