Audioquest Niagara 3000 - černá
  • Doprava zdarma

Audioquest Niagara 3000 - černá

Výrobce: Audioquest

Síťový filtr AudioQuest NIAGARA 3000EU zaručuje maximální poslechové zážitky díky účinné eliminaci šumu na pozadí, způsobenému problémovým napájením. Využívá téměř všechny pokročilé funkce oceňovaných vyšších modelů Niagara 5000 a Niagara 7000 a omezuje kontaminaci zvuku vždy bez aktuální komprese výkonu. Špičkové technologie Ground Noise-Dissipation System, Transient Power Correction a extrémní rozsah širokopásmového fitrování jsou nyní k dispozici za mnohem nižší cenu

Barevné varianty
Skladem u dodavatele
Do 3 dnů
99 890 Kč
4 258,20 €
Cena za kus (ceny jsou udány včetně DPH)

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

V síťovém filtru Niagara 3000EU je optimalizované vysokofrekvenční směrové vedení, kondenzátory s technologií vyvinutou společností Jet Propulsion Laboratories pro NASA. Kontakty vstupních a výstupních zásuvek jasou ze silně postříbřené, extrémně čisté mědi, zajišťující dokonalé spojení, vysokou vodivost, nízkou impedanci a špičkový výkon celého systému. Stejně jako u vyšších modelů filtrů Niagara, najdete i zde směrové vodiče s pevným jádrem, minimálním odporem a filtry optimalizované pro co nejvyšší účinnost vysokofrekvenčního rušení.

Jedinečný obvod Transient Power Correction poskytuje proudovou rezervu více než 55 A pro proudové špičky a je speciálně navržen pro napájení moderních výkonových zesilovačů. Většina střídavých napájecích zdrojů s "High-Current“ zásuvkami pouze minimalizuje proudovou kompresi; Niagara 3000EU ji opraví.


Niagara 3000EU disponuje dvěmi napájecími zásuvkami “HIGH-CURRENT / LOW-Z POWER CORRECTION“. Tyto zásuvky jsou vybaveny technologií Transient Power Correction a jsou navrženy tak, aby se pomocí nízko-impedanční proudové rezervy pro špičky maximalizoval výkon napájených výkonových zesilovačů. Bez ohledu na třídu provozu (zesilovače třídy A, A/B, G, D atd.) nebo topologii obvodů (elektronkové, tranzistorové, digitální, nebo jiné), obvody pro přechodnou korekci výkonu nebudou komprimovat napájení jakéhokoli připojeného výkonového zesilovače. Právě naopak, výkon zesilovače se zlepší díky napájení proudem s nízkou impedancí, které každý zesilovač tak zoufale potřebuje.


Pro připojení DAC převodníku a / nebo univerzálního přehrávače v jedné izolované skupině, předzesilovače a gramofonu v jiné skupině, ale i pro připojení dalších digitálních zařízení a video produktů, nabízí Niagara 3000EU 5 zásuvek ve dvou oddělených skupinách se systémem Level-X Linear Noise-Dissipation (ultra-lineární systém pro rozptýlení šumu). Tyto obvody nikdy netrpí aktuální kompresí, ale jejich nižší vstupní úroveň a vyšší zisk vyžadují robustnější způsob rozptýlení šumu. Klíčovou vlastností diskrétních AC zásuvek na jednotce Niagara 3000EU je, že se s jednotlivými okruhy nezachází stejně, ale každá skupina zásuvek je optimalizována pro nejlepší výkon připojených zařízení.


 

Součástí síťového filtru Niagara 3000EU je nedestruktivní přepěťová ochrana s obvodem pro rychlé odpojení při extrémním přepětí. Akceptuje častá přechodová přepětí a špičky až do 6000V nebo 3000A (maximum, které může zvládnout domácí nebo kancelářská elektrická instalace). Poškození z elektrických bouří nebo z výkyvů napájecí sítě je tak prakticky nemožné. V okamžiku, kdy se hodnoty napětí vrátí do bezpečného provozního rozsahu ochranný obvod Niagara 3000EU se automaticky přepne do provozního režimu.


Technické parametry

Počet výstupů 7 ve třech skupinách
2 nízkoimpedanční pro vysoký proud
2 lineárně fitrované pro nízkou zátěž
3 lineárně filtrované pro nízkou zátěž
Výstupní zásuvky 1 x SHUKO
Vstupní zásuvka 7 x IEC C14 (10A)
Maximální vstupní proud 15 A (RMS)
Proudový rezervoár
korekce výkonu
55 A /25 ms
Potlačení rušení diferenciální > 24 dB / 3 kHz - 1 GHz
Ochrana proti přepěťové špičce: 6000 V / 3000 A
Rozměry (š x v x h): 445 x 88 x 386 mm (2U rack)
Hmotnost: 11,3 kg

Máte dotazy? Napište nám ...