Audioquest Husky RCA - RCA - 2m
  • Doprava zdarma

Audioquest Husky RCA - RCA - 2m

Výrobce: Audioquest

High-endový subwooferový kabel se zemnícím vodičem osazený konektory 1x RCA - 1x RCA. Pevné vodiče z vysoce čisté mědi z dlouhými zrny jsou postříbřené 5% stříbra. Pevné vodiče eliminují vzájemné interakce způsobující degradaci zvuku. Pevné postříbřené vodiče jsou perfektní pro přenos signálů obsahující i vysokofrekvenční složky. Ty jsou přenášeny právě téměř výlučně po povrchu vodiče. Protože je povrch tvořen vysoce čistým stříbrem, výkon je velmi blízko výkonu kabelu z čistého stříbra, ale jeho cena se blíží spíše kabelu z měděnými vodiči. U kvalitního subwooferového kabelu tak bylo možné dosáhnout přijatelné ceny.

Délka kabelu
Skladem u dodavatele
Do 3 dnů
11 490 Kč
490,70 €
Cena za kus (ceny jsou udány včetně DPH)

Potřebujete poradit?
Volejte: +420 272 730 448

Izolace dutými polyethylenovými trubičkami: Jakýkoliv pevný materiál, který se nachází blízko vodiče, má vliv na přenos střídavého proudu. Izolace kabelů absorbuje energii a způsobuje ztráty, část této energie, která je tak v ní uložena, je následně uvolněna ve formě zkreslení. Husky využívá k izolaci všech vodičů duté, vzduchem plněné polyethylenové trubičky, protože vzduch neabsorbuje téměř žádnou energii a polyethylen je nízkoztrátový. Výsledkem je znatelně méně zkreslený zvuk, než u obvykle používaných materiálů.

Dielectric-Bias System (DBS): Aktivní systém na polarizaci dielektrika. Izolace - dielektrikum zpomaluje signál procházející vodičem, systém DBS vytváří silné elektrostatické pole, které "sytí" a polarizuje (organizuje) molekuly izolace. Tím je minimalizováno ukládání energie v izolaci a způsobující nelineární zpoždění. Přenášený zvuk tak má překvapivě čisté pozadí, vyniknou detaily a zvýší se dynamika. Baterie vydrží i několik let, a její stav lze zkontrolovat pomocí zkušebního tlačítka a zabudované LED diody.

Čtyřvrstvý (karbonový) systém pro rozptýlení vnějších vlivů (NDS): Dokonale odstíní rušení přenášené na uzemnění přístrojů a tak zabrání pozměnění zvuku.

Trojitá symetrická geometrie: Tři vodiče ve "trojité geometrii" kabelu Husky zajistí, že cesta pro signál s kladnou i zápornou polaritou bude mít stejné parametry - malé zkreslení jak při zakončení konektory XLR, tak i  RCA. 100% stínění tak není nikdy použito pro vedení signálu.

Za studena svařované (krimpované)RCA konektory vyrobené z postříbřeného bronzu: Konstrukce konektoru umožňuje perfektní spojení vodiče s konektorem. Technologie svařování za studena umožňuje lepší propojení konektoru s vodičem a zajišťuje strukturální integritu přechodu. Technologie svařování za studena v tomto případě spojuje vysoký tlak s vrstvou stříbrné pasty v kontaktním místě.

Uzemnění: Když nejsou subwoofer a AV přijímač - procesor vzájemně propojeny samostatným vodičem, může se někdy vyskytnout problém s bzučením. Tento nežádoucí brum může odstranit připojení uzemňovacího vodiče osazeného "lopatkami" na kovové šasi subwooferu a zdroje signálu.

Máte dotazy? Napište nám ...