Audioquest ROCKET 11 SBW, zlacené banánky - 2 x 2 m
  • Doprava zdarma

Audioquest ROCKET 11 SBW, zlacené banánky - 2 x 2 m

Výrobce: Audioquest

Audioquest Rocket 11 SBW je sada dvou excelentních reproduktorových kabelů v provedení Single / Bi-Wire s průřezem 2,62 mm2. Dvojitá geometrie s nízkou indukčností. Dva polotuhé vodiče z mědi s dlouhými zrny (LGC) v každé polovině Rocket 11. Nižší indukčnost, více detailů v celém frekvenčním rozsahu basů a výšek. Banánky SureGrip 300. Na objednávku s vidličkami SureGrip 300.

Délka kabelu
Skladem u dodavatele
Do 3 dnů
9 490 Kč
405,29 €
Cena za set (ceny jsou udány včetně DPH)

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

Rocket 11- reproduktorový kabel v Single Bi-Wire zapojení umožňujícím optimalizovat výkon kompatibilních reprosoustav (vyžaduje samostatné terminály pro basy a pro výšky)

Bi-Wiringové zapojení snižuje zkreslení kabelu - odebrání části energie basů z kabelu, který vede jemnější výšky, je jako uklidnění vln ve vodě, ve které právě plavete. Magnetická autonomie samostatných vodičů kabelu Rocket 11 tak maximalizuje výhodu Bi- Wire zapojení.
POLOTUHÉ KONCENTRICKÉ VODIČE Z MĚDI S DLOUHÝMI ZRNY (LGC) - 2,62 mm2
V konvenčním kabelu spleteném z mnoha pramenů se zkreslení způsobené interakcí elektrického a magnetického vlákna zesiluje, podle toho, jak jednotlivé prameny mění polohu uvnitř svazku.
Polotuhé koncentrické vodiče jsou mnohem lepší alternativou pro zajištění vyššího výkonu než běžné splétané vodiče. Polotuhé koncentrické vodiče využívají méně větších pramenů, které tak nemění polohu po celé délce kabelu. Prameny udržují své fixní umístění, snižují zkreslení, zlepšují rozlišení a dynamiku a výrazně minimalizují tvrdost způsobenou interakcí jednotlivých pramenů.
Měď s dlouhým zrnem má na povrchu vodiče méně oxidů, méně nečistot, méně přechodů mezi zrny, což ve výsledku znamená významně lepší výkon než přináší standardní měď OFHC.
Dvojitá geometrie s nízkou indukčností: „Běžný“ reproduktorový kabel má poměrně vysokou indukčnost, v čase ztrácí energii a zvuk je tupý a nezaostřený. Dva vodiče v každé polovině Rocket 11 jsou zárukou nižší indukčnosti, více detailů v celém frekvenčním rozsahu basů a výšek.
Konektory Rocket 11 jsou vyrobeny z masivní mědi se silnou vrstvou postříbření bez niklové mezivrstvy.

Máte dotazy? Napište nám ...