Audioquest Rocket 11 Banana Gold FR - 2 m
  • Doprava zdarma

Audioquest Rocket 11 Banana Gold FR - 2 m

Výrobce: Audioquest

Audioquest Rocket 11 Banana Gold FR je sada dvou excelentních high-endových kabelů v provedení Full-Range LGC o průměru  2,08 mm². Zlacené banánky .

Délka kabelu
Na cestě
9 490 Kč
405,29 €
Cena za set (ceny jsou udány včetně DPH)

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

Rocket 11- reproduktorový kabel v jednoduchém zapojení


POLOTUHÉ KONCENTRICKÉ VODIČE Z MĚDI S DLOUHÝMI ZRNY (LGC) - 2,08 mm2

V konvenčním kabelu spleteném z mnoha pramenů se zkreslení způsobené interakcí elektrického a magnetického vlákna zesiluje, podle toho, jak jednotlivé pramen mění polohu uvnitř svazku.

Polotuhé koncentrické vodiče jsou mnohem lepší alternativou pro zajištění vyššího výkonu než běžné splétané vodiče. Polotuhé koncentrické vodiče využívají méně větších pramenů, které tak nemění polohu po celé délce kabelu. Prameny udržují své fixní umístění, snižují zkreslení, zlepšují rozlišení a dynamiku a výrazně minimalizují tvrdost způsobenou interakcí jednotlivých pramenů.Měď s dlouhým zrnem má na povrchu vodiče méně oxidů, méně nečistot, méně přechodů mezi zrny, což ve výsledku znamená významně lepší výkon než přináší standardní měď OFHC.Dvojitá geometrie s nízkou indukčností: „Běžný“ reproduktorový kabel má poměrně vysokou indukčnost, v čase ztrácí energii a zvuk je tupý a nezaostřený. Dva vodiče v každé polovině Rocket 11 jsou zárukou nižší indukčnosti, více detailů v celém frekvenčním rozsahu basů a výšek.

Konektory Rocket 11 jsou vyrobeny z masivní mědi se silnou vrstvou postříbření bez niklové mezivrstvy.


Máte dotazy? Napište nám ...